Şimdi Ara

almanyadan hangi telefon alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yakın zamanda almanyadan gelecek birine telefon siparişi vereceğim. şu an lenovo p1 kullanıyorum. sizce hangi telefonu istemeliyim? alacağım telin özellikleini yazayım.

-büyük markalar dışından bir telefon olacak
    -mümkünse imei atılacak bir model olsun. pasaporta işletme durumu yok.
    -fiyat max 1200 lira yani 300-350 euro civarı.
    -kamerası, pil performansı iyi olsun, donma, çökme,kasma yaşatmasın.

mümkünse kullandığınız ve memnun olduğunuz marka/modelleri önerirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.

bi de hangi siteden kendim bakabilirim telefon fiyatlarına? saturn mediamarkt falan haricinde bir site.

• kuyudakitas K kullanıcısına yanıt
    İmei atılıyor mu bilmiyorum ama nexus serilerinden alabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASAP Rocky

İmei atılıyor mu bilmiyorum ama nexus serilerinden alabilirsin

Teşekkür ederim, ekledim listeye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuyudakitas K kullanıcısına yanıt
    Başkan bende aynı senin gibi tanınmamış telefon araştırıyordum almanyadan alacaktım baya bi araştırma yaptım bana uygun en uygun telefon oneplus 3 karar kaldım 13'ünde telefon elime ulaşacak merakla bekliyorum aama imei repair bi sıkıntı cıkarıyormu bilmiyorum pasaporta işleteceğim için pek o kısmı araştırmadım Telefonun özellikleri harika kardeşim 6gb ram 64 hafıza Kameraya diyecek yok zaten snapdragon820 15 dk lık şarj ile %60 ortalama 1 saatte %100 şarj doluyor Aliminyum kasaya sahip dayanıklılık testinde baya başarılı cıktı performans videoları izleyebilirsin htc10 g5 s7edge falan kıyaslama videoları var cogu uygulamalarda g5 htc 10 tokatlıyor s7 edge bi tık daha iyi gibime geldi 400€ aldım antutu sonuçlarında şuanda 1. sırada olması lazım yinede araştırmanı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutbayat

Başkan bende aynı senin gibi tanınmamış telefon araştırıyordum almanyadan alacaktım baya bi araştırma yaptım bana uygun en uygun telefon oneplus 3 karar kaldım 13'ünde telefon elime ulaşacak merakla bekliyorum aama imei repair bi sıkıntı cıkarıyormu bilmiyorum pasaporta işleteceğim için pek o kısmı araştırmadım Telefonun özellikleri harika kardeşim 6gb ram 64 hafıza Kameraya diyecek yok zaten snapdragon820 15 dk lık şarj ile %60 ortalama 1 saatte %100 şarj doluyor Aliminyum kasaya sahip dayanıklılık testinde baya başarılı cıktı performans videoları izleyebilirsin htc10 g5 s7edge falan kıyaslama videoları var cogu uygulamalarda g5 htc 10 tokatlıyor s7 edge bi tık daha iyi gibime geldi 400€ aldım antutu sonuçlarında şuanda 1. sırada olması lazım yinede araştırmanı öneririm

hocam pasaport olayı sıkıntı olduğu için imei atılacak bir telefon lazım bana. yoksa ilk akla oneplus geliyor :)

• imei atılıyor mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.