Şimdi Ara

Almanyadan birsey isteyen var mi? Almanya'dan ucuza alip Turkiye'de ne satabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Almanyadan Turkiyeye geliyorum,ey gidi donanim sakinlerii, Turkiyede pahali olup Almanyadan ucuza alip al sat yapacagim ne vardir bu memlekette araba disinda onu valize sigdiramam ?

Istediginiz birsey olursa da satin alip getirebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnIyiKaptan -- 18 Nisan 2018; 12:31:5 >

• merhabalar.ben bir tane bilgisayar kablosu alacam turkiyede yok almanya da 20€ .alıp getirebilir mısın ?
  • Selam simdi gordum mesajinizi. Getirebilirim nereden aliniyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm den mesaj yazdım size. Numaramı verdim. WhatsApp tan konuşabiliriz detaylı

• yemin ediyorum hayatımda gordugum en saçma site bu donanımhaber.mesaj yazma kısmı niye bu kadar saçma sapan.pm den yazdıgım mesajlar gidip gitmediği belli değil . goremiyorum bile .sonra vazgeçip kişiye mail atiyim diyorum bana da ornegi gonderilsin diyorum .bana gelen mail 2 sayfa kodlardan oluşmuş.
    ne olduğu belli değil bu sitenin.ancak bu kadar kotu tasarlanabilirdi site.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yashiii -- 22 Nisan 2018; 0:52:54 >
  • Hakan bey bakın ya şu mesajlara :)

Ürünün linkini de atiyim da

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B06Y1MHMZ6/ref=mp_s_a_1_2?ie=UTF8&qid=1524422434&sr=8-2&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=lian+li+type+c&dpPl=1&dpID=41qI5omhcbL&ref=plSrch

• hakan bey sizde konu açıp sonra hiç bakmıyorsunuz .bu nasıl iş
  • selamlar ekmek makinasi alacagim. 7 kilo kadar makine.

helalinden 200TL verecegim tasima ucreti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.