Şimdi Ara

Almanyada Yaşasanız Hangi Arabayı Alırdınız ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
3.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her bütçeye göre araç var Almanya'da. Kullanacak , sonuna kadar dibine kadar verdiğin paranın karşılığını alacağın yolları da var. Eğer pist dersen en kralları zaten Almanya'da, neredeyse bedava parasına gazlıyorsun sabah akşam. Mesele araba sevdası ise anavatanı Almanya'dır. Marka model fark etmez sürüş keyfi yaşıyorsun.
  • Çekerdim bir space star
    Almanyada Yaşasanız Hangi Arabayı Alırdınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qiqi -- 29 Haziran 2020; 23:59:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temiz bir tane E60 M5 alıp Formula 1 sesi dinlerdim.Zaten 80-90 bin euro falan gibi pahalı arabaların alınmasıda çok kolay olmadığı için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Porsche 911 Targa S

Mis gibi acarim ustunu. Of be

• Hahaha bayılıyorum bu kafaya. Madem bu kadar kolay alınıyor bu araçlar, alamanyada eski araçlara, son model araçlara binemeyenler aptal mı ? Bi zeki sizsiniz yani. Nedense alamanya sokakları son model arabalardan ziyade normal arabalar ile dolu. Pardon pardon adamlar zevkini almış arabadan o yüzden son model almıyorlar değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6341 -- 30 Haziran 2020; 0:47:54 >
  • 6341 6 kullanıcısına yanıt
    amcam 70.000 euro ya sıfır s class aldı aylık 600 euro taksitle boş yapma

• Ekonomik durumuma gore Mercedes e serisi Coupe veya s serisi sedan

• Ibrahim Akca kullanıcısına yanıt
    Askeri maaş böyleyse asgariyi düşünemedim kanka
  • Sucuk_Ağacı kullanıcısına yanıt
    Buradan atıp tutması, konuşması kolay. Amcan gittiğine göre sen de gidebilirsin. Madem o kadar kolay buyur git al. Ama emin ol orada normal arabaya binenler s class araba almayı düşünemeyecek kadar salak değil. El şeyi ile gerdeğe girelmez diye bir söz vardır. Biz göçmen olmamıza rağmen o hayallerle gidip çaycı olup geri dönenleri çok gördüm. Almanya orada buyur git dene kolaysa al yaşa hayatını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6341 -- 30 Haziran 2020; 1:7:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

Gurbetçi sana tutupta burada hayat çok iyi demez, Türkiye daha iyi der.

Sen de o gurbetçiye madem anlattığın gibi sıkıntılı gelsene tamamen Türkiye ye de.

Bakalım ne diyecek

Alıntıları Göster
    “Şimdi düzenimiz bozulmasın abi”

• Burada Şahin alamayan adam orada olsam rs7,q8,mercedes, Mustang alırım diyor

• C63 alırdım keskinlik le

ahahaha göçmenim diyince otomatik olarak almanya niye anlıyorsun ?
    Emin ol senden çok avrupa ülkesi görmüşümdür sadece almanya değil değil. Aldığın maaşın yarısı belki daha fazlasını kiraya verdiğin zaman göreceğim ben seni Berlinde 1500 euro aşağısına ev bulabilecek misin bakalım ? Tabii 800 euroya ahır gibi tek odada yaşarım diyorsan orası ayrı.
    Sen köpek gibi çalışırken verdiğin vergiler sayesinde Almanya, arapları, suriyelileri vs. bedavata beslediği zaman göreceğim seni.
    Bütün gün evlerinde boş boş duran adamların kira vermemesi, her ay devletten bedava maaş almalarını ve bunların senin enayi gibi çalışman sayesinde olduğunu anladığında da almanyayı anlarsın.
    Buradan bakınca saf birisine benziyorsun çünkü verdiğin cevaplardan kendi fikrinle değil amcan ve kuzenin şeyi ile hareket ettiğin belli :)
    Sen yine de fazla aldanma derim zira orası türkiye değil, adamların çoğu okumuş ve sanayi ülkesi. Sayısız mühendis kaynıyor.
    Ben yine son olarak hatırlatayım el şeyi ile gerdeğe girilmez ama girmek bedava. Buyur gir, köpek gibi çalışarak maaşından arapları beslemek zor iş olsa gerek. Kolay gelsin sana

Baktım da eşit ağırlıksın :) Senin uyduruk osmanlı padişahları tarihi bilgini almanya ne yapsın ? Matematikten 10 netin var ve almanya hayalleri kuruyorsun

Derece yapan öğrenciler bu hayalleri kurmaya korkarken 10 mat neti olan adamın söylediklerine bak..
    Umut fakirin ekmeğidir hayal etmeye devam.
  • 6341 6 kullanıcısına yanıt
    1-Fen netim 15/20
    2-Ayt mat 19/30 geo 10/10 yani ayt mat netim 29

Tyt mat netin 10, ayt mat netin 17.
    Bunu kendin yazmışsın ve hatta 150 k sıralama bandında uni tercihi için öneri istemişsin.
    Ben senin yalancınım, böyle kıytırık dediğin ülkede ilk 50 k yı geçtim 100 k giremiyorsan dünya devi almanya da mühendis olma hayalleri ayrı bir ütopya kurmak demektir.
    Tabii hayat senin, istediğini yaşa gör. Ama almanya o kafandaki gibi bir yer değil, ve kıytırık bir tr sınavından 10 mat neti ile almanya hayali kurmak, çölde iğne aramaya benzer bence. Benim diyeceklerim bunlardır yazarsan eğer cevap vermeyeceğim. Çünkü sınavın kötü geçmesinden mi bilemem gereksiz agresif ve saldırgan cümleler kuruyorsun. Sidik yarıştırmaya, tartışmaya vs. Niyetli değilim kolay gelsin sana.

• C segment uygun bir şey alırdım.
    Sonuçta amaç değil araç.

• 760 Lİ alırdım,,, v12 benzinli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.