Şimdi Ara

Almanyada dizi izlemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Prfssr (2 mesaj) Bearist (1 mesaj) Hamikisi (1 mesaj) 11THdoctorr (1 mesaj) İstanblue_34 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Almanyada dizi izlemek
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    441 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar ben haftaya bir seneliğine almanyaya gideceğim. Kafama takılan iki tane soru var bilenler varsa yardımcı olurlarsa sevinirim. İlk olarak ben mesela almanyada dizimag yada dizibox gibi Türk sitelerinden dizi izlersem bu suç olurmu evime bir gün para cezası gelmesi gibi bir durumlar karşılaşır mıyım? İkinci olarakta youtube mp3 dönüştürücü ile müzik indirsem torrent ile değilde bu yöntem ile indirsem yine aynı şekilde buda suç sayılır mı? Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yüzbaşı
    305 Mesaj
    İndir torrent le burda stok yap sonra uğraşma orda hem sitelerin görüntü kaliteleri rezalet

|
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj
    Arşiv dostum Türkiye'de sonra gel

|
    |
  • Teğmen
    203 Mesaj

dizimag vs gelcegini sanmıyorum ben almanyada bulundugum donemde arkadaslarım dizi manyağı idi ve hiçbir sıkıntı yaşamadılar.

ama indirme konusunda kesin uyarılar vardı.Üniden vs kaldıgımız yurtlardan kesinlikle uyarılar yapıldı yanı ındıren vardı ceza gelmedi ama ben ındırme derim Türkiyeye benzemez bu konuda cunku cok iyi takıp edıyorlar

edit: pc mühendisliği okuyan koreli arkadaş vardı bir gün dedi hatta ben bile torentten indirirken korece indiriyorum yani takip etseler bile korece oldugundan bişe anlıcaklarını sanmıyorum dedi yani kendi dilimizde risk alabilirsin ama ortak dillerde indirme hatta sen türkiyede arşivle derim :D bir arkadaş öyle yapmıştı

bir başka edit: eğer avrupayı gezersen kaldıgın hostel veya otellerde wifidan sömürebilirsin torenti buda aklında bulunsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.Dexter -- 28 Ağustos 2016; 2:12:54 >
    |
    |
    Prfssr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    441 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    çok teşekkürler

|
    |
  • Binbaşı
    1993 Mesaj
    Ac vpn i somur ;)

|
    |
  • Yüzbaşı
    590 Mesaj
    indirmediğin sürece sorun yok.zaten almanya uygun bulmadığı siteleri kapatıyor her türlü.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
bankacılar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.