Şimdi Ara

Almanya'ya okumaya gidiyorum soruları alayım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
10
Favori
11.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oraya gidince günlük yapar mısın forumda? Belki ben de seneye Berlin'e ya da Dortmund'a gideceğim 1 aylığına. Gezme ve dili geliştirme adına (orada bir kurs düşünüyorum).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GjRr1 -- 17 Temmuz 2016; 12:55:21 >
  • JackGhosen J kullanıcısına yanıt
    Hocam o kadarına hakim değilim şuan yolun daha başında sayılırım lisans için gidiyorum, umarım sen de yüksek lisans için kabulünü alırsın kısa zamanda
  • Hangi bölüm ?
  • Ailenin durumu iyi değilse ayvayı yersin Münihte,çok pahalı bir şehir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lopster -- 17 Temmuz 2016; 12:57:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günlük yapmak planlarım arasında, zaten bu konuyu da şöyle bir giriş olsun bakalım merak eden var mı diye açtım. Dortmund hakkında bir fikrim yok ama Berlin gece hayatı olan hareketli bir şehir. Böyle şeylerden hoşlanıyorsan öneririm
  • Makine mühendisliği hocam
  • Lopster kullanıcısına yanıt
    Gidip gördüm gerçekten çok pahalı, artık bitki gibi yaşayacağım yapacak bir şey yok. Oranın BİM'i olan Aldi'den alışveriş yaparız
  • Dönme
  • sorun yok tavsiyem var ne yap ne et orda kal gelme
  • Bu ülkeye bir daha gelme kardeşim, yolun açık olsun. Senin gibi umarım biz de gideriz bir yerlere.. Başarılar..

• Hocam parayo nasil hallediyosun euro pahali

• Ferrarisatan F kullanıcısına yanıt
    Hocam euro pahalı Münih daha pahalı. Oturup sıradan küçük boy pizza yanında bir içeceğe 15-20 euro ödersin. Ayrıca kalacak yer bulmak çok zor 20 metrekare odalar aylık 600 euro. Olabildiğince ucuza getirip bulabilirsem part-time bir işe girmeyi düşünüyorum aileme çok yüklenmemek için.
  • Başarılar hocam, umarım mutlu olursun

• lisedeyken bizi de geziye götürmüşlerdi. güzel yerler ama sürekli yaşanacak gibi değil hep kapalı hava. bir de wolfsburgda vw fabrikasından kovmuşlardı o yüzden biraz kısa sürdü gezi :D meslek lisesi olunca oluyor bu tip şeyler
  • Nasıl kabul edildin? Ben de Münih Teknik'e girmek istiyorum, tavsiyen var mı?
  • Liseyi bitirip mi girdin? yoksa 2-3 sınıfta direk mi girdin. Anadolu lisesinde varmı böyle imkan acaba?

• Ulan ne şanslı insanlarsınız Bizde burda Adi Yobazlarla yaşayak...
    Ahh imkan olsa varya...Kafayı yiyecem varya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelince bir ihitiyacin falan olursa yaz , yardimci olmaya calisirim.

• Kaç kurtar kendini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Detective W. kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.