Şimdi Ara

Almanya ucuz diyenler. 1 haftalik aldiklarim ve fiyati 170 euro !

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
419
Cevap
9
Favori
24.133
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Almanya ucuz diyenler. 1 haftalik aldiklarim ve fiyati 170 euro !
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10288 Mesaj
    Türkiye'de ne kadar olduğunu öğrenmek için 2π ile çarpın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: bluedevil866

iftira atmaya hala kararli misin? al simdi baska bir ispat. soslayip dinlenmeye yatirdim...

Alıntıları Göster
    Arkadaki pakette yer fıstığı yazıyor. Onu unutmuşsun kanka.
    |
    |

• Çavuş
    66 Mesaj
    Suan usendim. Biri Turkiye de 170 tl ye alinan gidalari yazsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    610 Mesaj
    Ağam bizle eğleniyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    874 Mesaj

Aşiri şekilde saçmalamissin. Eti de sen kiloyla aliyorsun ben gramla aliyorum. Euroyu türk lirasina cevirmeyeceksin ne anlatiyo millet sabahtan beri burada. Sen orada maaşinla bu ürünlerden 12 kere alabilirsin ama burada 2 kere alabilirsin algılayabilmissindir umarım. Haftada 7.5 kilo et alıyor beğenmiyor olaya bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sphygmus -- 16 Haziran 2019; 18:28:11 >
    |
    |
    bluedevil866 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Gigabyte Z390 Aorus Pro Wifi / i5-9600k / Msi GamingX RTX 2070 Super / 2x16 gb hyperx 2666 mhz ddr4 / mp510 250 gb nvme ssd / 240 gb sandisk ssd / 1tb wd hdd / Gigabyte G750 psu / Samsung c24fg73 / Thermaltake Commander C36 TG ARGB / Corsair H115i Platinum
  • Yüzbaşı
    473 Mesaj
    Çakal aldığın maaşınıda çarpsana 6 ya, 12-13 bin tl yapıyor. Kim alıyor lan 13 bin lira ayda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Tmm almanya fuckir, alayınıza hâkir. ;)

|
    |
    Tulpar T5 V14.1: 7.Nesil Kaby Lake Intel® Core™ i7-7700HQ, 16GB (2x8GB) DDR4L 1.2V 2400MHz, 256GB SSD, 15.6" Full HD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran, 4GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX1060 192-Bit DX12, 2x M.2 SATA 1x HDD...
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj
    Eleman alman ordusunun yemek ihalesni kazanmış herhalde

|
    |
    Yazinin basi turkiyede 6.6 eur olan kiyna almanyada 5.7 eur diye basliyor, dalga mi gecmis Almanya ucuz diyenler diye baslik acarak, anlamadim walla. Kardes asgari ucret 250 eur farkindasin di mi?

|
    |

Euro dolar yada tl degil kazandigimizin adı
    PARA
    turkiyede 6 paraya bir kilo et alalım sonra hesaba devam ederiz

|
    |
    almanyada yetkili bir abi olsam, türkiyeyi öven türkleri geri gönderirdim ne pahasına olursa olsun
    |
    |

Boom boom, bang bang, lie down, you're dead.

Steam: kaan0zer | Origin: ikista | Twitter: kaanoz3r | last.fm: kaan-ozer
  • Yarbay
    4204 Mesaj
    Muhtemelen saka yapiyor arkadas. Niye euro yu tl ye ceviriyosun zaten burdaki adam da 2000 birim para aliyor. 4 kisiye mi 6 kisiye mi ne tek basina bakiyomussun para kaliyormus. Sen neyin kafasini yasiyorsun Turkiye de asla boyle bir sey yetistiremezsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Türkiye'ye gelip yaşasana o zaman, adam bildiğin troll hesabı başka da birşey değil. Ama en son olarak iyi ki Almanya'ya gelmeyin, burası çok kötü dememişsin. Gelmişsin bir de euroyu tl ile çeviriyorsun. Türkiye'de yaşasan anca 4-5 parça alıp. Minimum 150 liraya çıkarsın o marketten, güzel kardeşim şu euro'yu tl ye çevirmekten vazgeçin artık. Birim olarak hesaplayın artık. Almanya'da 1000 euro'ya bir tane araba bile alabiliyorken, Türkiye'de aynı arabayı 1000 liraya alabiliyor musun? Bunu da hesaplasaydın, al arabayı kullan 3-4 ay sonra değiştir yenisini al. Daha ucuz arabada alabilirsin. Bu arada neden 600 euroluk bir evde kalıyorsun? 300 euroya da kiralık evler var.
    Mesela buradan kiralık ev fiyatlarına bakabilirsin. https://www.immobilienscout24.de/

Almanya'da ikinci el 2018 model Audi A3 1.6 TDI 20.000 - 25.000 euro'ya satılırken,
    Türkiye'de aynı araç 160.000 - 165.000 liraya satılıyor.
    Buyurun linkler;https://www.autoscout24.de/angebote/audi-a3-limousine-1-6-tdi-design-navi-led-sitzhzg-pdc-diesel-blau-85a2ffda-b16b-4641-a71a-5e19643732db?cldtidx=2https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2018-boyasiz-tramersiz-19.000km-1.6-tdi-design-18-faturali-700152161/detay

Şimdi 25.000 euro'yu tl'ye çevirirsiniz, yapmayın kardeşim çevirmeyin şu euro'yu tl'ye. Almanya'da adamlar tl mi kazanıyor, euro kazanıyor. Adamlar 1 maaşıyla araba alabiliyorken, bizim kaç yıl çalışıp araç alabilmemiz gerekiyor. Bir de bunu düşünün, ama bunu hala daha anlayamayan kardeşlerimiz var. Anlayın artık, bu kadar bağnaz olmayın. Euro'yu da tl'ye çevirmekten vazgeçin artık. Daha çok şey anlatırdım da neyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilguleryuz -- 16 Haziran 2019; 19:58:50 >
    |
    |

• Yarbay
    2219 Mesaj
    Yöneticilere söyleyin de kapatsın şu konuşu. Adam dalga geçiyor resmen. Ayda 2 kilo kıyma alamayan var evine.

Euro maaş alıpta tl ile çarpıyor yok kilolarca meyve alınırmış o paraya türkiyede. Sana bu zeka seviyesiyle 2100 euro iyi veriyolar hiç kusura bakma Biz gitsek demekki ne paralar kazanacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaYWaLkeR -- 16 Haziran 2019; 19:21:32 >
    |
    |

Tuzlu yer fıstığı gözden kaçmadı da değil :)
    |
    |
    bluedevil866 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Birim olarak alacaksın ikisini de, 1 kilo kiraz 4 birim.. Burada da bulursun 6 7 birim e kiraz.. Almanyanin para birimi euro, buranın ki tl.. Neden sapla samanı karıştırıyorsunuz ki.. Ben de gideyim paramızın değerli olduğu hindistanla kambocyayla fln kiyaslayayim bari.. Aşamadik şu kafayı yemin ederim yaa

|
    |

Orijinalden alıntı: Ucan Hollandalı

Lan daha neyi alacan.İlla zorla sövdürceniz,dolabı full yapmos adam marketi istiyor.Ben bi kasap sucuk bi tereyagına 70-80 lira veriyorım

Edit:bu arkadas klasik akpli gurbetci arkadas.Fazla üstüne gitmeyin ben bu gurbetcilerle cok dalaştım,bünyeleri hiçbişeyi kabul etmiyor.Kısaca dik kafalılar
    Edit2:ya bak su güzel pazar sabahı sinirlerimi hoplattın.Suan elimi senin ümügünü nasıl sıkarım diye hayal ediyorum.
    Yazdıklarınıza katılmakla birlikte işin beni zen tarafı , Almanya gibi ulkelerde ikamet eden insanların çoğunun ciğeri 5 para etmez Almanya gibi bir ulkeyi haketmedikleridir. Burada o ulkenin standartlarında yaşamak isteyipte yaşayamayan, maynunların arasında kalmış cok ınsan var. iste ab ulkelerini esas hakeden onlar.
    |
    |

• Yarbay
    5530 Mesaj
    konu sahibi arkadaşın neden 2000 euro maaş aldığını çok net aladığım konu. Çünkü Almanya gibi bir yerde çöpçü bile 4000 euro alıyor.
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.