Şimdi Ara

Almanya, Mark Zuckerberg hakkında soruşturma başlattı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İşte ileri demokrasi örneği. Bizdeki teröristleri yatır, koru, insan hakkı de sendekiler sadece fikir beyan edince öldür, derisini yüz. Hele 6-7 Ekim olayları tetikleyenler onlarda olsa yağlı kazığa oturtmuşlardı. Batı daima iki yüzlüdür. Fakat işin bir diğer yüzü var bizdeki insanların bir kısmı hükumeti sevmiyor ama bu o kadar nefretli bir şekildeki adamlar 2+2 4 eder derse bile karşılar. İnsanımız ya ölesiye ya dövesiye taraf tutuyor. Maalesef şusu doğru şusu yanlış, demek yok. Devleti seven çok ama adamların devletin faydasına yapıkları işleri sırf sevmediklerinden taraf olmuyorlar. Vatan bizim yahu, bu gemi batarsa hepimiz boğulacağız. Sağcısı solcusu sırf vatan menfaatleri için birleşse PKK, Batı, Fetö haini bize bulaşamaz ve lider ülke oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: BmwBL

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

kendi ülkenizde yapsalardı ortalığı ayağa kaldırırdınız gençler.hiç sesiniz çıkmıyor bakıyorum?

Senin gibi bir akplimi bunu diyor ?

Senin ülken parti devleti olmuş basın özgürlüğünde 154.sıraya düşmüş halen boş boş konuşuyorsunuz

twitterda sansürü talep edilen tweetlerin ülkelere göre oranı;
    https://twitter.com/conradhackett/status/793880077700243456

yahu saçmalamayın bir kerede.ben burada olunca herşeye atlıyonuz elin adamındakine ses çıkarmıyorsunuz diyorum sen hala ne sayıklıyorsun.bide bitmiyosunuz arkadaş ona şaşıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

#zükenbergedokunma

• almanya nın da yargı sistemi bu şekilde işliyor

• Holokost adıyla da bilinen Yahudi Soykırımı'nın yalanlanmasını, cinayet çağrılarını ve benzer suçlara dair paylaşımları görmezden geldiği,
  • devlete karşı geldiğin için zükerbler mark zükerberg

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.