Şimdi Ara

Almanya iPhone 6/6 Plus fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
10.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Almanya da halam var. Kendi telefonumdan gram bir sıkıntım yok fakat artık gerçekten büyük ekranlı telefonlara imrenir oldum. Ve bütçem yok telefonu satabilirsem üstüne para koyup iPhone 6 Plus almayı düşünüyorum. Almanya dan halama para gönderip aldırma imkanım var. Almanya da iPhone 6/6 Plus fiyatları hakkında bilgiye sahip olanlar varsa yardımcı olurlarsa şimdiden teşekkür ederim.ü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatliyasin -- 27 Eylül 2014; 20:21:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iPhone 6 699 799 899 iPhone 6 plus 799 899 999

• iPhone 6 699 799 899 iPhone 6 plus 799 899 999 Euro

• Oo bu fiyatlarla ülkemiz arasında nerdeyse hiç fark yok. iPhone 6 hayalim bir başka bahara kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: tatliyasin

Arkadaşlar Almanya da halam var. Kendi telefonumdan gram bir sıkıntım yok fakat artık gerçekten büyük ekranlı telefonlara imrenir oldum. Ve bütçem yok telefonu satabilirsem üstüne para koyup iPhone 6 Plus almayı düşünüyorum. Almanya dan halama para gönderip aldırma imkanım var. Almanya da iPhone 6/6 Plus fiyatları hakkında bilgiye sahip olanlar varsa yardımcı olurlarsa şimdiden teşekkür ederim.ü

kardesim benimde halam var almanyada sen aldin mi
    neye dikat etmem lazim
    ama almanyada biraz yuksek geldi
    ingiterede akrabam var
    orda 64 gb baya uygun geldi

almanya 16 gb yuksek

http://www.amazon.co.uk/APPLE-IPHONE-Sealed-Unlocked-RELEASE/dp/B015EQT79Y/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1451161825&sr=8-2&keywords=iPhone+6s+Plus+64+GB

http://www.mediamarkt.de/de/product/_apple-iphone-6s-plus-2040967.html

http://www.amazon.co.uk/APPLE-IPHONE-Sealed-Unlocked-RELEASE/dp/B015GAYGQW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1451161825&sr=8-1&keywords=iPhone+6s+Plus+64+GB

• Ordaki operatörlerden tahhütlü alınca fiyat daha uygun oluyor,
    Teyzem 2 tane bu şekilde uygun cihaz göndermişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

Ordaki operatörlerden tahhütlü alınca fiyat daha uygun oluyor,

Hocam taahhütlü cihazlar simfreemiydi acaba?

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Çoğu simfree, sadece Vodafone iphone 6 dan beri netlocklu satıyor cihazları ilk çıktığında, sonra 2-3 ay içinde açıyor, yani telefon simfree oluyor. Mesela şuan 6s lerin netlock'u kalktı. Yine de alırken sormak lazım.

Ayrıca kontratlı cihaz alıp sim kartını kullanırsan uyguna geliyor. Yani Almanya'da akrabanız falan varsa kontratlı telefon alıp hattını kendi kullanır. Telefonu size normal fiyatından daha uyguna verir. Akrabanız yoksa turist olarak geldiğinizde zaten kontratlı cihaz alamazsınız. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: afd92

Çoğu simfree, sadece Vodafone iphone 6 dan beri netlocklu satıyor cihazları ilk çıktığında, sonra 2-3 ay içinde açıyor, yani telefon simfree oluyor. Mesela şuan 6s lerin netlock'u kalktı. Yine de alırken sormak lazım.

Ayrıca kontratlı cihaz alıp sim kartını kullanırsan uyguna geliyor. Yani Almanya'da akrabanız falan varsa kontratlı telefon alıp hattını kendi kullanır. Telefonu size normal fiyatından daha uyguna verir. Akrabanız yoksa turist olarak geldiğinizde zaten kontratlı cihaz alamazsınız. :)

Valla çok iyimiş bu durum

• quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

Ordaki operatörlerden tahhütlü alınca fiyat daha uygun oluyor,

Hocam taahhütlü cihazlar simfreemiydi acaba?

Evet simfree

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.