Şimdi Ara

Almanya ile sular durulmuyor... Bir açıklama da Merkel'in rakibinden geldi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Deutsche Welle Türkçe'nin haberine göre Schulz, Almanya Başbakanı Merkel'i, "Sen de şu anda Nazi uygulamasını yapıyorsun. Kime? Almanya'daki benim Türk kardeşlerime veya oraya giden bakan kardeşlerime, milletvekili kardeşlerime" sözleriyle eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt verdi.

Avrupa Parlamentosu Başkanı olduğu dönemde de Türkiye karşıtı söylemleriyle dikkat çeken Schulz, Alman televizyonu ARD'ye yaptığı açıklamada, "Dost bir ülkenin cumhurbaşkanının bu ülkenin başbakanını bu şekilde aşağılaması küstahlıktır” dedi. Schulz, "NATO üyesi ve AB üye adayı bir ülkenin devlet başkanının uluslararası diplomasi kurallarını çiğneyemeyeceğinin Erdoğan'a anlatılması gerektiğini, ancak onun bir devlet başkanına yakışmayan tutumunu sürdürdüğünü" söyledi.

Habere göre, Türk yetkililerin Almanya'da 'referandum kampanyası' düzenlemesine getirilen yasakları da desteklediğini ifade eden Schulz, "Diplomatik dokunulmazlığını parti politikası yapmakta kullananlara Almanya'da yer yoktur” dedi.

kaynak:http://www.hurriyet.com.tr/almanya-ile-sular-durulmuyor-bir-aciklama-da-merkelin-rakibinden-geldi-40400838

• almanyayla ekonomik gerilmeyeydi iyiydi
  • Bak hele bak işlerine gelince dost ülke NATO ülkesi, arkadan arkadan da PKK'ya silah ver onu destekle öyle mi? Bi akıllı demokratik sizsiniz zaten. Papucumun Nazileri.
  • Bu kahpeler dört dörtlük zaten hiç bir hataları yok tek suçlu türkiye
  • Bu ülke bundan sonra ab ye hiçbir zaman giremez artık ab ye üye adayı devlet olarak kalır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siyahatlıprens kullanıcısına yanıt
    10 yıl sonra ab kalmayacak zaten
  • Atalarımız ne güzel demiş, Domuzdan post, gavurdan dost olmaz.

Ben hükümetin avrupaya bu kadar salladıktan sonra hiçbir yaptırım yapamayışının devletimizin acziyet halinde olmasını sindiremiyorum.

Rahmetli Ecevit, kıbrıs barış harekatında tüm ambargo ve tehditlere rağmen dik duruş ve kararlılık gösterip adaya asker çıkarması ve tüm dünyayı karşısına alması, o kadar ambargoya karşı direnmesi aklıma geldi be...
    ü
    Bide bugünkü çakma milliyetçilere bakıyoruz,
    ABD askeri başımıza çuval geçirdi...tık yok
    Osmanlıcıyız derler, türbe nakliyatla mezar taşırlar...tık yok
    YPG fıratın batısından çekilecek 10 gün süre derler 1 sene geçer...tık yok
    Kırmızı çizgilerimiz var derler o çizgilerin ırzına geçerler....tık yok
    Tek bayrak tek millet derler ama baş teröristin paçavrası göndere çekilir...tık yok

Zamanında tansu çiller kardak kayalıkları için yunanlılarla savaşa girecekti,kovdu ordan yunanlıları, bunlar 16tane ada verdi...tık yok

...
    ...
    ...

sabaha kadar sayarım, ama ne fayda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.