Şimdi Ara

Almanya'dan Alınabilecek Gurbetçi Futbolcular

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hazır Tulun'u da oraya göndermişken listeyi yazıverelim.

Hakan Çalhanoğlu: Hamburg 16. sırada ve 17. ile 1, 18. ile 2 puan fark var arasında. Şayet düşerlerse Hakan'ı alabiliriz, zaten zor durumdalar ekonomik olarak. Hakan da devre arası bize yeşil ışığı vermişti. Bugün Halil Altıntop'un takımı augsburg ile deplasmanda karşılaşacaklar. Umarım yenilirler. (2-0'dan 3-2'yi unutmadık )

Tolgay Arslan : Hareketli, basan, tatlı-sert bir oyuncu. Orta sahada çok iyi bir alternatif olabilir. Tahmini bonservisi 2-4 milyon euro

Kaan Ayhan: 19 yaşında ve stoper. Son 6 lig maçında sakatlıklardan faydalanıp ilk 11 çıkmayı başardı ve başarılı da bir oyun sergiledi. Koray ile Kaan arasında kaldığımızda Mancini Koray'ı almıştı. Forma şansı bulmaya başlamışken gelmek isteyeceğini sanmıyorum. Son olarak türk milli takımını seçti.

Sinan Kurt: Transfer dönemlerinde ismi çok sık anıldı takımımızla. Alman milli takımı alt yaş gruplarında ve gladbach genç takımında gösterdiği performansla dikkat çekiyor. Yeni Reus diyorlar. Merak edenler için;
    http://www.youtube.com/watch?v=z34PHlyKxWc

Eren Derdiyok: Hoffenheim'e transfer olduktan sonra düşüşe geçse de yerli forvet arayışı için biçilmiş kaftan. Umut'tan çok ama çok daha iyi rotasyon oyuncusu olur ve uzun boyuyla oyun karşı alana yığıldığında fayda sağlanabilir.

Mehmet Ekici: B. Münih'ten büyük umutlarla 5 milyon euro'ya 20 yaşında transfer olmuştu. Beklenen patlamayı yetersiz forma şansı ve sakatlıklar nedeniyle yapamadı. Henüz 24 yaşında. Takımı transfer listesine koyulduğunu açıkladı. Orta sahadaki yaratıcı oyuncu eksikliği için faydalı olabilecek, kaliteli bir rotasyon oyuncusu olabilir.

Sercan Sararer: Stuttgart'ta yüzüne bakılmıyor. Zamanında 3 büyükleri beğenmeyip Stuttgart'ın yolunu tuttu.

• Hepsi alınır Hakan alınamaz.Devre arasında sadece kontrat yapmak için bizi kullandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. James Wilson

Hepsi alınır Hakan alınamaz.Devre arasında sadece kontrat yapmak için bizi kullandı.

Takımı küme düşerse bence gelir, düşmezse gelmez.

Bu arada bu isimlere ek olarak Levin Öztunalı'yı bilerek yazmadım. Onun geleceğine hiç ihtimal vermiyorum, Leverkusen'in gelecekte patlama yapması beklenen oyuncusu. Mesut Özil yakıştırmaları yapılıyor. Gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinalyus

quote:

Hepsi alınır Hakan alınamaz.Devre arasında sadece kontrat yapmak için bizi kullandı.

Bu arada bu isimlere ek olarak Levin Öztunalı'yı bilerek yazmadım. Onun geleceğine hiç ihtimal vermiyorum, Leverkusen'in gelecekte patlama yapması beklenen oyuncusu. Mesut Özil yakıştırmaları yapılıyor. Gelmez.

Bu performansından sonra bize yedirmezler o çocuğu en kötü Arsenal çöker. Tolgay gelebilir, Sinan'ı hiç izlemedim ama çok övülüyor o da olabilir. Kaan'ı almazlar zaten defansın ortasında oynayabilen ve gelecek vaad eden 2 oyuncumuz var. Defans bloğu için konuşacak olursak Telles işe birlikte 3. Salih'i saymıyorum. Defansın bu kadar gençleşmesi dezavantaj doğurabilir. Ujfa gibi defansı çekip çevirecek ve hem Koray'ın hem Semih'in hatta Telles'in de gelişimine katkıda bulunacak lider vasıflı bir oyuncu lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok yetenekli olduğu söyleniyor

Almanya'dan Alınabilecek Gurbetçi Futbolcular
  • Hakan, EPL'ye gider keşke gelse ama mümkün değil. Bize bırakmazlar.

• Konu yanlış yerde, sıcak fırsatlar'a taşıyalım lütfen

• Hakan'ın Türkiye'ye geleceğini hiç zannetmiyorum.Hamburg küme düşme adayı olsa bile çok iyi işler başarıyor orada.Sezon sonunda Real,Bayern,Dortmund,A.Madrid gibi kulüplerin alması çok yüksek ihtimal bence

• Levin Öztunalı,
    Emre Can,
    Hakan Çalhanoğlu,
    Kaan Ayhan,
    Sinan Kurt,
    Ömer Toprak,
    Nuri Şahin,
    Yunus Malli,
    Robin Yalçın,
    Samed Yeşil,
    Tolga Ciğerci,
    Tolgay Arslan,

Kaldı mı başka futbolcu gurbetçi GS için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Levin Öztunalı,
    Emre Can,
    Hakan Çalhanoğlu,
    Kaan Ayhan,
    Sinan Kurt,
    Ömer Toprak,
    Nuri Şahin,
    Yunus Malli,
    Robin Yalçın,
    Samed Yeşil,
    Tolga Ciğerci,
    Tolgay Arslan,

Kaldı mı başka futbolcu gurbetçi GS için ?

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/levent-aycicek/profil/spieler_117476.html
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/oezkan-yildirim/profil/spieler_83256.html

nerden buluyor bu bremen ku kadar CAM ı ya hepsi yerli adamlardaki
  • 80 milyonluk ülkede milli takım 18'i bile zor yapılıyor, 2 3 milyon Türk'ün yaşadığı Almanya'da daha fazla Türk oyuncu çıkıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

80 milyonluk ülkede milli takım 18'i bile zor yapılıyor, 2 3 milyon Türk'ün yaşadığı Almanya'da daha fazla Türk oyuncu çıkıyor :)

bizim oyuncularımıza güvenmiyoruz çünkü .elazığın bütün yerlileri aslında yabancı .bence gurbetçiler yabancı statüsünde olmalı.birde alman kulüplerine tonla para veriyoruz dandik adamlar için iyileri zaten gelmiyor bize.

yabancı kuralını kaldırıp altyapıdan yetişmiş 3 tane oyuncu ilk 11de 6 oyuncuda 22 kişilik kadroda zorunluluğu olmalı.

alt yapiya oyuncu yetiştirmek için daha çok yatirim yapar kulüpler almancı hazır adamlara yönelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

quote:

quote:

Bu performansından sonra bize yedirmezler o çocuğu en kötü Arsenal çöker. Tolgay gelebilir, Sinan'ı hiç izlemedim ama çok övülüyor o da olabilir. Kaan'ı almazlar zaten defansın ortasında oynayabilen ve gelecek vaad eden 2 oyuncumuz var. Defans bloğu için konuşacak olursak Telles işe birlikte 3. Salih'i saymıyorum. Defansın bu kadar gençleşmesi dezavantaj doğurabilir. Ujfa gibi defansı çekip çevirecek ve hem Koray'ın hem Semih'in hatta Telles'in de gelişimine katkıda bulunacak lider vasıflı bir oyuncu lazım.

Bence bu transfer imkansız değil. Galatarasaray 2. olursa elinde şampiyonlar ligi kozu var, 3. olsa dahi ön elemelerden çıkabilecek bir seviyedeyiz. Dolayısıyla ŞL kozu büyük bir avantaj. Yerli olduğu için mevcut sınırlamada forma şansı garanti.

Devre arası maaşını yükseltmek için yapmış gibi görünse de çok öncesinden beri Galatasaraylı olduğunu bir gün oynamak istediğini hep vurguluyor. Neden olmasın, bakalım.

Bu arada sıcak fırsatlara taşınmalı diyen arkadaşa güldüm bayağı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bence bu transfer imkansız değil. Galatarasaray 2. olursa elinde şampiyonlar ligi kozu var, 3. olsa dahi ön elemelerden çıkabilecek bir seviyedeyiz. Dolayısıyla ŞL kozu büyük bir avantaj. Yerli olduğu için mevcut sınırlamada forma şansı garanti.

Devre arası maaşını yükseltmek için yapmış gibi görünse de çok öncesinden beri Galatasaraylı olduğunu bir gün oynamak istediğini hep vurguluyor. Neden olmasın, bakalım.

İnşallah ben de çok istiyorum Hakan'ı ama olması çok zor. Harika bir sezon geçirdi ve bundesliga da kalmak isyorum diye açıklama yapmış yeni.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İnşallah ben de çok istiyorum Hakan'ı ama olması çok zor. Harika bir sezon geçirdi ve bundesliga da kalmak isyorum diye açıklama yapmış yeni.

O eski bir haber ama yeni gibi yeniden piyasaya sürmüşler. Aynı haberde ŞL arenasında boy göstermekten istediğinde de bahsediyordu. Ligde böyle bir performans sergilemiş bir oyuncu, hele de yaşı genç iken ve taliplisi de var iken 2.ligde oynamayı kabul etmez.

Hamburg da kemer sıkma politikası izliyor, 2. lige düştüklerinde ekonomik olarak yaşayacakları gelir kaybı ile birlikte Hakan'ı mümkün değil ellerinde tutamazlar.

Umarım gelir. Sol kanatta sırıtmadan oynar, Hamburg'da da o pozisyonda sırıtmadan oynuyor. Mesut kendisi ile aynı yaştayken bu kadar iyi bir sezon geçirememişti. Önü çok açık Hakanın, umarım alabiliriz.
  • Marjinalyus kullanıcısına yanıt
    Hakanı bize yar etmezler. Diğer oyuncular gerçekten çok iyi. Ellerine saglık.

Sercan Sararer e üzülmedim degil. Keşke şuan bi türk takımında olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

80 milyonluk ülkede milli takım 18'i bile zor yapılıyor, 2 3 milyon Türk'ün yaşadığı Almanya'da daha fazla Türk oyuncu çıkıyor :)

Disiplin Sistem Altyapı daha ne diyim 3 altın kural
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gestapo

Rica ederim. Benim Hakan için umudum var

Şuan oynanan Augsburg - Hamburg maçında Augsburg takımı Halil Altıntop'un golüyle 1-0 öne geçti. Tolgay, Hakan, Halil hepsi sahada şuanda. Hamburg kümeye doğru emin adımlarla ilerliyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gestapo

Rica ederim. Benim Hakan için umudum var

Şuan oynanan Augsburg - Hamburg maçında Augsburg takımı Halil Altıntop'un golüyle 1-0 öne geçti. Tolgay, Hakan, Halil hepsi sahada şuanda. Hamburg kümeye doğru emin adımlarla ilerliyor.

desene
  • Boşuna yazmayın bunların hiçbiri buralara gelmez.

Levin, Tolga, Emre, Hakan, Sinan, hepsi Almanya'nın geleceği olarak görülüyor. Hakan zaten şimdiden büyüklerle ismi geçmeye başladı. Keza Emre Can'da onun yolunda ilerlemeye başladı. Tolga ve Levin geleceğin ortasahaları olarak görülüyor. İki oyuncu da takımları için çok değerli. Sinan zaten geleceğin süper yıldızı olarak anılıyor daha şimdidien. Takımı kolay kolay buralara göndermez.

Geri kalanlardan pek birşey çıkmaz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.