Şimdi Ara

Almanya da yaşayan akrabanın sattığı BMW

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2008 model 335 benzinli M Paket BMW, hasarsız olup fiyati 75 bin TL civarındadır..
    Türkiye de 75-80 bine ne alınır sorarım sizlere?

Hatta basit olarak orada 1500 euro asgari ücretle çalışan insanlar varmış. Aldıkları parayla 10 ayda bmw alabiliyor, Türkiye de 2500TL ile 10 ay çalışırsan 25 bin tl biriktirirsiniz. Yani ne alırsınız?

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=278154428&utm_source=sharedAd&utm_medium=android

Birde pahalı mı diye sormasi yok mu
    Almanya da yaşayan akrabanın sattığı BMW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9FiestaM6 -- 16 Mayıs 2019; 4:9:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dış mizraplar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her toplum layık olduğu şekilde yönetilir.
  • Dıj güjler bizi kıskanıyor.
    Suriyeli bile durmuyor Türkiye de , avrupaya kaçacam diye denizlerde helak oldular.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 ay asgari ücretle çalışan biri orada üretilen bir aracı rahatlıkla alabiliyor.

Türkiye'de 10 ay asgari ücretle çalışan biri'de ortalama 10.000TL'ye Şahin vs. alabiliyor.

Durumlar bence eşit.

Alamanya bizi gısganiy
  • Almanya 1/3 ay 500euro bora golf4 vs
    Türkiye 18ay 36000Tl bora golf vs

• ileri teknoloji üretemeyip, samanı buğdayını da dışarıdan temin etmenin getirdiği batı toplumu karşısındaki ezici yenilgimizdir bu durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barracud@

Her toplum layık olduğu şekilde yönetilir.
    Ben daha iyisine layık olduğumu düşünüyorum da daha iyisini bana layık görmüyorlar.
  • 2008 model 11 yaşında arabaya 12 bin € çok valla. 18-20 bin €'a sıfır araba satılan memleket.
  • tr parasına çevirme birim olarak bak
  • 240 bin km,
    11 yaş,
    Euro 4 (dizel yasağı olan yerlere giremez)
    Coupe,
    12000 euro....
    Bence Tr de bile bu aracı bu fiyata almak macera olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.Baran -- 16 Mayıs 2019; 15:18:47 >
  • Kardeş burası Türkiye ne bekliyorsun?

• adamlar şuan kullandığım aracı 350-500 euroya satıyor. Benim araçla kıyaslarsak temizlikleri 10 numara.

Satma sebepleri ( muayeneden geçemiyor disk fren değişmesi gerekiyor )

Burada ise 30-40bin tl piyasası.
  • 20.000 euroya porsche var oralarda , bence pahalı olmuş :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Malik the Mafia

10 ay asgari ücretle çalışan biri orada üretilen bir aracı rahatlıkla alabiliyor.

Türkiye'de 10 ay asgari ücretle çalışan biri'de ortalama 10.000TL'ye Şahin vs. alabiliyor.

Durumlar bence eşit.

Alamanya bizi gısganiy
    Kıyasladığın araçların model yılları denk değil. Örneğin Toyota CHR Türkiye'de üretiliyor, onun üzerinden bir kıyas yapabilirsin.
  • Gelmiş yine ülke kötüleme timi.

Bizim ülkemizde 75 bin tl ye 2014 model mis gibi dacia stepway alabilirsin o parayla.

2014 model araba varken kim 2008 bmw alsın ki o paraya ? 2008 bmw nere 2014 model gıcır gıcır araba nere?

bmw zaten o para etmez o ayrı bir konu. bu ülkenin ekonomisine laf ettirmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Gelmiş yine ülke kötüleme timi.

Bizim ülkemizde 75 bin tl ye 2014 model mis gibi dacia stepway alabilirsin o parayla.

2014 model araba varken kim 2008 bmw alsın ki o paraya ? 2008 bmw nere 2014 model gıcır gıcır araba nere?

bmw zaten o para etmez o ayrı bir konu. bu ülkenin ekonomisine laf ettirmem
    Birader şu mesajına kadar takip ederdim seni, bundan sonra mesajını gördümmü mouse veya ekranı hızlıca aşağı kaydıracam

• quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

adamlar şuan kullandığım aracı 350-500 euroya satıyor. Benim araçla kıyaslarsak temizlikleri 10 numara.

Satma sebepleri ( muayeneden geçemiyor disk fren değişmesi gerekiyor )

Burada ise 30-40bin tl piyasası.
    Muayeneden geçmiyor disk fren değişmesi gerekiyor diye adam gül gibi düşük kilometre ve servis bakımlı S40 Classic'i hurdaya çıkarmış yedek parça olarak satıyordu. Hayır Türkiye'de 40-50 bin lira rahat ederdi, içim gitti. Biz ondan çok daha döküklerine (Bkz. Ben) biniyoruz adamlar gıcır gıcırını hurdaya atıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Muayeneden geçmiyor disk fren değişmesi gerekiyor diye adam gül gibi düşük kilometre ve servis bakımlı S40 Classic'i hurdaya çıkarmış yedek parça olarak satıyordu. Hayır Türkiye'de 40-50 bin lira rahat ederdi, içim gitti. Biz ondan çok daha döküklerine (Bkz. Ben) biniyoruz adamlar gıcır gıcırını hurdaya atıyor.

Alıntıları Göster
    Aynen oyle araclari gordukce benimkine yem veresim gelmiyo

• Biz toplum olarak Almanya seviyesine ulaştık mı da onların refah seviyesine geleceğiz? Hele bi almanlar kadar disiplinli, çalışkan, ahlaklı olun da ondan sonra arabaya da ucuz binersiniz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.