Şimdi Ara

Almanya'da Türk marketleri fiyatları iki katına çıkarmışlar. ( Kırsal kurnazlığı ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
0
Favori
8.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nerenle okudun yazıyı İbrahim kardeşim orana Bi baktır korona morona olmasın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vatandaşlıktan çıkartsınlar.
  • mur@t_fb M kullanıcısına yanıt
    senın verdiğin örnekler venezuella dan ... oraya gitmemize var daha...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebavamqko

senın verdiğin örnekler venezuella dan ... oraya gitmemize var daha...
    Ne venezuellasi, örnekler Türkiye'den.

Hani şu Almancı diye tabir edilenlerin yazları tatile geldiği ve Türkiye çok ucuz, Almanya'da bunları taneyle alıyoruz dedikleri ve buradaki kuş beyinlilerin buna inandigi yer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mur@t_fb M kullanıcısına yanıt
    o kadar fark oynayamaz birden bire. he 3 yıllık süreçte artık vardır. sonuçta gerçek zamlar %60 70 yıllık bazda ... evet 3 katına çıkması görüldü 3 - 4 senelik içinde.

buna lafım yok. zaten piyasa şartlarını biliyorum.

o yüzden şu konuda almancının biri ile boş yere kafa patlatıyorum.

Türk vatandaşlığı dahi olmayan adam ahkam kesiyor ... bence ona direkt yaz ... ekmeğin fiyatını bile bilmiyordur Türkiye de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebavamqko

akpliyim de ki çık işin içinden...

yayla yoğurt ... Hollanda dan geliyor. 2,5 euro zamlanmış. hadi almanlar kolonyalara hücum etti fiyatlar arttı. bu yoğurt niye arttı? sucuk 5.99 lardan 12.99 lara geliyor ... bu normal artış mı?
    Yazdıkların doğru değil veya hoşuna gitmemiş ki bu yaftayı yapıştırıyorsun. Mevcut bazı bürokratlarda beğenmediklerinde aynı davranışı sergiliyor Ülkemizde şuan .

Mesela ben Almanların daha kazıkçı olduğunu ve fırsatçı olduğunu sana ispat edebiliyorum. Sen aynı Grafikler ile veya 1 tane fiş haricinde bizi ikna edebilecekmisin ?

İlk Virüs vakası açıklandığında, Herkes markete koştu Türkiye'de, Aşağıda 11 Mart 2020'den sonra Alman Ürünü olan Fakir Ekmek Yapma makinesinin Fiyat artış grafiğine bir bak istersen.
    İnsanlar Un ile herhangi bir kıtlık veya sokağa çıkma yasağında evinde ekmek yapar diye nasıl bir fahiş zam yapmışlar.
    https://www.epey.com/ekmek-yapma-makinesi/fakir-pane-deluxe.html

Veya insanlar evde dışarı çıkmamaya başladılar deyip Ouun konsolunun nasıl bir fiyat artışı yaşadığını görebilirsin Japon Dostlarımızdan
    https://www.epey.com/oyun-konsolu/sony-playstation-4-500gb.html

• Hangi eyalettesin bilmiyorum ama Almanya böyle konularda taviz vermez. Bugün yarın orayla ilgilenirler...

• Şu alamancı ibrahim denen tipi ciddiye almayın ya. Orada yıllarca yaşamış olsa sabah akşam burada gezmezdi. Tutunamamış orada aralarına almamışlar sürekli burada. İşi gücü olan sabah akşam forumda gezer mi hem de türk forumunda.
    Benim mesaim olsa günde 1 kere ya gelirim ya gelmem işsiz adam sürekli burada durur.
  • https://www.saturn.de/de/product/_kenwood-multione-khh323-wh-2373095.html

bu ürünü black friday öncesinde bakmıştım hala aynı fiyat. black friday da 190 euroya almıştım. hala aynı fiyat.

istersen web archive tarzı sitelerden bakıp doğrulatabilirsen doğrulat.

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/5036435_-multione-khh323wh-kenwood-elektrogeraete.html

veya buradan bakabilirsin fiyat grafiğine ...

• Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    Türk vatandaşlığı bile yok. Alman pasaportuyla gelip burada hava atıyor ... muhtemelen 97 veya sonrasında doğma. çünkü Almanya yeni kanunla çift vatandaşlığı kaldırmış.
  • NRW deyim. umarım el atarlar. bu yapılan çok ayıp. sonuçta merkezi yerde değil. ben yol yürüyorum oraya gitmek için. yani belirli müşterileri var. kendi müşterisine bu yapılmaz. etik değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Şu alamancı ibrahim denen tipi ciddiye almayın ya. Orada yıllarca yaşamış olsa sabah akşam burada gezmezdi. Tutunamamış orada aralarına almamışlar sürekli burada. İşi gücü olan sabah akşam forumda gezer mi hem de türk forumunda.
    Benim mesaim olsa günde 1 kere ya gelirim ya gelmem işsiz adam sürekli burada durur.
    İbrahim hocayı ben iyi tanırım kardeş.

Almanyada ve Türkiye’de yatırımları var.

Boş birisi değil,siyasete atılma planları var,yazdıklarına dikkat et bence

Selam ve dua ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ebavamqko E kullanıcısına yanıt
    Sorun bu zaten...öyle müslümanım demeyle ibadet edip her türlü iğrençliği ahlaksızlığı yapmayla müslüman olunmaz.

Başka marketlerden alışveriş yapmalısın

• Elk.de kullanıcısına yanıt
    kesin öyledir.

kütüğün anlamını bile bilmeyen biri siyasete atılabiliyorsa artık güzel ülkemde... vah vah ... ama atıp tutma yeri forum bazılarınca. o yzüden ciddiye almıyorum.
    Şikayet etmediniz mi?

• cokbaska kullanıcısına yanıt
    https://www.real.de/

bak real de indirimler devam ediyor.

adam fırsat bu fırsat diyip fiyat bindirmiyor.

bu adamlara gyavur diyoruz ...
  • Benim almancam yok. bir defasında burada ambulansı aradım bir defasında zor anlaştık adamla. vertigo"yu anlamadı adam. things are turning around me diyerek anlatabilmiştim. Almanlar bu konuda katılar biraz. İngilizce bilen doktor beni Almancaya zorluyor mesela ...

Anlatamıyoruzda bir defasında sert çıktım. Ben senin ülkende çalışıyorum, o yüzden kursa gidemedim Almancam yok vs. senin ülkenin benefit lerini sömürmeye değil ekonomine destek olmaya geldim vs dedim. kadın macar çıktı sonra. ingilizceye döndük. ben istedim sen almanca öğren burada hayata daha hızlı adapte ol vs vs. tabi kadın da haklı kendince ama bende almanca yok.

o yüzden doktorla, acil servis personeli ile zor anlaşıyorum polisle hiç anlaşamam. corona çıktı kurslara da gidemedim tam işi bıraktım korona çıktı. şans ... vardır Allahın bir hikmeti diyorum... sonuçta konu benden bağımsız gelişiyor.
    Hiç mi akraban, tanıdığın yok? Onlara söyle, şikayet etsinler...

• İşte sağlam muhabbetim olan bir abi var düsseldorf ta ona sormuştum. o birşey yapılamaz malesef serbest piyasa demişti.

Babam burada ama o da ayrı yaşıyor bizim gibi benden önce geldi ama o da sürekli çalıştığı için ve yaşı gereği almancayı sular seller gibi konuşamıyor.
  • Ortadoğu milleti...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.