Şimdi Ara

Almanya'da Türk Marketi alisverisi.biber,domates,patlican ,et,daha neler neler?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

İki video seyrettim yeterli tanımak için. Ekşi sözlükte karısı diyorlar buradakiler karısı değil metresi diyor bir diğeri nişanlısı diyor, bir diğeri karısı değil eniştesi diyor herkes bir şey diyor. Karısımsı oluyor böylece. Bu hakaret ise avukatı olarak dava açarsın. Ne duruyorsun. Koş koş.
    benden cok arastırmıssın adamı eksi,youtube,dh gizli hayranlık bu olsa gerek.seninde iki yorumunla ne oldugun anlasıldı , tanımadığın insanlara hatta eşlerine hakaret eden birisin , blok.

profili açık olsadıydı bunun keske,bende bunu tanımak isterdim ama troll gelenegi işte profiller hep gizli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH | equ* -- 10 Şubat 2019; 19:12:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

benden cok arastırmıssın adamı eksi,youtube,dh gizli hayranlık bu olsa gerek.seninde iki yorumunla ne oldugun anlasıldı , tanımadığın insanlara hatta eşlerine hakaret eden birisin , blok.

profili açık olsadıydı bunun keske,bende bunu tanımak isterdim ama troll gelenegi işte profiller hep gizli

Alıntıları Göster
    Hee işim gücüm yokta bir market canavarı Alamancı youtuber'ın hayatını indeksleyeceğim.
    Sen seyret bizim yerimize,sonra özet yazarsın DH forumlarına. Saygı değer Murat bey ve saygı değer eşleri hanımefendinin eteklerini öpe öpe saygılarımızı da sun Sebastian.

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Sevmiyorum kardişim, sev-mi-yo-rum. Yorumumu da yaparım kimse karışamaz. Beğeniyorsan beğenirsin ben senin beğenmene bir şey diyor muyum.
    Sadece ben değil bir çok kişi sevmiyor, videosunun altında da yorumlar var git onlara da sataş tehdit et, sağa sola troool mroll diye atarlan kendini kes jiletle ne yaparsan yap bana ne, ben sevmiyorum.
    Git ekşi sözlük yazarlarına da söyle, saygı duyarak yazın öyle edepsiz laflar etmeyin de. Ne duruyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 10 Şubat 2019; 19:27:36 >
  • Ben bu ülkedeki fanatik akp seçmenlernine (sanki futbol takımı destekliyorlar) yeterince kanıt sunulduğunu düşünüyorum, ne halleri varsa görsünler kendi pisliklerinde boğulunca farkına varırlar belki
  • bugün istersen asgari ücreti 10bin yapalim. bak bakalim o biber, patlıcan fiyatları nerelere çıkıyor. buradan anlaşılacak şey alımgücü. fiyatla, dövizle, kurla uzaktan yakından alakası yok. adam senin ülkende ürettiğin bir ürünü, senden daha az zorlanarak alıyor, sende buna fiyat mukayesesi yapıyorsan sana Allah akıl fikir versin diyebilirim sadece.

akıl ve mantık ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seglopsi

bugün istersen asgari ücreti 10bin yapalim. bak bakalim o biber, patlıcan fiyatları nerelere çıkıyor. buradan anlaşılacak şey alımgücü. fiyatla, dövizle, kurla uzaktan yakından alakası yok. adam senin ülkende ürettiğin bir ürünü, senden daha az zorlanarak alıyor, sende buna fiyat mukayesesi yapıyorsan sana Allah akıl fikir versin diyebilirim sadece.

akıl ve mantık ile.
    Ne yüzbini forumdaşım

İçki masasından yazıyon galiba
    Asgari ücret 2030 tl

Manipülasyonlar gözünüzü korkutmasın,reis konuya el attı

Dua ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elk.de

Ne yüzbini forumdaşım

İçki masasından yazıyon galiba
    Asgari ücret 2030 tl

Manipülasyonlar gözünüzü korkutmasın,reis konuya el attı

Dua ile

Alıntıları Göster
    dön ülkene bitsin bu hasret başgan
  • MonitörKertenkelesi kullanıcısına yanıt
    Nereyle kıyaslayalım, Afrika ülkeleri ile mi? Almanya kıskanmıyor muydu bizi? Ekonomi mükemmel değil mi?
  • Ahahhaah gene Almanya vs Türkiye süper eğleniyorum şu konuları gördükçe. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ComradeMRX

dön ülkene bitsin bu hasret başgan

Alıntıları Göster
    Nasıl gelem gurban?

Elde yok,avuçta yok
    Fakirlik zor zanaat bilirmisin ?

Dua ilw

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ComradeMRX kullanıcısına yanıt
    🍆🍅💣 Patlıcan'dan sonra, sahte eyroo, Dolar basıp düşürücekmiş.

Bereket Döviz bürosu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elk.de

Nasıl gelem gurban?

Elde yok,avuçta yok
    Fakirlik zor zanaat bilirmisin ?

Dua ilw

Alıntıları Göster
    sana uçak bileti alalım başgan
  • kira yardimi var ama

sogan ve patates ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsamuray

🍆🍅💣 Patlıcan'dan sonra, sahte eyroo, Dolar basıp düşürücekmiş.

Bereket Döviz bürosu
  • Almanya'da 45 saat çalışan bir asgari ücretli, aylık maaşıyla 334 kg tereyeğı alabiliyor.

Türkiye'de 45 saat çalışan bir asgari ücretli, aylık maaşıyla 35 kg tereyeğı alabiliyor.

İşçi aynı
    Emek aynı
    Zaman aynı
    Ama ülkeleri yöneten zihniyet farklı.

Aah bir anlasak...
  • MonitörKertenkelesi kullanıcısına yanıt
    Almanya'yı, gelişmiş ülkeleri bırakın da Venezuella'ya bakın şükredin mi demek istedin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackal78

Almanya'yı, gelişmiş ülkeleri bırakın da Venezuella'ya bakın şükredin mi demek istedin?
    o şuan doğal yaşamında, adam kertenkele
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.