Şimdi Ara

Almanya'da Bilgisayar mı, Makine mi, Elektronik mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Almanya'da mühendislik okumayı düşünüyorum. Okul bittikten sonra da hayatımın geri kalanını orada geçirmeyi düşünüyorum. Almanya'da iş bulma kolaylığı (imkanı) ve çok para kazanma açısından değerlendirecek olursak;
    -Bilgisayar mühendisliği
    -Makine mühendisliği
    -Elektronik mühendisliği (veya elektrik-elektronik)

Evet arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiend -- 4 Ekim 2012; 0:16:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiend

Almanya'da mühendislik okumayı düşünüyorum. Okul bittikten sonra da hayatımın geri kalanını orada geçirmeyi düşünüyorum. Almanya'da iş bulma kolaylığı (imkanı) ve çok para kazanma açısından değerlendirecek olursak;
    -Bilgisayar mühendisliği
    -Makine mühendisliği
    -Elektronik mühendisliği (veya elektrik-elektronik)

Evet arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum.

Almanya için makine mühendisliği hatta otomotiv okusan daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD
    Maalesef gideceğim eyalette otomotiv yok, makine var. BMW, Volkswagen, Mercedes-Benz, Audi, Porsche, Opel vs. birçok dünya markası Alman. Ama içimden bilgisayar mühendisliği de geçmiyor değil. Küçüklüğümden beri bilgisayar mühendisliği isterdim. Şimdi ise karşıma makine çıktı.

Başka fikri olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiend

quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD
    Maalesef gideceğim eyalette otomotiv yok, makine var. BMW, Volkswagen, Mercedes-Benz, Audi, Porsche, Opel vs. birçok dünya markası Alman. Ama içimden bilgisayar mühendisliği de geçmiyor değil. Küçüklüğümden beri bilgisayar mühendisliği isterdim. Şimdi ise karşıma makine çıktı.

Başka fikri olan?

Bilgisayar çok parlak değil zaten almanya da çalışacan ve ben makinayı severek yaparım diyorsan hiç düşünme makineye dal pişman olmazsın

• kücüklügünden beri zaten cogu kisi bil.müh ister.bence bil.müh iyi anla.kod yazmayı falan dene kendı basına ordan bellı olur bıraz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.