Şimdi Ara

Almanya'da asgari ücret 1498 € (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
3
Favori
33.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
241 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pegasus hiç aklıma gelmedi hocam 😂😂 türk havayollarının kazık fiyatlarını düşündüm ben nedense bir tek...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacktron

Pegasus hiç aklıma gelmedi hocam 😂😂 türk havayollarının kazık fiyatlarını düşündüm ben nedense bir tek...
    Onlarda fazla kazık değil 850-800tl ortalama git gel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • V. van Gogh kullanıcısına yanıt
    Hocam indirim falan vardır fiyatlarda çünkü ben hatırlıyorum almanyaya uçuşlar 300-400 euroları buluyordu thyde. Yolcu sayısı düşüyorsa kışın ondan fiyatları çekmiş olabilirler.

• Yiyenim orda domade sin danesi 10 yüro

• Al işte bir özel üye daha, sanki Almanlar bir ay çalışıp bir daha ki ay Türkiye 'ye gelip kazandıklarını burada yiyorlar da kalkmış karşılaştırma yapıp bir de o karşılaştırmayı çaprazlayıp gelir adaleti dağıtmış.. Daha fazla yazsakkkkk ceza alacağız o yüzden yav he he diyerek ağlasın üyemiz biraz..
  • BalıkYiyin B kullanıcısına yanıt
    Yahu propogandalara bu kadar kolay teslim olmayın tek partili seçim döneminde erkegin oyunun bir tesiri oluyomududa kadınlar eksik kaldı

Sivas kongresinde atatürkte dahil olmak üzere bahsettiğin grup zaten mandacı taraftarı idiler orijinal Osmanlıca metnini bulursabız bir bakın derim bu kötülenicek birşey değil cünkü ülkenin vaziyeti belliydi

Evet şeriatçıyım mürted öldürülür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wardsg1 -- 10 Ağustos 2018; 5:8:59 >
  • DepremDede kullanıcısına yanıt
    Ülke bahsettiğin kesim ve senin gibi yetme türkçüler olduktan sonra bi yere varmaz aslanım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bat-Man

Ülke bahsettiğin kesim ve senin gibi yetme türkçüler olduktan sonra bi yere varmaz aslanım.
    Ülke bi yere varır veya varmaz bu mesele değil benim hakkımda bişey bilmeden boş konuşuyorsun o yüzden kaybol

• wardsg1 W kullanıcısına yanıt
    Troll müsün değil misin anlaşılmıyor. Dostum adam 600 yıllık saltanatın üstüne demokrasi getiriyor. Savaş dönemi ve ülkenin ilk yılları olduğu için dediğim dediklik yapıyor diye adama anti-demokratik mi diyorsun? Atatürk'e böyle bir yakıştırma yapmadan önce dünya tarihindeki tüm liderleri gözden geçirmen lazım. Bir de 2018 yılında mandayı savunuyorsun ya git bi doktora görün. Marjinal fikrin olunca üstün olmuyorsun.

• DepremDede kullanıcısına yanıt
    Suan kayboldum. Yetme bey

guenon okumanızı tavsiye ederim demokrasi adlı yapı tamamen geçersiz insanları manipüle etmekten başka bir hizmete yaramamaktadır
    ayrıca demokrasi şirktir
  • wardsg1 W kullanıcısına yanıt
    Troll müsün bro?

• 255 euroya hem pasaport hem vize hem gidiş dönüş bileti alınıyorsa bizde alalım
  • Verdigin tüm rakamlar yanlis, ama isine öyle geliyordur. Dogrulari bulmak isteyen internet caginda cok kolay bulur.

Bak benden söylemesi isvicrede asgari ücret 4500 Frank, bunu koskoca türkiyede ergenler duymamis herhalde bukadar almanyaya yükleniyorlar.
  • pcdaly kullanıcısına yanıt
    Para bok gibi aga sırf millet fakirleşiyor diye dalga geçmek için burdayız. Biz mal olduğumuz için burdayız, hemen şimdi almanyaya gitsek bizi bekletmeden vatandaşlığa alacak.(!) Demesi kolay nasıl olsa ne pasaportu, ne vatandaşlığı ne de parası itibar görmüyor. Ağzı olan konuşuyor işte.

• 1600 tl ıle nereye geçiniyorsunuz ? Istanbul da ortalama evler 1500 tl den baslıyor. Tek basına ev kırası bıle bır asgarı ucret yapıyor. Daha bunun faturaları var, yemesı ıcmesı, yol parası, giyimi, gezmesi vs. var.
  • 1600-2000 TL' ye geçinirsiniz ama yaşadığınızı söyleyebilir misiniz?

Tabi ki troll. Bu kadar zekice yazılmış yazıları aptal bir insan yazamayacağına göre..

Bunların değişik bir versiyonu Facebook'ta daha değişik versiyonu ise Twitter'da var. Uğraşmaya değmez. Bırak kendi kendine konuşsun, kendi gerçekliğini yaratsın. Zira bunu da elinden alırsak bunların neyi kalır?
  • Alman firmalarından Türkiye'ye yatırım bekliyorum. Almanyada 1500€'ya işçi çalıştıracağına burada 250€'ya işçi çalıştırabilir.
    Bu krizi fırsata çevirebilirler.

Tayyip sarayından bizim için çile çekmeye alışık dedi. Tayyip çile bülbülüm dedi. Bizimkiler de boş durur mu Allaaaaah diye karşılık verdi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.