Şimdi Ara

Almanya/Bremen'de Offline olarak çalışabilen harita GPS programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Haftaya Almanya - Bremen şehrinde olacağım ve internet erişimim olmayacak. Özellikle kaybolmamak adına iPhone 'da çalışan bir offline harita uygulaması arıyorum.

Uygulama eğer mükemmel çalışıyorsa satın alabilirim, illa ki ücretsiz olması gerekli değil.
    Aradığım özellik direk şu: internet bağlantım olmadığında (hücresel veya wifi yok) bile offline halde benim nerede olduğumu gösterebilsin, ben yürürken veya trendeyken gittiğim yeri görebileyim.

Örneğin Bremen şehrinin haritasını telefonuma indireceğim, oradayken offline halde görüntüleri görerek navigasyon kullanabileceğim. Hem haritaya detaylı erişimim olmalı, hem de GPS özelliğini kullanabilmeliyim.

Umarım kısa zamanda bir uygulama bulabilirim, bir kaç gün içerisinde gidiyorum.

• Sygic öneririm, Almanya haritasını indirdiğiniz takdirde offline olarak kullanabilirsiniz.
  • Ücretsiz olması bana orada iken bir sorun teşkil eder mi? Yani pro versiyonu falan olup da normal versiyonunda herhangi kısıtlanmış bi özellik var mı mesela?
  • HERE öneririm. Tüm dünya haritası ücretsiz. Offline Modu ile harikalar yaratıyor. Farklı ülkelere gitmeden w-lan üzerinden indirerek bir daha net kullanmadan navi hizmeti alıyorum. Almanya'da da sürekli bu uygulamayı kullanıyorum. Birçok ücretli uygulamadan da daha güzel.

Not: özellikle Almanya Bremen diye neden belirtme gereği duydunuz anlayamadım! Offline harita tüm yerlerde geçerli oluyor olduğunda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_001 -- 25 Mart 2017; 0:43:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nahege270 kullanıcısına yanıt
    Premium'unda ek olarak sesli navigasyon, hız sınırları ve şerit yardımcısı, akaryakıt fiyatları, HUD ve traffic özellikleri sunuluyor. Kullanımızı etkileyen herhangi bir kısıtlaması yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mach Buster -- 25 Mart 2017; 1:44:48 >
  • Harika o zaman, ücretsiz şekilde hallettim gibi görünüyor. Türkiye haritasını indirdim test amaçlı, telefon uçak modunda iken bile çalışıyor.

Çok teşekkür ederim yardımınız için
  • Hangisini indirdiniz? Offline olup da full çalışan varsa ben de indirmek istiyorum.

• Google maps çevrimdışı kullan kullanışlı

• google mapste önceden haritayı indirip kullanabilirsiniz.
  • skydiver132 kullanıcısına yanıt
    Sygic indir, istedigin ulkenin haritasini indir ve gule gule kullan. Hatta ya da dataya ihtiyacin yok. Cihazin dahili GPS'i ile calisir. Navigasyon ve diger ekstra ozellikleri kullanmadigin surece, yani sadece harita olarak kullandigin surece isini ucretsiz gorur. Yeni bir sey de degil. Sygic'in konsepti uzun yillardir boyle. Ulke ulke harita indirmeye izin vermesi en guzel yani. Bisikletle, sirt cantanla dunya turu yaparken bile kullanirsin. Her girdigin ulkede bir kere WiFi uzerinden o ulkenin haritasini indirirsin ve ulkeyi gecene kadar isini gorur. Ben gecmiste cok kullandim bu sekilde.

https://itunes.apple.com/us/app/sygic-gps-navigation-maps-traffic-gas-prices/id585193266?mt=8

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.