Şimdi Ara

Almanya bizi işte bu yüzden kıskanıyor - 25 euroya 500 mbit internet (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
3.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sağol hacı. Ksps ye girmedim Marine arena oynuyorum. Dayı vardı direk torpil yaptırdım. Özel sektör.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breaak4Love

quote:

Orijinalden alıntı: DarkPower14

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DarkPower14

quote:

Ebe adam almanyada cogu bina eski max 50 megabit kaldiki cogu sehirde bu dedigin alt yapi yok uydunet gibi

Kaldiki bu ne yalandir Ben anlamadim o zaman Ben 50 megabite 45 euro yalanda veriyorum sana gore arkadas birakin bu yalanlari

Durust olun durust bak 27 euroya 1&1 var ornek mesela ama ondada sorun var Ben gecen o2 kullaniyordum 300 gb bittiginde hizim 5 mehabite dusuyordu 40 euro veriyordum vodafone gectim oda 45 euro ondada 3 ay bir kablonun kopuklugunun tamirini bekledim en sonunda iptal verdim

Telekoma gectim 45 euro pahali ama 10 numara sorun oldumu 1 haftaya geliyorlar (baska firmallarda daha uzun beklersin) kisacasi

En iyisi Telekomdur oda pahalidir bana gore cogu almana gore obur firmallardan memnun olanlar var ama ondada cok sorun yasayan var

500 megabit 25 euro kimseye deme sana baska yeriyle gulerler

quote:

Red Internet & Phone

500 Cable

12 Monate lang nur

19,99 €*

mtl.

ab dem 13. Monat 49,99 €

Kabel Deutschland : Aylik ortalama 35 Euro 500MB internet. Tabiki bunun icin altyapi olan yer lazim. cogu yere max 100MB veriyorlar. Avrupada Internet altyapisi iyi tabiki

Türkiyede Problem TTNET Altyapiya önem vermiyor. Rekabet ve Altyapi izinleri problem. Genelde Internetin altyapisini özel firmalar hazirlar. Dogu Avrupada Hükümetler cok iyi degil ama internet cok cok hizli. hatta Almanyadan. Sebebi Devletlerin Altyapi icin Özel firmalara sagladigi kolaylik ve tesvikler.

Hadi 25 olmasın 35 40 olsun yine ucuz bende kota falan yok aylık 500 gb kullanıyorum en az hiç hız düşmedi

Almanyada binalar eskiymiş konunun bunla alakası ne onu anlayamadım

almanyada cogu bina eski ve oyyle kaffasina gore kazi yapamaz bi yeri kazmak icin 10 yerden izin alinmasi lazim eskide olduklari icin herhangi mudahale etmiorlar muhendisten izin almadan mevzuu caktinmi

Almanya gibi bir yerde 0 50 euro fazla size belki ucuz gelebilir ama genelde pahali bana ve burdaki cogu gurbetciyye gore colugu cocugu olan biri icin

almanyada 40-50 euro olan internet Türkiyede 150-200 euro bide bu açıdan bak

internet her türlü pahalı Türkiyede bunu kimse inkar etmemeli

Bak dostum yeri geldimi herseyi elestiriim ama soyle bir mevzu var

50 euro bana gore pahali Ben 1200 euro maas aliyorum normalde 1800 ama vergi cok aliorlar

Ev kiram 746 telefon faturasi esim ve benim 78 euro

Bunlari hesaplariginda kira yardimi vs vs vs cocuk parasi ticket kindergarden az oluyor doldurmuslar suriyeliyi onlar yetmior birde hirsiz bulgar romeni getirmisler adamlar arabayla avrupaya cocuk tasiyip dilendiriyorlar milyarlarca lira harcamis Su anan hukumet bunlara birde bunlar hirsiz hadi bu suriyeli savastan kacmis

Bu bulgar gelir ev soyar dilennir magazalarda herturlu pisligi yaparich romen gene oyle polon gelir araba calar araba satar calinti sahte evraklarla bence bu almanyanin bunlara vize uygulamasi lazim hersey pahalaniyor artik ticket aylik 40 euro olacak artik

Ne olmuş Suriyeli filan geldiyse, korkmayın la onlarda insan, korkmayın.

Hayır yani Suriyeli gelip işine mi el koydu?Çocuk parası mı azaldı, bilakis artması bekleniyor seneye.Seni parasal olarak aldığın yardımları etkileyecek ne oldu ki ne yaptı bu mülteciler sana?

Evet içinden adam olmayanları çıkabilir, serserisi , pisliği olacaktır.Ama onlardan daha çok gerçekten Yardıma muhtaç bir sürü mülteci de var.Bu kadar acımasız olmayın.

Birde 1200€ alıyorsun çocukların kreşe gidiyor tek kuruş para ödemiyorsun, okula gidiyorlar tek kuruş para ödemiyorsun üst baş giyim dışında.Okul gezileri hepsini devletten alabilirsin.Çocukların iki çocuk ise al sana her ay 360€ da çocuk parası , oldu sana 1550 Euro aylık maaşın.Ha sen 1500 € alıp evde herkeste cep telefonu, hergün et yemek, altında araba evinde hızlı internet, hızlı internete de güzel bir pc hıza ayak uydursun diye, eee bide memlekete her sene gitmek yada iki senede bir gitmek..O zaman ya hanımın yada sen küçük bir iş yapın haftada 15-20 saat , kazanın vergiden muaf 450€.Al sana 2000€ net maaş.Eee onunlada geçinemiyorsan, haydi meslek okuluna ve doğru düzgün bir meslek öğren ve iyi bir maaş al.Devlet sana imkanı sunuyor git oku!Yok diyorsan daha iyi bir ülkeye git diyeceğimde bu kadar yardım alacağın başka ülke yoktur seni kabul edecek.Bence elindekilerin kıymetini bil.

• Hollanda icin tarifem ;

1000 mbit download 1000 mbit upload (sadece internet. İcinde tv yada telefon yok) yillik 365 euro yani gunluk 1 euro adamlarin mottosu.

https://www.tweak.nl/glasvezel/productoverzicht.html

• Almanyada 1tomates kac eurolar herseyimiz coh iyi kiskaniyorlarlar nankorler devletimiz coh eii

• lan çok komik

ülkede teknoloji yatırımı yok gençler

joker akk satıyo adamlar hey yavrum hey

sana neden hizmet versin mal mı

5.000tl telefon taksitle 8.000e geliyor

onlarda 1.000eur telefon hatta 1.000e gelmiyor daha ucuz düşünün

sen eşşek oldukça...

• quote:

Orijinalden alıntı: cocainbar

quote:

Orijinalden alıntı: pCkOpAtuS

quote:

konuyu gorunce hemencecik test yaptim daha 1dk olmadi aylik 35€ civari tv+tel dahil

Almanya bizi işte bu yüzden kıskanıyor - 25 euroya 500 mbit internet

Fransanın %99 undan hızlı diyor.Yaygın bir seçenek değil sanırım.yoksa 35 Euro ya niye herkes almasın ki.

normalde paketin hizi 500mbit ama testler oyle demiyor

Benim dikkatimi çeken Fransanın %99 dan hızlı yazısı ibaresi. Çok yaygın değilmiş.35 euro da büyük para değil.demek ki alt yapı sıkıntısı var.

• Ben 35/16 aldım diye seviniyordum adamların aldığı hizmete bak
  • 300-500 mbit ler havada uçuşuyor forumda hız sıralamaları açıklanıyor en yüksek ülkenin hız ortalaması 30-40 mb çıkıyor. Bu nasıl iş?

• Ben 2mb upload'i gorunce seviniyorum, adamda 100 katindan fazlasi var. Ne diyelim, ttnet kere...

• quote:

quote:

quote:

quote:

konuyu gorunce hemencecik test yaptim daha 1dk olmadi aylik 35€ civari tv+tel dahil

Almanya bizi işte bu yüzden kıskanıyor - 25 euroya 500 mbit internet

Fransanın %99 undan hızlı diyor.Yaygın bir seçenek değil sanırım.yoksa 35 Euro ya niye herkes almasın ki.

normalde paketin hizi 500mbit ama testler oyle demiyor

Benim dikkatimi çeken Fransanın %99 dan hızlı yazısı ibaresi. Çok yaygın değilmiş.35 euro da büyük para değil.demek ki alt yapı sıkıntısı var.

2017 basi gibi aciklanan verilere gore 27.7 milyon toplam abonenin 5.43 milyonu fibermis. aradan 1 sene gecmis ve son veriler nedir bakmak lazim. bildigim bir diger bilgide; 2022 senesine kadar butun fransanin fiber donusumunun tamamlanacagiydi. bu hedefi tuttururlar tutturamazlar bilemem ama epey calisiyorlar bu konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

Hollanda icin tarifem ;

1000 mbit download 1000 mbit upload (sadece internet. İcinde tv yada telefon yok) yillik 365 euro yani gunluk 1 euro adamlarin mottosu.

https://www.tweak.nl/glasvezel/productoverzicht.html

Buna oha/çüş dememek elde değil. 1gbps hemde simetrik.

• Çıldırıcam arkadaş seneler geçti değil Fiber, Hipernet yok hipernet. İstanbulunda güzel tarafındayım fsm köprüsü dibimde,
    levent 10 dk. Üst caddede var bizim sokakta yok bu ne iştir. Hızları görünce özellikle yurt dışındakileri, bana bir titreme geliyor senelerdir aynı çakıldık 16mbite kadar. Dosya boyutları coştu 60 gb oyun indiriyoruz, güncelleme var 5-10-20-30 gb bile gördük bekle Allah bekle. 5 sene önce filan olsa neyse tamam dersin.Daha 16 bile göremedik 8-10mbit. Bide akk ile hız düşürmeleri yokmu. Neyse sövmüyeceğim....

Unutmadan dişimizi sıkıııp 5Gye giricez biz daha durun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebellion -- 14 Aralık 2017; 1:1:21 >
  • Sokarım Almanyasına
    Harbiden baydı be kardeşim

Tamam onlarda var
    Bizde yok

Onlarda olmasının bize bir faydası var mı
    O da yok

Almanın malı Türk'ün çenesini yoruyor
    Tek başına istikrar deyip din tüccarlarına oy vereceğine
    Sözünü tutup bilim, teknoloji ve eğitime önem verene oy verseydin senin de olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar

"Zubuchoption" diyor, yani "mevcut aboneliğe ek paket." Magenta Zu Hause L'in aylık ücreti 50€, 100 Mbps / 40 Mbps internet ve her yöne sınırsız sabit telefon içinde. Bunun üstüne 25 daha verip ayda 75€ ödersen alıyorsun o 500 Mbps'lik interneti.

Ben 40€'ya 50 Mbps'lik tarifeyi kullanıyorum.

75euro oranin 75tlsi.

Biz 75tlye 25mbit aliyoruz.

• amazondan, aliexpressten birşeyler alıyoruz ya hani.. avrupadan da interneti falan alabilsek. 500 mbit nedir ? nasıl birşeydir yarabbi ! ben burda turknet akn yi kaldırdı, 12 mbit alıyorum wuuu uçuyoruz diyorum, adamlar utanmadan sıkılmadan 500 yazıyor.

Geçenlerde 16 ya çıkardım interneti, şirazesi kaydı internetin. 0,3 mbite falan düştü. tekrar aradım 12 yapın gene dedim.

ALt yapı desen = hepsi o.çocukları.. Ceplere dolduracaz diye hizmeti unuttular..

İnternet sağlayıcılar desen = senelerce 1 mbitle idare edip fahiş fiyatlar ödedik. Kepçeyle kazıdılar..

Ülke desen= nasıl öpsek diye bakıyor..
  • Serdar kullanıcısına yanıt
    ben 75tlye 12 mgbit alıyorum çünkü çakallar 16 mgbite kadar diye satıyorlar 75lik paketi ve devamlı 20-23 arası yoğunluktan hd dizi ve film izlemek çok zor dona dona sinir ola ola izliyorsun oyun mu oynayayım dedin o zaman sabah 55 pngle oynadığın oyunu 95 pingle oynuyorsun ki sabit değil iniş ve çıkışlarla ha bütün bunları yaşadığın için firmayı mı aradın problem gözükmüyor diyip kestirip atıyorlar sonra noluyor verdiğin paraya mı yoksa sinir stress sahibi olmana mı üzüleceksin keşke üstüne 25 tl daha versemde 500mgbit alabilsem!
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.