Şimdi Ara

Almancıların çok saldırgan olması

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Almancıların çok saldırgan olması
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2068 Mesaj
    İnternette falan almanyanın şusu iyi sistemi iyi desek hemen küfür yağdırıp tehdit ediyorlar ben böyle bir seviysizlik görmedim bunu yapanların %80'de almancı tipler

Onlara göre almanyanın hiç bir şeyi iyi diyemeyiz almanyanın sistemini övmek suç sanki

Bunlar yüzünden almanyadan uzaklaşıp başka avrupa ülkelerine taşınasım geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 27 Şubat 2017; 14:20:47 >

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

|
    |

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    millet gelsin kendine rakip olsun istemiyolar

|
    |
    |
    Almancılar aslında zor bir durumdalar vatanları Türkiye mi Almanya mı ikilemde kalmış durumdalar, o duruma saygı gösteririm ancak bir Almancıda şöyle bir çelişki gördüm: Önce Almanlardan acayip nefret ediyorum diyor... ardından ama Türkler çok kuralsız ve disiplinsiz diyor ardından Almanların en iyi yanı disiplinli olmaları diyor. Bir insan nefret ettiği insanı neden över ki? Yani ben bir insandan nefret ediyorsam onu asla övmem. Bir kişiyi övüyorsam ondan nefret etmiyorum demektir, orada bir samimiyetsizlik var yani.

Başka bir Almancıyla da tanıştım o daha akıllı ve mantıklıydı ancak onun anlattığı şeyler dokunaklıydı:

Uludağ'da Bakacak'a gittik, orayı düzenleyip özel bir alan haline getirmişler ve herkes gitmeye başlamış. O düzenlemeden önce sakin güzel bir yerdi Bursa manzarasını seyredip dönüyorduk bu seferkinde kalabalık yüzünden hiçbirşey anlamadan döndük. O yüzden iyi olmamış öyle düzenleme.

Başka bir karşılaşmamda da şunu dedi: "türkiye sadece yazın gelinecek yer onun dışında yaşanacak ülke değil" Tabi ki bunu duymak koydu, itiraz edememek daha da koydu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    5281 Mesaj
    Arada kalmış kavram karmaşası yaşayan dızzo gurbetçiler. Türk geleneklerine göre mi yoksa alman yaşantısına göre mi yaşayacağını bilemeyen başka ülkeden bizim ülkemizdeki seçimlere oy veren kendileri lüks içindeyken bizim daha karanlığa batmamız için oy veren insanlar.

|
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
192.168.1.1
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.