Şimdi Ara

Almancılara müjde, 1 ocak 2021 de resmen başlıyor. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
3
Favori
20.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
182 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hükümet yurt disina kacirilan kara parayi bulcam diye 107 ülkeyle anlasma yapmis. Bunun sonucu olarak böyle bir sürec basladi. Ama biraz kendi ayagina skmis oldu galiba, böyle denetimlerle parasini Türkiyede harcayip döviz getiren avrupali Türkler yatirimini bulundugu yerden yapmazmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonofisiris2 kullanıcısına yanıt

Asgari ücret ile bulabilecekleri bile meçhul.. Çoğu 30'unu aşmış, mesleği olmayan adamı bant işçiliğine bile almıyorlar artık.

• Hicbir sey olmayacak, butun taşınmazlarını esin dostun üzerine yapıp 0 gelir gosterecekler.

• Sana binlerce örnek gösteririm, mirastan kalan mal mülk için birbirini öldürüyor millet.

Benim almanyada akrabam olsa, gelip böyle böyle oldu senin üstüne yapacam dese alır anında satar parayı yerim, satamaz diye vekalet verirse kabul etmem işine gelirse derim.

Biz enayi miyiz bu kadar işini kolaylaştıracam?

Baba insanlar para için aynı şehirdeki kardeşini Kesip doğruyor bu devirde binlerce km uzaktaki akrabayı kim takar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almancılara müjde, 1 ocak 2021 de resmen başlıyor.

İBRAHİM hesabı banlı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 14 Eylül 2020; 21:34:5 >
  • 😂😂 hayırdır ya zamanında sevdiğin kiz almanciya falanmi kaçtı, bu nefret nedir böyle

• Ihbar hatti var mi?

• Almanyada yasiyorum TC vatandasi degilim oraya yatirim neden yapayim? :) Alman olarak sevindim bu habere sizler adina.

• Gurbetçileri zerre sevmem ama saçmalık.

• Yurtdışında yaşayan bir çok Türk birikimlerini Türk bankasına getirip saklıyor, yatırım yapıyor.Ne güzel işte.Memleketlerine servet getiriyor bu adamalr.Kendi ülkelerinde 5bin avro olan araba burada 500 bin tl oluyorsa bu onların suçu değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: one man one engine

Yurtdışında yaşayan bir çok Türk birikimlerini Türk bankasına getirip saklıyor, yatırım yapıyor.Ne güzel işte.Memleketlerine servet getiriyor bu adamalr.Kendi ülkelerinde 5bin avro olan araba burada 500 bin tl oluyorsa bu onların suçu değil.

Suçu değil ama seviniyorlar, ağızlarından salya akıyor hoşlarına gidiyor, pahalıysa almayın diye söylemde bulunuyorlar.

Halbuki demeleri gereken, bu ne rezilliktir o fiyata araba mı alınır?

Biz gurbetçiler olarak akp oy moy yok.

Diyecekleri bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7F946B81C

Suçu değil ama seviniyorlar, ağızlarından salya akıyor hoşlarına gidiyor, pahalıysa almayın diye söylemde bulunuyorlar.

Halbuki demeleri gereken, bu ne rezilliktir o fiyata araba mı alınır?

Biz gurbetçiler olarak akp oy moy yok.

Diyecekleri bu

Alıntıları Göster

Bunu bizim milletin kendisine demesi gerek."Neden ben bu kadar fazla para vergi veriyorum, hayat neden bu kadar pahalandı, neden ben yurtdışındaki insanlar kadar iyi yaşayamıyorum, lükse ulaşamıyorum, benim hakkımı kim yiyor, bana şükret derken neden kendisi lüks yaşıyor" diye...Ondan sonra yurtdışından geleni eleştirmek lazım...

• Boklarinda bogulsunlar ahahahhahaha alamania eyi deel yeegenim buralar kotu yha enishthe

• Son zamanlarda gördüğüm en mükemmel haber.

Yoluna bütün gurbetçiler kurban Steinmeier reis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pilotaFerrari -- 15 Eylül 2020; 7:13:13 >
  • Almamya hem kıskanıyor hem hop..... :)) Valla bu seferde biz Almanyayı kıskandık helal olsun be hesaplarınıza kuvvet :)))

• Çok zor bir şey değil. İstanbul da sağlam bir adam bulurlar. Tüm paraları ve gelecek paraları onun hesaba geçirirler.
    He tabi sağlam adam ilerde yan çizerse sıkıntı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnşallah, Türkiye üzerinden kazandıkları her 1 lira için orada Euro ile vergi öderler. Neden biliyor musunuz, çünkü gurbetçilerin çoğu yüzsüz . Sürekli yalan konuşup süründüklerini geçinemediklerini hayat standartlarının düşük oldugunu söyleyip Tr'yi pohpohlarlar ama buraya da asla gelmezler, sadece tatile gelirler. Onda da 1 ay yiyip içip giderler hem de krallar gibi. O yüzden inşallah Almanya bunlara bi çakar...

• Gurbetçi Şaban filmi bitiyor artık bunlar iyi günler. Merkelin yaptıkları yapacaklarının teminatı avrupa silkelenmeye başladı.

• Yigenim bizim burda düzenimiz var yoksa Türkiye çok gözel, bırakıp gelemiyrük. Yigenim ,yigennnn aaaaahhgggghhruejskksmsmsmsmsms

• Vergi kaçırmadıysan sorun yok. Ama malum... Burda komuşunun tarlasını habersiz sürmekten zevk alanlar vergi de kaçırmıştır.

Almanya ya giderken geldiği yerin kuralsızlıkları değil oranın kurallarına alışan medeni Türk lere selam olsun gerisine 😁👍👍

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.