Şimdi Ara

Almanca YDS Kursu ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar almanca yds kursu veren bir kursa ihtiyacım var uzaktan öğretim olursa daha iyi olur

• Ablam online yds centerdan kurs alıyor şu anda. sistemleri gayet iyi tavsiye ederim
  • merhaba katılıyorum online yds center'ı deneyebilirsin hem uzaktan eğitim veriyor hemde normal örgün eğitim kalitesinden daha iyilermiş az kişiyle ders yaptıkları için
  • uzaktan eğitimde benim bildiğim kadarıyla en iyisi Online Yds Center bir bak istersen
  • uzaktan eğitimlerde en doğru eğitimi veren yer online yds kursu diye biliyorum çünkü kuzenim orada YDS'ye hazırlandı ve 70 üstü aldı
  • Merhabalar uzaktan eğitimle YDS'ye hazırlanmayı düşünüyorsan Online YDS Center'da hazırlanmanı tavsiye ederim. Kursları çok faydalı oluyor hocaları çok tecrübeli.
  • arkadaşların önerdiği online yds centerdan eğitim aldım geçen dönem. önceden sınava girdiğimde 63,75 almıştım 86,25 aldım sonrasında
  • vay vay vay reklam kokan hareketler..
  • merhaba ben hem örgün eğitim aldım hem online ders aldım ikisinden de verim aldım örgün eğitimde dersler canlı geçiyor sadece vakti olmayanlara online tavsiye edebilirim katılamadığın dersi sonradan izleyebiliyorsun
  • ben geçen yıl lys 5 için online yds centerdan almıştım eğitim. Yds - lys5 konuları birbirinin aynısı ve yds ile zaten zora alışıp daha kolay bir sınava giriyorsun diyebilirim. kurs iyi önerebilirim bu arada.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.