Şimdi Ara

Almanca Öğreniyorum Soruları alayım.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftanın beş günü kursa gidiyorum (günlük 4,5 saat) merak ettiğiniz sorularınızı yanıtlayabilirim. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• nere gidiyon istanbulda mısın, seviye kaç ?
    ben kitap aldım evden götürüyom a2 sonuna gelmişimdir heralde ama kursa yazılmayı düşünüyom sosyallik olur hem önerdiğin kurs var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wie viel kostet es
  • astrofuzzy kullanıcısına yanıt
    A1.1 den beri Goethe'ye gidiyorum. Temmuzda başladım. Bugün B1.2'ye başladık. Evde Grammatik , Schreiben ve Lesen yapabilirsin. Hören ve Sprechen için kurs şart. Goethe belirli tarihlerde internet üzerinden E-Seviye belirleme yapıyor. Mesela Ankara'da en son Ekim başında yaptılar. Kurs olarak Goethe'den daha iyisini bulamazsın. Türkiye'den Almanya'ya gitmek isteyen birisi eninde sonunda Goethe'ye uğruyor. Tavsiyem biraz daha çalışıp B1'den başlamanız olur. Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz.

• Ein Tausend Fünf Hundert Turkish Liras (64 Kurs Stunden)

• ücret nedir acaba ? 0 almanca bilgim var mesleğim almanya da popüler düşünüyorum ama almancayı çözebilir miyim diye düşünüyorum.
  • Gelmek istediğiniz seviyeye göre değişir. Çalışma vizesi için hangi seviye gerekiyor bilemiyorum, fakat günlük yaşantıda konuşmak istiyorsanız en az B1'i bitirmenizi tavsiye ederim. O da yaklaşık 418 saat Almanca görmüş oluyorsunuz (Goethe Enstitüsü için geçerli) Goethe Enstitüsü'nden Katılım belgesi ile vizeye başvurabiliyorsunuz ama daha geçerli belge isterseniz B1 sertifikasını öneririm. Onun içinde Goethe'de sınava girip B1 vermeniz gerekiyor. Ben süper yoğun kursa gidiyorum ve 2 ayda 3 kur atlayabiliyorum. (aceleniz yoksa tavsiye etmem) B1 bitirmek için (A1.1, A1.2 , A2.1 , A2.2 , B1.1 , B1.2 , B1.3 kurlarını tamamlamanız gerek.) Çalıştıktan sonrası kolay sadece emek vermeniz lazım. Bu arada mesleğiniz nedir?

• ToranagaEren kullanıcısına yanıt
    Rüzgar gülleri. Fiyat nedir acaba buradan yazmanız sorunsa özelden atarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToranagaEren

A1.1 den beri Goethe'ye gidiyorum. Temmuzda başladım. Bugün B1.2'ye başladık. Evde Grammatik , Schreiben ve Lesen yapabilirsin. Hören ve Sprechen için kurs şart. Goethe belirli tarihlerde internet üzerinden E-Seviye belirleme yapıyor. Mesela Ankara'da en son Ekim başında yaptılar. Kurs olarak Goethe'den daha iyisini bulamazsın. Türkiye'den Almanya'ya gitmek isteyen birisi eninde sonunda Goethe'ye uğruyor. Tavsiyem biraz daha çalışıp B1'den başlamanız olur. Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz.
    hocam benim b1 belgesine ihtiyacım var hören sprecchen felan lazım deil ya, evde çalışmak da sıkıcı olmaya başladı motvasyon bi yere kadar

bi sorum daha var en yakın sınav tarihi ne zaman gothe nin seviye belirleme için? (belgeli)
  • astrofuzzy kullanıcısına yanıt
    Ankara için en yakın B1 sertifika sınavı 24 Aralık'ta

• das leben ist zu kurz um deutsch zu lernen
  • cetinkayadeu kullanıcısına yanıt
    Ich weiß, aber in Zukunft werde ich nicht in der Türkei leben, deshalb sollen ich Deutsch zu lernen :))

• Fiyat nedir hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ToranagaEren

Ich weiß, aber in Zukunft werde ich nicht in der Türkei leben, deshalb sollen ich Deutsch zu lernen :))
    su yanlis cmleyi yazmak icinmi kursa para verdin komik cidden b1 birde

• aslayalansoyleme kullanıcısına yanıt
    İroni ise komik değilse daha da komik. Ana dilini düzgün kullanmayan birisi bana başka bir dil hakkında yorum yapamaz :)) (Dil bilgisi almanızı öneririm. Tavsiye edebileceğim Türkçe kursları var.)

• Hocam kur fiyatları nedir? Almanca da 0 olan birisi kaç ayda - senede halleder? (çalışkanımdır)

0 dan c1 e geçmek ne kadar tutar?

• quote:

Orijinalden alıntı: aslayalansoyleme

su yanlis cmleyi yazmak icinmi kursa para verdin komik cidden b1 birde

Alıntıları Göster
    Ne boş adamsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Glaubst du dass Deutschland jeden an nimmt der Deutsch kann?
  • Wir wollen nicht lügen und wollen nicht schwildnen!!!

• yuksek lısans mı yapıcaksın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.