Şimdi Ara

Almanca Kaynak Tavsiyesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 hafta sonra askere gidicem malum boş zamanlarımda Almanca öğrenmeye çalışıcam,bana bunun için kaynak tavsiyesi(kitap) verir misiniz ?

Bu arada Almanca bilgim sıfır,hiç bir bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efendy1453 -- 28 Ekim 2015; 0:36:27 >

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=102869054&p=1#102869054 bu konuya bakabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearles123456

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=102869054&p=1#102869054 bu konuya bakabilirsin

Eyvallah hocam teşekkürler;işimi çok iyi şekilde görecek detayda kaynak var burada,fakat Askeri birlikte olacağım için kitap lazım olacak mecburen.

Kitap konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim :)
  • HER YÖNÜYLE MODERN ALMANCA kitabının pdf sini nereden bulabilirim.Örnek bi kaç sayfaya da baksam olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar herkese selam,
    okuldan bir kız arkadaşım yaz tatilinde eşyalarını tuttuğu evde bırakmış idi,
    aşağılık ev sahibi kızın eşyaları evdeyken evi başkasına kiraya vermiş ve eşyalarını bir odaya kitlemiş. daha sonra yeni gelen kiracı da bu eşyaları alıp apartmanın kilerine kitlemiş, şu an eşyalar yağmalanmış ve çalınmış durumda.
    Kızcağız çok zor durumda 2 gözünde de stresten kaynaklanan arpacık çıkmış ameliyatlık olmuş durumda.. hem de çok sevecen bir kız, (etkilendim açıkcası) ben de elimden geldiği kadar yardımcı olmak istiyorum,
    ABC yayınlarının almanca-türkçe\türkçe-almanca sözlüğü en acil olanmış onu kendi imkanlarımla aldım(80-90 tl civarı) ama malumunuz ben de öğrenci olduğum için bütçem anca bu kadar yetti.
    Sizden danışmak ve yardım almak istediğim konu şu;
    Arkadaşımın son senesi 4.sınıf almanca öğretmenliği okuyor ve Gramer konusunda kaynak kitaplara ihtiyacı var.(internetten bakmasını önerdim zira hocaları derste bilgisayar,telefon ve bilimum teknolojik cihazları yasaklıyormuş.Kargo ücretini ben ödemem karşılığında eşinizde dostunuzda almanca öğretmenliği 4.sınıf öğrencisi için gramer konusunda kaynak olabilecek kitaplar var mıdır?.
    NOT: bu olay izmirde yaşanıyor, eğer iletişime geçebilecek birileri var ise, hayra geçerek çok işe yarar bir şey yapmış olacak.
    Nacizane tavsiyem, yardımcı olmanızdır..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.