Şimdi Ara

Alman üretimi bosch çamasır makinası tavsiyesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
5
Favori
52.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • WAT24480TR A+++ 9 KG 1200 DEV. yerine WAT24660TR A+++8KG 1200 DEV. İ-DOS almak sizde mantıklı mı ?

biri 9 kg diğeri 8 kg olmasına rağmen ikisininde tambur hacimleri aynı 63lt.
    2466'da i-dos özelliği ve hassas durulama özellikleri var. 2466 8 kg olarak geçmesine rağmen yaklaşık 75 TL daha yüksek fiyatı 2448'den.

2466 daha mantıklı geliyor bana siz neler düşünüyorsunuz ?
  • Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    üstad merhaba çamaşır makinası alırken nasıl anlayacağız türkiye mi almanya üretimi mi olduğunu ve ayrıca önerdiğin bir model varmı teşekkürler
  • sergeant43 S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Şuan üretimde olan WAY ve WAW serileri Almanya üretimli modeller. Diğerleri Türkiye üretimi WAT,WAQ,WAK vs. kodlu olanlar. Birde Kurutmalı Çamaşır Makinesi var Çin üretimi olan.
  • Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim seçimimi bu yönde yapacağım zaten kurutmalı almayacağım yorumlarda Türk imalatı olan tavsiye edenler var fakat bende Almanya üretimi olanlardan seçeceğim büyük ihtimal tekrar teşekkür ederim zahmet ettirdik hayırlı sabahlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sergeant43 S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek. Estağfurullah ne zahmeti. Size de hayırlı sabahlar
  • Eski bir konuyu hortlatıyorum belki kusura bakmayın ama Türkiye'de üretilen ile Almanya'da üretilen arasında ne gibi farklılıklar vardır? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Düşündüğüm model; BOSCH WAT24480TR

Edit; anladığım kadarı ile WAB, WAK ve WAT serileri biraz daha konfor ve donanım açısından (mekanik ve elektronik olarak demiyorum) orta sınıf olarak kalıyor gibi. Zira WAW, WIW, WAY olanlar daha pahalı. Ama umarım ki kalite konusunda bir fark yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceremony -- 9 Aralık 2017; 21:16:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceremony

Eski bir konuyu hortlatıyorum belki kusura bakmayın ama Türkiye'de üretilen ile Almanya'da üretilen arasında ne gibi farklılıklar vardır? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Düşündüğüm model; BOSCH WAT24480TR

Edit; anladığım kadarı ile WAB, WAK ve WAT serileri biraz daha konfor ve donanım açısından (mekanik ve elektronik olarak demiyorum) orta sınıf olarak kalıyor gibi. Zira WAW, WIW, WAY olanlar daha pahalı. Ama umarım ki kalite konusunda bir fark yoktur.

Almanya üretimi ve Türkiye üretimi modeller arasında kalite farkı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felice Forte

Merhabalar;

Şuan üretimde olan WAY ve WAW serileri Almanya üretimli modeller. Diğerleri Türkiye üretimi WAT,WAQ,WAK vs. kodlu olanlar. Birde Kurutmalı Çamaşır Makinesi var Çin üretimi olan.
    Merhaba. Almanya üretimi olan buzdolabı modellerini de öğrenebilir miyim?
  • Bu ithal ürünlerin son yıllarda çıkmış modelleri var mıdır. konu 2015 de açılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seferihsn

Bu ithal ürünlerin son yıllarda çıkmış modelleri var mıdır. konu 2015 de açılmış.
    Merhaba,
    Siemens olanlarına bakabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/siemens-almanya-uretim-10-kg-camasir-makineleri-wm14xfh0tr-wm14xm8xtr-wm14xeh0tr-wm14xm80tr--143772287
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.