Şimdi Ara

Alman Stern Dergisinin Erdoğan Kapağı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Öncelikle RTE'ye Ne kadar Sinirli olursak olalım ülkenin yönetiminde olan birisi. Yani dış medya kendisini Ülkenin yöneticisi olarak görüyor(Ki öyle zaten)

Bu yüzden her ne olursa olsun dış medyadan yapılan bu tarz bir saldırı Terbiyesizce ve bizim ülkemize karşılık yapılmış olduğunu düşünüyorum.Son yıllarda ülkeme yönelik çoğu inancımı ve sevgimi kaybetmiş olsamda ülkeme ve ülkemin tarihine yönelik olan saygım hala derinlerde bulunmakta ve gün geçtikçe büyümektedir. Her ne koşulda ve her kim olursa olsun bu tarz bir protesto yapılması yanlış ve Kişiye değil ülkemize yöneliktir. Bugün Merkel denen bayanı destekleyen veya desteklemeyen kim olursa olsun merkele yapılan benzer bir saldırıya kesinlikle karşı çıkacaktır.

Yapılan saldırı çok terbiyesizce ve yanlıştır. Saldırıyı yapan kişileri kınıyor ve yanlışını düzeltmesini bekliyorum.

Not: AKP destekçisi değilim. Tam tersi Forumun çoğunluğu gibi AKP düşmanıda değilim. Daha çok Milliyetçi tarafa yakın bir apolitiğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yakışmış ama
  • Bayrağa bir saldırı yok. Bayrak din millet diyerek vatanı satan unsurlara kapak gibi kapak var ve bu da benim umrumda değil, kendisi %50im diyip beni milletinden saymıyor onu da kendi %50si savunsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 10 Mart 2017; 14:18:29 >
  • Mobildeyim, biri aynını minare ile yapabilir mi ps ile

• Yazık.Koca Türkiye Cumhuriyetini ele ayağa düşürdüler.Evet Recep Tayyip Erdoğan demek Türkiye Cumhuriyeti demek değil ama Cumhurbaşkanı makamında olduğu için haliyle ülkeyi temsil ediyor.

Beceriksiz bürokratlarla yaptıkları mahalle ağzı siyasetin bedelini biz içeride dışarıda ödüyoruz.Bu siyaset yüzünden Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı profili saygınlık kaybediyor.Eskiden bize bakışları ile şimdiki oldukça farklı.

Buradan Avrupa aşığı biri olduğum anlaşılmasın.AB'nin ne haltlar yediğini biliyorum.Eskiden bunlara karşı dirayetli durarken saygınlığımız daha fazlaydı.Şimdi sığ tartışmalarla uğraşıyoruz.

• erdoğanı sevmiyorum, hemen almanlara destek vermeliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pengarox

"Başaramayacaksınız, milletimizi bölemeyeceksiniz, bayrağımızı indiremeyeceksiniz, vatanımızı parçalayamayacaksınız, devletimizi yıkamayacaksınız, ezanlarımızı susturamayacaksınız, bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz, bu halka boyunduruk vuramayacaksınız, bin yıldır yürüdüğümüz bu yoldan bizi geri döndüremeyeceksiniz, ülkemizi hedeflerinden vazgeçiremeyeceksiniz. Sanıyorlar ki her saldırıda biz biraz daha zayıflıyoruz. Hayır, tam aksine her saldırıda biz daha güçleniyoruz. Tam tersine bir oluyoruz, iri oluyoruz, diri oluyoruz, kardeş oluyoruz, hep birlikte Türkiye oluyoruz."

Kavga etmedigimiz ulke birakmadiniz. Gayette guzel bir kapak olmus. Ne haliniz varsa gorun. Sizin yuzunden Bok goturuyor ulkeyi.

• Parsbey P kullanıcısına yanıt
    Hiçbir zaman bizi sevmediler ki. Biz nasıl onlara bayılalım? Zamanında hepsi bir olup üzerimize haçlı seferleri düzenlediler. Dünyanın en büyük imparatorluklarından biri olmamıza rağmen bizi günümüzde hep görmezden geliyorlar. Sevmiyorlar bizi istemiyorlar. Hep samimiyetsizler, soğuklar, dışlayıcılar. Düşmanımız kim varsa desteklediler. İstiklal mücadelesi zamanı ayağımız bir çukura düştüğünde hepsi üzerimize çullandılar. Yine olsa yine çullanırlar. Şimdi biz bunların istediği gibi haraket etmiyoruz diye mi suçlu oluyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moritanyalı -- 10 Mart 2017; 15:17:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Tayyip başa geçtiğinden beri Almanya da Merkel'den çok Tayyip'in haberi çıkıyor.

Bu ikisinin aşkı dert oldu Alman milletine.

Bu arada harbiden Tayyip'e şeytan boynuzu ekleseler güler geçerdim ama bunun için bayrağı kullanmaları hoş olmamış.

O zaman da yaratıcı olmazdı. Çok basit kaçardı, seviyesiz bir saldırı olurdu. Burada verilen bir mesaj var. RTE o bayrağın gücünden faydalanarak birtakım emellerini gerçekleştiriyor gibi bir anlam çıkıyor ya da ben böyle bir anlam çıkardım.

Bu arada bayrağa saygısızlık yok. Bayrağa saygısızlık olsaydı Türk milletini hedef alıyor olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kril

Mobildeyim, biri aynını minare ile yapabilir mi ps ile

Birsürü çifte minare ile denedim güzel olmadı ama eli boş gelmek olmaz,diye bunu koydum, bunlarla idare et şimdilik

Alman Stern Dergisinin Erdoğan KapağıAlman Stern Dergisinin Erdoğan KapağıAlman Stern Dergisinin Erdoğan KapağıAlman Stern Dergisinin Erdoğan Kapağı

• Malum şu sıralar Almanya ile Türkiye arasında yeni bir sürtüşme yaşanıyor.

Almanlar, Türkiye kendilerine Nazi dediği için çok alındılar hatta çirkin kapaklar mapaklar gırla gidiyor.

Peki ama madem Almanlar Nazi benzetmesine bile tahammül edemiyor ise niye Türkiye aleyhine Almanya Meclisi geçen sene "Sözde Ermeni Soykırımı Tasarısını' kabul etti?

Sen de Türklere Naziler gibi bir Soykırım Yaptı suçlaması yaptın. Açıkca Türkler Nazi'dir demenin başka tarifi var mı bu yasada?

Merkel hükümeti bu iftira ve çirkin laf savaşını başlatan kişidir. Kimse boşa laga luga yapmasın.

Madem ki Merkel, hapisteki ajan gazetecisi için Türk Bakanların konuşmasına engel oluyorum diyor, o zaman Erdoğan da Ermeniler Soykırım yasasını çıkartan Almanya için Nazi benzetmesi yapabilir. Kısasa kısas.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ForeverY-

Beyler/Abilerim

Öncelikle RTE'ye Ne kadar Sinirli olursak olalım ülkenin yönetiminde olan birisi. Yani dış medya kendisini Ülkenin yöneticisi olarak görüyor(Ki öyle zaten)

Bu yüzden her ne olursa olsun dış medyadan yapılan bu tarz bir saldırı Terbiyesizce ve bizim ülkemize karşılık yapılmış olduğunu düşünüyorum.Son yıllarda ülkeme yönelik çoğu inancımı ve sevgimi kaybetmiş olsamda ülkeme ve ülkemin tarihine yönelik olan saygım hala derinlerde bulunmakta ve gün geçtikçe büyümektedir. Her ne koşulda ve her kim olursa olsun bu tarz bir protesto yapılması yanlış ve Kişiye değil ülkemize yöneliktir. Bugün Merkel denen bayanı destekleyen veya desteklemeyen kim olursa olsun merkele yapılan benzer bir saldırıya kesinlikle karşı çıkacaktır.

Yapılan saldırı çok terbiyesizce ve yanlıştır. Saldırıyı yapan kişileri kınıyor ve yanlışını düzeltmesini bekliyorum.

Not: AKP destekçisi değilim. Tam tersi Forumun çoğunluğu gibi AKP düşmanıda değilim. Daha çok Milliyetçi tarafa yakın bir apolitiğim.

Peki Merkel kendi vatandaşlarını kutuplaştırıyor mu? Kendisi gibi düşünmeyenlerle teröristleri aynı kefeye koyuyor mu? Kendisi gibi düşünmeyenlere terörist diyor mu? Merkel uluslarası arenada vatandaşlarının yüzünü kızartacak, onları utandıracak açıklamalarda bulunuyor mu? Ülkesinin imajını yerlere seriyor mu? Gücünü ve yetkisini aldığı anayasa için "Ben bu anayasaya uymuyorum, saygı da duymuyorum." diyor mu?

Vatandaş olarak beni yok sayan bana terörist muamelesi çeken adam benim neyimi temsil ediyormuş? Git işine ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 10 Mart 2017; 15:36:57 >

• Bayrağa saldırı yakin tarihte yaninda pacavra ile gondere cekilerek yapildi zaten.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    İstesekte istemesekte Cumhurbaşkanı hocam. Bende istemiyorum kendisini ve dediklerinize harfiyen katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: -ForeverY-

İstesekte istemesekte Cumhurbaşkanı hocam. Bende istemiyorum kendisini ve dediklerinize harfiyen katılıyorum.

Öyle bir şey yok. Cumhurbaşkanı gücünü anayasadan alıyorsa o zaman o anayasaya uymak ve saygı duymak zorunda. Beni temsil ediyorsa bana da saygı duymak zorunda. Kendisi zaten "Ben öncekilere benzemem." diyor. Biz de eyvallah o zaman sen bizi temsil etmiyorsun kendini temsil ediyorsun diyoruz. Bir de bu biraz empati gerektiren bir şey. Sen adamlara propaganda yaptırmıyorlar diye Nazi yakıştırması yapıyorsun -ki adamlar propaganda yaptırmak zorunda değiller hatta ve hatta sanırım Erdoğan'ın yurtdışında propaganda yapılamayacağı yasağında bizzat imzası varmış- sonra da onlardan saygı bekliyorsun. Kaldı ki bu saygısızlığı yapan senin bir devlet makamınken onlardaki sorumlu bir dergi ya da gazete vs. Bir derginin ya da gazetenin terbiyesizlik yapması başka şey bir devlet büyüğünün terbiyesizlik yapması başka. Almanya bunun için münferittir diyebilir ama senin bakanın bunu diyemez. Zaten her zamanki gibi yine kıvırdılar.

Almanya'daki bahsi geçen münferit olayda bayrağımız hedef alınsa dediğine hak verirdim, o bayrak ülkeyi temsil ediyor. Ya da Türkler şöyle böyle filan deseler derdim ki haklısın ama ortada sadece RTE'a yönelik bir mesaj var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 10 Mart 2017; 16:33:3 >

• Çözüm sürecinde Diyarbakır,da askeri üste pkk lılar bayrağımızı indirirken akp askere polise valiye sakın dokunmayın dedi. Göz göre göre teröristler bayrağımızı indirdi. Ey akp li ve mhp li bayrak severler o zaman aklınız neredeydi. Neden biz buna isyan ederken biriniz çıkıpta bayrağımızın indirilmesine karşı çıkmadı. Birazcık adam olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otodr -- 10 Mart 2017; 16:37:55 >
  • Bunu Erdoğan Nazi dedi diye yaptılar ise buna ne demeli:

http://www.bbc.com/turkce/haberler/2013/04/130401_almanya_tepkiler

Almanya sevilmemeye alışmalı mı?

1 Nisan 2013

İspanyol günlük gazetesi El Pais, daha sonra özür dileyerek çektiği bir metinde, muhafazakâr Alman Başbakanı Angela Merkel'in, "Hitler gibi kıtanın geri kalanına savaş ilan ettiğini" yazdı.

Alman Stern Dergisinin Erdoğan KapağıAlman Stern Dergisinin Erdoğan KapağıAlman Stern Dergisinin Erdoğan Kapağı
    https://tr.sputniknews.com/rsfmradio.com/2012_09_06/Yunanistanda-issizlik-rekor-kirdi/

Yunanistan'da Merkel protestosu

Alman Stern Dergisinin Erdoğan Kapağı
    http://www.ha-ber.com/avrupa/almanya-basbakani-merkel-yunanistanda-h25699.html

Almanya Başbakanı Merkel Yunanistan'da. Nazi benzetmesi pankart açtılar.

https://onedio.com/haber/atina-da-merkel-alarmi-32139

Atina'da Merkel Alarmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 10 Mart 2017; 17:13:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NoobEater

o kadar atar gider yaptık bunların korkudan titremesi gerekmiyor muydu??

Şu bölüme yazı yazmayı bırakmıştım. Lakin;

Kendi ülkesinin Cumhurbaşkanına başka ülke tarafından dalga geçilmesine sevinen dalga konusu eden bir millet olmuşsa biz bitmişiz abi. Kapatın ülkeyi.

Yazık koskoca bir yazık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.