Şimdi Ara

Alman Sol Parti Türkiye'deki muhaliflere vize kolaylığı istedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://t24.com.tr/haber/sol-parti-turkiye-deki-muhaliflere-vize-kolayligi-istedi,1112831

Alman Sol Parti Türkiye'deki muhaliflere vize kolaylığı istedi

Nasıl anlıyacaklar bizi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Almanyada ki akp aşkıyla tutuşanları buraya postalasınlar onlardan boşalan yerlere de bizi alsınlar.

• Bana direkt vatandaslik versinler

Yalnizca muhalif degilim ayni zamanda secimi kazandiracak stratejileri de yazdim ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağ kulvardan geliyor bir AFD! Liboş Avrupa viran olacak, Germenler birleşecek Reich olacak!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CHP gençlik kollarına üye olursan anlarlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • U Mad BRO kullanıcısına yanıt

germanlar bitti. 12 milyon Avrupai, Türk olmayan milletten insan almışlar. Yani bunlar: Zenciler, araplar, pakiler, hindular , afganlar...

bunları nasıl dışarıya atacaksın ? Alman Sol Parti Türkiye'deki muhaliflere vize kolaylığı istedi  bitti avrupa. ekonomik olarak da bitti. 1 sene saklayabildiler resesyonu ama artık saklayamıyorlar. bakalım 5 haziranda amerika temerrüt ilan ederse, sen o zaman gör buraları. doyuramadığında bu artık gelenleri, o zaman sağa sola saldıracaklar. almanlara saldıracaklar. kardeşim 3 sene önce alman yaşlısını bir arabın elinden kurtarıyor. kardeşim anlamamış, konuşuyorlar sanmış. meğer arap, almanın kolunda altın saati araklamaya çalışıyormuş, kardeşim noluyo lan diye yürümeye başlayınca , arap kaçıyor. çevrede diğer hiç bir alman kafasını çevirip bakmıyor. işin kötüsü; yaşlı alman az önce kendisini kurtaran kardeşime 1 teşekkür bile etmiyor. dışkısında boğulsunlar diyorum. yıllardır LAİK TÜRKİYE hükümetlerinin önüne taş döşediler! Allah belalarını şimdi veriyor... verecek de ...

• Ulpro kullanıcısına yanıt

40 milyon üyesi olan chp'ye seçimde %25 şoku!!!

• Maraz Alinin sağ kolu kullanıcısına yanıt
    Ben oy verip vermemelerini baz almadım ki , muhalif biri gibi olduğunu kanıtlamak istiyorsan muhalif bir partiye üye olup sunacaksın

Sende ikide bir millete laf çakmayla uğraşacağına lafları bir yerinden anlamamaya uğraş , uğraşmıyorsan uza

• almanyada siyasal islamcı istemiyor demekki haklılar kimse istemez

• Siyasilere güvenmemek gerekiyor. Derler yapmazlar. Yine hüsran yaşarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence seçmen mübadelesi yapılsın. Almanya bitmiş, batmış, Türkiye süper, reis 10 numara diyip yıllarca elin Hansı'nın çöplüğünde yaşayan ve hatta asalak yaşayan şu "kurulmuş düzenimiz var"cılar ile burayı terk etmek isteyen muhalifler mübadele edilsin. Hem Almanya'nın nüfusu artmayıp en azından göçmen olarak yerinde saymış olur hem ülke içinde yaşayıp sövüp sayarken kendi ülkesine hasret duyanlar ülkelerine kavuşmuş olur hem de Almanya bunlardan kurtulmuş olur. Tam bir win-win-win durumu. Bitsin bu sıla hasreti. Reisinize daha yakın olursunuz işte fena mı? Ne işiniz var gavurlandda. Bence on numara beş yıldız çözüm. Herkes mutlu, herkes huzurlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 31 Mayıs 2023; 3:11:31 >
  • Çifte vatandaşlığı kaldırsınlar yeter, o zaman görürüz "vatan hasretiyle" yanıp tutuşan, burada yaşamadan geleceğimizi belirleyecek oyları veren gurbetçileri, ne tarafı seçecekler...

• Cidden böyle bir karar çıksa başvuruların %80i akpli olur, öyle yüzsüzler

• adnansetek kullanıcısına yanıt

Alman Sol Parti Türkiye'deki muhaliflere vize kolaylığı istedi Alman Sol Parti Türkiye'deki muhaliflere vize kolaylığı istedi 

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

gördük kazandıracak stratejileri

"kk; ogan lehine çekilsin" :))

1.37 milyonu anca buluyor. çoğu da chp belediyesine işini yaptırmak için üye olmuştur. atıyorum; istinat duvarı yapacak, çelik, çakılı belediyeden alması için. veya işe girmek için falan.. yozlaşmış bir parti, ne beklersin ki

• stableRevulation kullanıcısına yanıt
    Çekilse kazanirdi bu arada kkci genco xd

agusdgasfysaylaslufsagfpşısfgıa8 büyük stratejik deha ya. siyaset uzmanı :)))

Mesleğinin önemi var sağlıkçı ve dil biliyorsan almanca tabi burada istedikleri seviyede bilmen lazım.Ha birde tecrüben varsa çalışma avantajlısın.

Onun dışında mühendis alımı vardı elektronik, bilgisayar yazılım vs ingilizce bilmen yeterli ama çalışma tecrübesi lazım minimum 2 yıl filan.

Onun dışında diğer meslekler için baya zor yani.

Kim dedi yahu bunu o kadar üyesi yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.