Şimdi Ara

ALMAN MI, JAPON OTOMOBİL Mİ TERCİH EDİLMELİ? (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
12
Favori
107.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HondatugraL

isteyen istediği üreticiden alabilir.. kendi parası kendi keyfi..

ama bu forumda alfa romeo'yu yere göğe sığdıramayanlar şu duruma hiç değinmiyor ya o acı.. bir de çok satan birçok araçla kıyaslayıp hepsinde 1. ilan ediyorlar..

sanırım tipik Türk davranış tarzı olan kendine yontma bu forumun en çok otomobil bölümünde kendini gösteriyor..

not: alıntı yaptığım arkadaş üzerine alınmasın.. gazete küpürünü o paylaştığı için mesajından alıntı yaptım..

• Paran varsa Japon
    Paran yoksa Alman.
    Çünkü paran yokken Alman alacaksın ki adam sansınlar.
    Çoğu da öyle zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabanın milleti ırkı olmaz ,markası ve modeli olur ve buna göre değerlendirilir . Ama illada olur diyorsanız İskandinavdır :p
  • yumusak alman sert japon ıkısının karısımı abd
  • Bu forumda yazan birçok arkadaşın LEXUS , ACURA , INFINITI gibi üst sınıf japon arabalarından haberi yok.
    Bir nebze haklılar LEXUS ve ACURA hala türkiyeye gelmiyor , dolayısıyla yollarda gördükleri en iyi japon arabaları HONDA ACCORD , TOYOTA AVENSIS gibi orta sınıf japon arabaları oluyor ve bunlar üst sınıf alman arabalarıyla mukayese edildiğinde elbette altında kalır.

Olay bundan ibaret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaplan.42

Bu forumda yazan birçok arkadaşın LEXUS , ACURA , INFINITI gibi üst sınıf japon arabalarından haberi yok.
    Bir nebze haklılar LEXUS ve ACURA hala türkiyeye gelmiyor , dolayısıyla yollarda gördükleri en iyi japon arabaları HONDA ACCORD , TOYOTA AVENSIS gibi orta sınıf japon arabaları oluyor ve bunlar üst sınıf alman arabalarıyla mukayese edildiğinde elbette altında kalır.

Olay bundan ibaret.

Olay bundan ibarettir.
  • valla ben oldum olası japoncuyum.bence en sorunsuz motorlar japonların.özellikle honda tercihimdir ve bir eurocivic alma arefesindeyim.binicisine gayet sorunsuz ve serviside az ziyaret ettirecek derecede bir araç sahibi olucam nasipse.üstelik gayet de konforlu bir araç.ful donanım sunuyor.lakin konforda almanların açık ara önde olduğu açık tabi.yol tutuşları da yakın sayılır.orta düzey biniciler bence japon almalı.motorları daha uzun km ömrüne sahip.ama üst düzey konfor isteyenlerin seçimide alman olmalı.honda-toyota gibi sıradan halk araçlarnııda o meşhur 3 almanla karşılaştırmak hata olur bence.onlarla daha üst düzey japonlar karşılaştırılmalı.infiniti - lexus vs gibi olabilir.ama sonuçta bu arz-talep ve en önemlisi zevk meselesi.tabi maddiyat ta sonraki sorun.eğer 3 alman alacak bütçeniz yoksa alacağınız bir honda veya toyota da sizi üzmez ve uzun sürede sorun çıkarmaz diye düşünüyorum.üstelik şimdiki araçların elektronik aksamının kabarık bir listeden oluştuğunu ve japonlarında elektronikde rakipsiz olduğunu da söylememe gerek yok sanırım.herkese keyifli sürüşler...

• Kimse Türklerden bahsetmiyor italyan devşirmeli kartallarımız gözü pek şahinlerimiz varkene honda nsx mi? Bir daha düşünmek lazım

• Paran varsa japon, yoksa alma'n
  • Konfor + kalite istenirse Alman'dır.

Bakınız

Performans + Ruh istenirse Japon

Bakınız

• Alman
  • Mantık: japon , aşk alman:)
  • Alman tabikide

• Alaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogretmenht

Alaman.

Klimada japon.

• Ben Japon derim japonların sadece Toyota Nissan ve mazdadan ibaret sanmayın

• bu da soru mu tabiki alman
  • Şu an Toyota kullanıyorum. Gayet memnunum. Alman bir aracı uzun süre kullanmadım ama konfordan ziyade, araba sürerken insanın içinin rahat olması bence daha önemli. Yani Japon.
  • Japonları seviyorum.ama almandan yana gönlüm. Yinede Italyanlardan vazgecemiyorum

• JAPAN :)
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.