Şimdi Ara

Alman Kurdu aldım yorumlarınızı bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
10.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendileri dişi olur, adı da ''Lilith''. Çok enerjik ve her halde bu aralar dişleri çıktığından olsa gerekki ısırmaya meraklı, ellerimizi ayaklarımızı çizik içinde bıraktı Bir arkadaşımdan 2 aylık olarak aldım. Onada bir arkadaşı vermiş ama apartmanında sorun çıkmış o yüzden bakamıyacağı için ben aldım. Saf alman çoban köpeği (alman kurdu) olduğunu söylüyor fotoğraflara bakarak yorumda bulunursanız sevinirim. Merak etmeyin saf değil ise de sokağa bırakmıyacağım seviyorum köpeğimi.

• Çok şirin görünüyor buradan.Arkadaşımın ağabeyi almıştı evde bakıyordu.Biraz daha büyüktü seninkinden.İlk kez görmüştü bakıp bakıp duruyordu yakınlaştıkta korkuyordum.
  • çok tatlı bir köpek hayırlı olsun.sanırım dişleri tamamen çıktıktan sonra herhangi bir eşyayı kemirmeyi veya ısırmayı bırakır eğer dişleri büyürken bu şekilde kemirmeye çalışırsa lütfen izin vermeyiniz sonuç olarak dişlerin güçsüz olmasına ve kırılgan olmasına yol açıyor.
  • süper duruyo büyüyünce güzel köpek olacak ama saflığı şimdi pek belli olmaz büyüdükçe rengi biraz açılır beli düşer o zaman anlarsın ısırmasıda çok normal ama ısırdıkça işaret parmağını göstererek bağır ama vurma yoksa alışır ısırmaya oyun sanar büyüyünce zor olur bizim paşa hala ısırıyo her yerim yara içinde dolaşıyorum dikkat et bu arada paşa 1 yaşında
  • Güzel köpekdir Alman kurdu fakat dişi olduğu için biraz uğraştırabilir türlü sıkıntıları var köpeklerin genelinin zaten ama herşeye değer onların sevgisi bence işten gelince bir kez öpüp sarılması (oda beni öpüyor tabi) bütün yorgunluğu alıyor sorunsuz sıkıntısız bir şekilde büyür umarım.
  • alman kurtları en sevdiğim köpeklerdir bahçeli eve taşındığımızda ailemle bir alman kurdu almayı düşünüyoruz bütün köpek cinslerinin bütün özelliklerine az ya da çok sahip olan tek cinstir bu alman kurdu işte öyle bir köpektir
  • güzelmiş hayırlı olsun
  • hayırlı olsun
  • kopegininz cok guzel
    saglikla buyusun
    Ozellikle Alman kopeklerinin buyudugunde nasil olacagini belirlemek cok zordur.
    Safkan mi? Alman kurtlarinin rengleri cok gariptir,,,sizinki safkan ama renglerinin biraz daha koyu olmasi lazim,,buyudukce duzelebilir yada boylede kalabilir
    ama gorunuse gore safkan bir Alman kurdu
    (arkadaslar yukarida resimlere dikkatle bakarsaniz galiba arkadas camdan cekmis diye rengleri kotu cikmis ama asagidaki resimlerde rengleri daha iyi gozukuyor)
    Ilk once sunu soyleyeyim her insan yemegini vermeyin(fotoda gordugum icin diyorum),,kopek mamasi verin ama kaliteli bir kopek mamasi (pedigree falan degil)
    1.5 yasinacan cok fazla ziplamasin ve merdivenlerden olabildigince az inip ciksin(hele 2 aylik ise bence hic inip cikmasin simdilik)cunki Buyuk kopeklerin HIP DYPLAYSIA diye sorunlari vardir(kemik cikmasi)
    birde son olarak sunu ogrenmeniz iyi olur Alman kurdunuz ,,,kisa tuylumu ? orta tuylumu yoksa uzun tuylumu?
  • hayırlı olsun bende istiyorum ama çok havluyolar die almıyorum :(
  • çok güzel maşallah kulaklarıyla fazla oynamayın oynatmayında çünkü şuanda kırılmaya çok müsahitler ayrıca bu haliyle görenler mıncıklamak ister kucağa almak ister buna izin vermeyin sizde fazla yapmayın derim bunun nedeni ise büyüdüğü zaman vıcık vıcık olur ağırlığı gider asilliği gider . Sağı solu kemirmesinin sebebi ise dişleri kaşınıyor şuanda normaldir benim evde kemirmediği mobilya ayağı kalmadı :) bunun için oyuncak kemik yada dana derisinden kemikler var onlardan koyun önüne oları kemirsin .. havlamayıda sever bunlar ama şuanda cırtlak bir ses çıkarır özellikle geceleri oda yalnızlıktandır evde kimi sahibi bellerse onu yanında ister bunun içinde siz yanında olmayacağınız zamanlarda yanına giydiğiniz yada kullandığınız yani üstüne kokunuzun sindiği bir eşyanızı bırakın gece ona sarılıp uyur oda yalnızlığını bir nebze olsun azaltır .. bebek gibi işte ilgi ve alaka bekler :)
  • Köpeğiniz çok tatlı fakat safkanmı dersek burada biraz sıkıntılı gerek sağrısında gerekse pigmentasyonda sorun var zaten bir köpeğe safkan demek için mutlaka şeceresi olmaslı gerekir ama farketmez o çok şirin tatlı bir hayvan

Safkan alman çoban köpekleri için!!
    http://forum.donanimhaber.com/m_46769674/tm.htm
  • Gayet güzel bir köpek.Alman kurtları çok özel köpeklerdir bana göre.Safkan olup olmadığın fazla kafaya takmayın(Safkanlarda genelde bel düşük olur).Evde alman kurdu biraz zor olur ama Alman kurdunun dostluğu mükemmeldir.Biraz daha büyüdüğünde sık sık dışarı çıkarın , çevrenizde park,orman vs yerler varsa bol bol dolaştırın hem gelişimi hem sağlığı hemde köpeğin psikolojisi için çok iyi olduğunu göreceksin.Alman kurdu günlük hareket ihtiyacı fazla olan bir ırk olduğundan bunlara dikkat edersen mutlu mesut geçinirsin.Birde aşılarını zamanında yaptırmaya özen göster derim.
  • Çok şeker alman kurduna benziyor tüyleri ve arka ayakları... Kulaklarıda çok şirin ama sanki sarı rengi biraz daha çık mı olmalıydı? Her neyse alman kurtlarının renkleri değişebilir zaten bence safkana benziyor
  • hayırlı olsun benm de alman kurdu kangal kırması var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YA BU ÇİRKİNDEN BENİMDE VAR EVET GÖĞÜS RENGİ BİRAZ AÇIK AMA BİLDİĞİM KADARIYLA ALMAN KURDUNUN 2 CESIDI VAR COK KOYU RENKTE BELİ DUSUK BIDE BOYLE ACIK RENKLER AMA BUNLAR INANILMAZ DEGISK Bİ SEVGİ BENIM KÖPEĞİM 4 AYLIK ADI KÖPÜK BİRAZ HUYSUZ KADINLARI HIC SEVMEZ ERKEK HASTASI DİŞİ OLDUGUNDAN SANIRIM BAHCEDE BUYUYOR OYUNDAN BASKA BISEY DUSUNMUYOR VE ELİMİZDE NE GORSE İSTİYOR EN BUYK TUTKUSUDA TERLIKLERIMIZ BENCE NE OLURSA OLSUN SEVGISI COCUK SEVGISI GIBI KULAKLARI KALKTIYSA SORUN YOK ;)GÜZELLİĞE BAK YA :d
  • Hayırlı olsun çok güzel bir köpek... Güzel bir seçim yapmışsın bu türler çok sadık olurlar. Bende almak isterdim dükkan sahibi hep : "Dışarı atsanız kapınızın önünde bekler, gitmez." derdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahirb20

Merhaba Alman Kurdu yavrunuz güzelmiş. Umarım düzgünce büyür. ben dehttp://www.kopekk.com dan Alman Kurdu yavrusu satın aldım. Çok memnunum 1 yaşında oldu ve mekemmel bir fiziğe sahip şuanda. Resim isteyen arkadalşar olursa özelden yazabilir.

Neden sürekli reklam yapıp duruyorsun?

Köpeğin durumu nedir? Artık foruma girmez olmuşsunuz ama gördüğünüzde cevaplarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KhaZiggs -- 15 Mart 2017; 6:40:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.