Şimdi Ara

Alman forex robotu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercanklc1 -- 17 Mart 2015; 17:30:41 >

• Arkadaş biraz mantık ya. Öyle birşey olsa adam hiç paylaşır mı sürekli kendi oynar parayı vurur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkan82

Arkadaş biraz mantık ya. Öyle birşey olsa adam hiç paylaşır mı sürekli kendi oynar parayı vurur.

Aynen öyle. Arkadaşa katılıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

quote:

Orijinalden alıntı: balkan82

Arkadaş biraz mantık ya. Öyle birşey olsa adam hiç paylaşır mı sürekli kendi oynar parayı vurur.

Aynen öyle. Arkadaşa katılıyorum.

Bazen paylaşırlar be üstadım.
    Destekfx demo
    1258196
    semazen12

aylık 2000 pips take profit sıfır stop loss :)
    Bazen paylaşırlar.
  • Adamlar 70.000$'lık rapor asmışlar duvara video kanıtlarıyla, daha iyisini yapan, kullanıcılarına almanlar gibi destek verebilen varsa söyleyin onda çalışalım:https://www.facebook.com/296320453883894/photos/a.303513083164631.1073741828.296320453883894/400240090158596/?type=1&theater
  • Merhaba arkadaşlar

Alman forex robotu hakkında değerlendirme yazımızı hazırladık. Forex ile ilgilenen arkadaşların
    www.almanforexrobotukazancanahtari.blogspot.com
    ALMAN FOREX ROBOTU | Kazanç Kapısının Gerçek Anahtarı
    http://www.almanforexrobotukazancanahtari.blogspot.com
    adresini ziyaret ederek değerlendirme yazımızı incelemesini tavsiye ederiz. İmzamda bulunan forex ile ilgili linklerdede anketler ve Alman forex Robotuna ait özellikler kullanıcı yorumları mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssirin0403 -- 19 Haziran 2015; 9:19:14 >

• 1 yıldır kullanıyorum ben, baya güzel işlemleri. Şimdiye kadar gördüğüm en kaliteli scalping aracı, öyle boş beleş bilgisiz adamların saçma yorumlarına bakmayın siz.
  • forex kumardır

• Alman malı ise gözün kapalı alacaksın derim..
  • @KlavYE@ kullanıcısına yanıt
    Forex kumar değildir... Forex paradan para kazanmaktır. O da İslam dinine göre haramdır. paradan para kazanmanın şartı şurtu olmaz her şekilde harama girer fakat dediğim gibi kesinlikle kumar değildir. Bir para ticareti diyebiliriz.
  • siz kendiniz bunu kullanır mısınız?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.