Şimdi Ara

Alman Computerbase: 10900K oyunda 80 watt tüketiyor, oyunda Ryzen rakiplerine çok ciddi fark atıyor (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
855
Cevap
2
Favori
33.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fistikkeit

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Önümüzdeki sene buralardasın değil mi? Hatta 2020 sonu gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DonanımHaber bebeleri kapışıyor!

Intel mi döver, AMD mi döver?

Bebeler oyuncaklarını kuşandı, birbirlerine test videolarıyla taarruza geçtiler
  • Intel fena keriz silkeleyecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vamp

Önümüzdeki sene buralardasın değil mi? Hatta 2020 sonu gibi

Alıntıları Göster
    Allah ömür verirse buralardayım. Noldu? yoksa "yeni konsollar çıkcak len" mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fistikkeit

Allah ömür verirse buralardayım. Noldu? yoksa "yeni konsollar çıkcak len" mi?

Alıntıları Göster
    Evet hemde tam sizin beklediğiniz şekilde. Jaguar işlemcisiyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pocinkinin içine in hocam tpp olsun ki etrafı daha iyi renderlesin bide öyle bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcaka28 -- 25 Mayıs 2020; 16:12:52 >
  • Amazon.co.uk de i5 6/12 10400f vergi ve kargo dahil 1600tl civarina geliyor, fiyat hakkinda bilgi vereyim istedim.

Alman Computerbase: 10900K oyunda 80 watt tüketiyor, oyunda Ryzen rakiplerine çok ciddi fark atıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada amd işlemci (3700x) ve amd ekran kartı (bios modlu msi gaming x rx 5700) kullanıyorum ama fanboy değilim.

alex5 kardeşimize de intel 10.nesil işlemcilerle ilgili verileri buraya paylaşmasından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

https://www.userbenchmark.com/page/captcha?dest=https%3A%2F%2Fwww.userbenchmark.com%2FUserRun%2F28555871

Alman Computerbase: 10900K oyunda 80 watt tüketiyor, oyunda Ryzen rakiplerine çok ciddi fark atıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldboy86 -- 25 Mayıs 2020; 16:29:39 >

• bu sonuçlar 2666 ram ile

rakamlar inanılmaz. 14nm olmasına rağmen oyunda sadece 35-46w harcıyor. fiyatı 160$. 6/12. ucuz b460 + 2666 ram ile bile 3700 dahil ryzen rakiplerini geçiyor. 2 nesil anakart garantisi var ve intel sorunsuzluğu ile geliyor ve hala burada fiyasko yazanlar var. ne yapacaksınız. b460+10400f yerine bir sürü sıcaklık sıkıntısı ile gelen ve oyunlarda geçilen 3600 / 3700 mü alacaksınız ve önereceksiniz. intel amd'yi rezil etmiş.

• Oldboy86 O kullanıcısına yanıt
    Ülkemizde 1800den aşşağı zor demek oluyor buda.

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

Ülkemizde 1800den aşşağı zor demek oluyor buda.
    İslemciler 3 asagi 5 yukari ayni oluyor genelde.

%10 bi fark oluyor genelde.
    150 lira daha veririm garantili olur işine dönüyor.

• 10600K ile farklı hızlardaki ramlerin oyunda etkisine yönelik bir tablo.

Assassins Creed Odyssey

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

%10 bi fark oluyor genelde.
    150 lira daha veririm garantili olur işine dönüyor.
    Aynen oyle aslinda.

Amazon 2 sene kendi garantisini verir de ugrasmak gerekiyor iste.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

10600K ile farklı hızlardaki ramlerin oyunda etkisine yönelik bir tablo.

Assassins Creed Odyssey

Ramin 2 platformda da aslinda cok buyuk etkisi var. Amd de manuel olarak girmek gerekiyor degerleri. Xmp de subtimingler optimize edilmiyor maalesef. İntelde durum biraz daha iyi.

Piyasada sifir 3200 cl16 2x8 ramler 750, sifir 3600 cl16 2x8 ramler ise 1100 civarinda.

Merhaba, konu dışı ancak sakıncası yoksa kullandığınız ram markasını öğrenebilir miyim? Sistemimin aida64 skoru şu şekilde, ramleri merak ettim :)

Amazonun içinden geçtiler burada. Türkiye ye bakış açıları pek iyi değil o sebeble nolur nolmaz modundayım amazona karşı

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1BB4C024C

Merhaba, konu dışı ancak sakıncası yoksa kullandığınız ram markasını öğrenebilir miyim? Sistemimin aida64 skoru şu şekilde, ramleri merak ettim :)

thaiphoon burner ve dram calculator kullandiniz mi?

Gskill neo 3600 cl16 ram kullaniyorum bu arada.

al benden de o kadar. konu sahibi ciddi emek vermiş araştırmış tabloları hap gibi hazırlayıp sunmuş. bir sürü vakit tasarrufu oldu sayesinde. kendisine teşekkür ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.