Şimdi Ara

|| Alman BMW Severler Klubu || BMW Seven Herkez ! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.261
Cevap
4
Favori
217.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler ozdamar hoşbulduk. Benim bir fikrim olacak hem clup ismi hemde BMW armasının olduğu logo yapılabilirmi? Bu konuda kabiliyetli arkadaşlar vardır. Benim ilk aklıma gelen BMW armasında alt kısmına L.C konulması. Bu bir fikir sadece.
  • Bide Cila falan cekersin ; Cllop gibi olur o arac kolay gele

kilic : İstediğini kullanmakta ozgursun buda BMW farkı sadece BMW LC linki olsun yeter .. Ama illaki resim koymak isteyenler için guzel bır dusunce ..

quote:

Orjinalden alıntı: okan

hocam makyajdır o yaw sonuçta daha 2004 yılında çıktı... daha yeni

Dogru soyluyosun . 5-7 Sene Geçmedi daha hehe .. İçi güzeldi ama arkasını biraz duzeltseler hiç fena olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf -- 29 Mayıs 2006; 21:35:43 >

• Selam beyler....
    Öncelikle şunu sormak istiyorum böyle birşey varmı?
    http://img313.imageshack.us/my.php?image=m5bmw074l7ki.jpg

|| Alman BMW Severler Klubu   || BMW Seven Herkez !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candeniz_1991 -- 29 Mayıs 2006; 22:47:42 >
  • valla mercedesın bı modelınde vardı ama bmw konusunda bılemıyorum ama senelerdır duyarım gorsel kadranlar ..
  • sanırım yeni kasa m5 ve m6 ve 7 seisinde var bu özellik.emin değilim bakmak lazım
  • Unutmadan bmw severlerin dizisi.
    Kobra Takibi
    Pazaretsi 01:55 Te Kanal D de

|| Alman BMW Severler Klubu   || BMW Seven Herkez !
  • quote:

Orjinalden alıntı: Di@BLO

stoplarda değşiecek merak etme herşey aklımda sade ve güzel bir araç olacak

Hocam çok hoş senin araba [Tabî stoplar hariç ) M Teknik aynalar ve arka uzatma da çok yakışmış. Kaç model bu E36?
  • arkadaşlar ben e36 almak istiyorum ama sizce nasıl bi kasa???söyle 1992-1993 falan 318ş olabilir.kullananlar varsa bilgi verbilirlermi?? ha bu arada 1983 e21 alpina 323i war(230hp)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Prozium

quote:

Orjinalden alıntı: Di@BLO

stoplarda değşiecek merak etme herşey aklımda sade ve güzel bir araç olacak

Hocam çok hoş senin araba [Tabî stoplar hariç ) M Teknik aynalar ve arka uzatma da çok yakışmış. Kaç model bu E36?

94 model ilk göz ağrım bu beni kıyamıyorum satmaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di@BLO -- 31 Mayıs 2006; 22:31:16 >

• kenarda kosede bırazcık para varsa sana satmanı onerırım yenı kasalardan bısey alalım sana di@blo ne dersin ?? Tabı destek varsa yoksa sevıosan nıe satasın
  • edit : ilk mesaja eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf -- 30 Mayıs 2006; 15:50:23 >
  • üstad bu resmi imzama nasıl ekleyeceğimi anlatabilirmisin? bu konularda cahilim,pek anlamam.şimdi herkes de resim olacak bizde olmayacak aykırılık yaratmayalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolfed

üstad bu resmi imzama nasıl ekleyeceğimi anlatabilirmisin? bu konularda cahilim,pek anlamam.şimdi herkes de resim olacak bizde olmayacak aykırılık yaratmayalım

Sana PM Den Attım Gelen Kutuna Bakabilirsin.
  • tamamdır ozdamar,teşekkür ederim.
  • Onemlı degıl bıtane daha attım onada bakıver
  • Benim imza biraz farklı kusura bakmayın artık
  • Proz sende uygula kronolojı lınkınıde uste koyarsın sekıl durur hem hepımızınkı aynı durur guzel oluyor o sekılde ama sen bılırsın
  • Selam benim arabam yok ama saolsun eniştem yeni arabasını alınca BMW sini bana vercek 2. cıkan kasalardan 3.16 metalik plakasında only flying is better yazanlardan araba biraz cok yakıyor birazda motor sorunları var ama olsun 1984 model araba benle yaşıt var mı aranızda 2. kasa 3.16 lardan içinizde...
  • Hoşgeldin Noss Sizin gibi aklı basında ınsanları klubumuzde gormekten gurur duyuyoruz
  • o mutluluk bana ait
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.