Şimdi Ara

alman arabası mı ? kore arabası mı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
6.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: alisha pug

quote:

Orijinalden alıntı: tugaydurukan

Arkadaşın mersedese hiç binmemiş galiba

eski aracım passat b6 ya bindirdim ama mercedes'e daha binmedi

şu 90 küsür model mercedesten mi bahsediyon ben ona binmem gelseni bizim bmw bindireyim fakirrrr arkadaşım benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisha pug

quote:

Orijinalden alıntı: EnesCimen

japon desen anlayacamda kore nedir?

alman arabası mı ? kore arabası mı?

şu tasarım hangi arabada var

arkadaş kore hastası ben değil ben nedense kore araçlarını sevmiyorum

arkadaş bende almanları sevmiyorum sende alman hastasısın bişey diyomuyuz ben sana hiç sana hyundaı-kia alım dedim mi? ama sen bana passat aldırmaya kalktın ulan şunu bi anlamadınız almanlar bizi sevmiyor koreliler bizim dostumuz ben kendi arabamızı üretene kadar koreden başka arabaya binmem

• Bu isin piri amerikalilardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

Şaka gibi konu olmuş... Hiç 50 senelik kore malı araç gördünüz mü yollarda?

Araç demişken çakma almanlarla korelileri de kıyaslamayalım... Jetta vs gibi

bu yorum "siz hiç 50 yıllık iphone gördünüz mü" gibi olmuş..

Koreli araçların 50 yıl önceki halini değil şimdiki halini kıyaslamalısınız..
    Artı, f/p diye bir şey var..

• quote:

Orijinalden alıntı: TruckTörMinator

Dünya'ya sorsan alman der. Almanyada yasayan bir gurbetci olarak ben koreli derim, neden;

kisa bir sürede Otomobil dünyasinda söz sahibi oldular, 4 bir yana fabrikalar kurdular, Alman pazarinda Golf modeline
    Ceed ve i30 kafa tutuyor, T5 ticarisine H1 kök söktüyor, 100000km testini takdirname ile tamamliyorlar ve:

7 sene garanti veriyorlar cünkü araclarrinda zincir sorunu yok, dsg sorunu yok, zirt pirt elektronik sorun yok ve
    Koreliler biz Türkler'in gercek dostudur.

Ben Kore derim

Not : 15 senedir Koreli kullaniyorum , 2. aracimiz Polo

dostum birebir aynı fikirdeyim ,gereksiz sisirilmiş alman markaları yerine ,ssang kia hyundaı kullanmak cok cok daha mantıklı

hem siyası hem ekonomık nedenlerden dolayı alman malından uzak durmak mıllı menfaatlerımız icabidir
    3 senedir ssang kullanıyorum abartısız mukemmel bir makine hem ekonomık hem sorunsuz
    20 sene once otomotıv sektoru dunyada bu kadar gelişmemısken alman kalıtesı vardı simdi asagi yukarı aynı kalıtede hatta daha kalıtelı kore aracları ve ucuz neden daha fazla odeyelımkı .

• mercedes ile hyundai karşılaştırılır mı allasen? hyundai anca volkswagen ile skoda ile karşılaştırılır.

ayrıca benim fikrimi soracak olursanız koreli ve japon araçları sorunsuz araçlardır. alman kalitelidir ama nazlıdır herkes çekmez almanı ancak korelisini japonunu koy yağını suyunu dağa taşa vur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 16 Mart 2014; 19:54:07 >
  • şakanın sırası değil
  • @ 20 sene once otomotıv sektoru dunyada bu kadar gelişmemısken alman kalıtesı vardı simdi asagi yukarı aynı kalıtede hatta daha kalıtelı kore aracları ve ucuz neden daha fazla odeyelımkı .
  • Araba dediğinin
    Dışı:amerikan
    İçi:alman
    Motor:japon olursa tadından yenmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: move00

Araba dediğinin
    Dışı:amerikan
    İçi:alman
    Motor:japon olursa tadından yenmez.

Olsa güzel olurda yok işte

• Herif demiş hyundainin kağıt gibi ulan sağlamlıkda almanla koreyi karşılaştırmak komik ötesi.Alman arabası en çok sorun çıkartan araba listesinde en başta.Hyundai ise en az sorun çıkaran.Zaten her anlamda hyundai almanların hepsine basar.

• Hocam tarihe bakmışsındır inşallah :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Baktım tarihe kore her anlamda almanı dürer

• Ben olsam Kore arabası alırım.

Genesis G90, Kia K9 varken ne gerek var Alman arabasına?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cold Lover -- 22 Nisan 2018; 11:17:23 >

• hayaller mercedes, hayatlar volkswagen...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.