Şimdi Ara

alman arabası mı ? kore arabası mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
6.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hyundai kullanıcısına mercedes mi hyundai mi desen ver 30 milyar mrs alayım der. hyundai kullanıcıları şimdilik wv kadar fanatik değil. şimdilik :) umarım ilerde de öyle olmaz gerçekçi olurlar.

bana sorarsan hangisi daha iyi diye almanya derim.. ama bmw dizaynını mrsedsten daha spor bulurum. eğer önyargın varsa kore araçlarını test etmeni öneririm yalıtımı konforu güvenliği vs vs o ilk çıkardıkları arabalarıyla alakası yok, gelişiyorlar. teneke diyenler şimdiki araçlarına binince tamamen önyargıları kırılmasa da en azından o kadar da kötü değilmiş diyeceklerdir. kore sürekli gelişiyor hyundai 2015de hidrojen yakıtlı ix35 piyasaya çıkaracak

uzakdoğu gelişirken avrupa küçülüyor
    bence 10 sene sonra çin hepsini alır

• piyasa ve kapitalizmin geldiği nokta yüzünden artık markalar birbirine çok yakın oldu. adeta bmw=lexus, vw=toyota denebilecek seviyede. çünkü çoğu firma gizli anlaşmalarla piyasayı kızıştırmıyor.

alın size örnek; auris, golf ve focus olarak üç aracı kıyaslayalım öyle aralarında dağlar kadar fark olmadığını göreceksiniz. aynı donanım ve motorda neredeyse tüketim verilerinden güvenliğe hepsi aynı gibi. bunu corolla, jetta ve focus olarak da değiştirebilirsiniz. bu böyle uzar gider.

sandığınız kadar farklı değil bu araçlar. o nedenle artık kapitalist sistemde alman mı koreli mi ayrımı kalmadı bence
  • abartacak birsey yok alman araclarında tamamen algı operasyonu reklam ve pazarlama taktıklerı alman basbakanı bile yukselen tehlıke olarak bahsettı koreden , rexton kyron korando hem kalıteli hem ekonomık , eskıdenmış o saglam alman arabası artık her arac saglam en az almanlar kadar ...
  • Alman arabası candır gerisi heyecandır ;) Sizinde söylediğiniz gibi Mercedes güzel bir firma. Volkswagen güzel bir firma. Şuan söylemediğim firmalarda var. Alman kalitelidir dostum
  • barb_aros B kullanıcısına yanıt
    ahahah güzel cevap
  • Bugün kia ve hyundai dünya otomotiv piyasasında rahatlıkla rekabet eden araçlar üretiyorlar. her yıl da üstüne koyuyorlar. bugün bu markalara teneke sıfatını yaftalayan net bir biçimde arabadan anlamıyordur.

kia rio 208'den, cliodan, corsadan, fabiadan kötü mü?

veya ceed astranın, meganeın, bravonun ne kadar gerisinde?

latitude i40 dan çok mu iyi bir araba?
  • 200 bin euroluk land rower la 110 binliraya satılan rexton arasında teknik olarak ufak tefek fazlalıklar var sonuc olarak aynı işi goruyor

klasık kapıtalızm sanal marka degeri yaratıp , 3 liralik kahvenın starbuckksda 10 liraya satılması gıbı . tamamen pazarlama ve satıs stratejılerı ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

Japon arabası ile kıyas dese hadi bi nebze anlarım ama Kore ile Alman biraz zayıf kalmış...

o da çekik göz diğeri de ne var yani
  • kore arabası, çok gideri olmayan ama ne olduğu belli olan elinden geldiğince sizi mutlu etmeye çalışan bi hatunsa,
    alman arabası. güzelliğine fiziğine aşık olup sonra yatağa girdiğinizde belinizden bile tutmayan(bu bi fıkradan ) bi hatun gibi.
  • Kore araçlarının f/p oranını ne caponlar ne hitler yakalayabilir.Ama fiyat önemli değil maksimum kalite önemli dersen ozaman alaman akar.

• Hyundai
  • Dünya'ya sorsan alman der. Almanyada yasayan bir gurbetci olarak ben koreli derim, neden;

kisa bir sürede Otomobil dünyasinda söz sahibi oldular, 4 bir yana fabrikalar kurdular, Alman pazarinda Golf modeline
    Ceed ve i30 kafa tutuyor, T5 ticarisine H1 kök söktüyor, 100000km testini takdirname ile tamamliyorlar ve:

7 sene garanti veriyorlar cünkü araclarrinda zincir sorunu yok, dsg sorunu yok, zirt pirt elektronik sorun yok ve
    Koreliler biz Türkler'in gercek dostudur.

Ben Kore derim

Not : 15 senedir Koreli kullaniyorum , 2. aracimiz Polo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E75606366 -- 1 Mart 2014; 20:41:59 >
  • Soru biraz yetersiz olmuş ama bu soruya Alman derim ben de.
  • Alman arabası ile kore arabasını kıyaslamak
  • Güney Kore malı araçlar uygun fiyatlı oluyor genelde. Kaliteyi fazla aramamak gerekiyor. Alman araçları genelde kaliteli araçlar. Tabi bütçeye göre. En basit marka olarak Volkswagen Passat ile Phaeton arasında dağlar kadar fark var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • japon desen anlayacamda kore nedir?

alman arabası mı ? kore arabası mı?

şu tasarım hangi arabada var
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnesCimen

japon desen anlayacamda kore nedir?

alman arabası mı ? kore arabası mı?

şu tasarım hangi arabada var

arkadaş kore hastası ben değil ben nedense kore araçlarını sevmiyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.