Şimdi Ara

Allods Online TR [.:-Ana Konu-:.] (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.641
Cevap
1
Favori
125.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler buna başlamayı düşünüyorum tr sitesine giremiyorum. açılmıyo 2 saattir site yükleniyo. Yarın bir daha bakarım ona da, asıl sorum;

Tr demi başlayayım eudamı. Türk oyuncunun kalitesi belli sonuçta metin2 knight online gibi çocuk oyunuyla karşılaşmayayım trye giripte. Bir de pvp sistemi nasıl. Pvp ağırlıklı mı pve mi? Bir de çok mu zor level kasılıyo oyunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *President*

quote:

Orijinalden alıntı: kittyhunter

ittifak tarafında şifacı açtım arkadaşla yeniden başladık. niye imparatorluk açtıysam çok daha güzelmiş ittifak. lvl 15 nick keela

En sıkıcı dönemdesin, Siverya ve Genç Topraklardan bi kurtuldunmu tamamdır.

Gerilim boşalması ile çok hızlı ve sağlam kasar Healer ;) 10 tane mobu süpüren ateşle topla gerilim boşalması ile tekte alırsın ;)

sorma hocam 15 tane moba kadar denedim az kala yatıyorduk aksiyonu fena

• Kurosaki@

Başladığın yere dönüş yok, Novograd'a geldiysen geriye dönemezsin.

@Hellscream

Sana katılıyorum, ama çoğu oyun böyle. Uzun bir zaman Airrivals TR oynadım o dahada beterdi, onda her şey paraya dönüktü. 300 TL kredi ile silah yapamamak hatta yakıp elindeki silahtan olmak gibi özellikleri vardı.

@Lokomotif

Oyunda lvl kasması zor ama abartılacak kadar değil. Ama herşey lvl değil 46 lvl iki karakterin arasında item yönünden dağlar kadar fark olabilir. 45 olduktan sonra iş Astral gemini yapıp boss turuna çıkmak ve item toplayıp yükseltmek. Oyun PVE ile sürüyor, PvP için normal haritalarda iki ulus arasında çıkartılan can sıkıntısı savaşların haricinde her gün belli saatlerde çıkan Ölüm Arenası (PvP), günün her saati Eriyen Ada (PvP) haritaları var. Çok kalabalık takımlar arasında süren PvP lerde kan gövdeyi götürüyor :) EU dan gelen çok arkadaş var, TR serverinde oynamanı tavsiye ederim.

@Kittyhunter

Dün arenada test amaçlı bir pvp yaptık birlikteki arkadaşlarla, abartısız oyunun en sağlam DPS leri vardı, 5 kişi daldık bizim healer arkadaşı yatıramadık :) tam öldü diyorum çatttt 200k heal atıyor kendine :)

• yıllardır Tr serverında oynamadığım için çok garip geldi bugün;

oyundayım görev yapıyorum,adamın biri geldi aynen şu; büyü attı benim vurduğum mob'a ve ''zaaa'' yazdı

ben o sırada tabi metin2demiyiz lan falan diyorum içimden

çok oldu böyle, bu arada dh iletişime geçebilirmi benle bi guild falan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurosaki Ichigo

yıllardır Tr serverında oynamadığım için çok garip geldi bugün;

oyundayım görev yapıyorum,adamın biri geldi aynen şu; büyü attı benim vurduğum mob'a ve ''zaaa'' yazdı

ben o sırada tabi metin2demiyiz lan falan diyorum içimden

çok oldu böyle, bu arada dh iletişime geçebilirmi benle bi guild falan varmı?

eğer 20+ isen ihtiyarlar diye bir guild var iyi vakit geçirirsin
  • DH nin toplandığı bir guild yok bildiğim kadarıyla.
  • Abi bişey sorucam ben tapınak şöv. tank mı yapıyım dps mi ?
  • Tr serverına başladım bugün mage açtım. Yanlız bu oyundada Store olayı varmış. Binekler falan paralı daha neler paralıdır kimbilir. Bineğe binmek için paramı ödemem gerekecek yani. Başka yolu yok mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

Tr serverına başladım bugün mage açtım. Yanlız bu oyundada Store olayı varmış. Binekler falan paralı daha neler paralıdır kimbilir. Bineğe binmek için paramı ödemem gerekecek yani. Başka yolu yok mudur?

Vendorlardan alabiliyorsun ama oda baya pahalı yine bineğin paralı olması çok dert değil pvp için özel taşlar var o taşlar olmadan pvpde birşey yapamıyorsun ve onlarda para ile satılıyor yani anlayacağın tr de oynamak zor daha sistemler oturmamış oyunda buglı bir staff var bu staffı tutan kişiler görünmez oluyor , oyunda bu staffı tutan vendorlarda var haritadan bakıyorsun görev vereceksin(önemli bir görev) o da ne görevi vereceğin kişi kayıp , benim anlamadığım şey o staffı elinde tutanların ban yemesi bug(hata) oyundan kaynaklanıyor(eu da yok bu bug), yöneticiler bu staffı düzeltmiyor yada kaldırmıyor oyuna yeni başlayan biri bu bugu bilmiyor ve ban yiyor çok garip birşey

İllaki bu oyunu oynamak istiyorsan eu serverında oynamanı tavsiye ederim orada bu kadar bug yok ve herşeye para vermiyorsun tr serverındaki bazı paralı itemler orada oyun parası ile.

Birde oyunda şöyle bir sistem var onu atlama bir moba belirli bir sürede 1 den fazla ölürsen üstündeki herhangi bir itemin lanetleniyor.Lanetlenmek demek o itemi kullanamıyorsun , itemin lanetini kaldırmak içinde kristal ile özel birşey alıyorsun yani anlayacağın oyun para tuzağı olup çıkmış bence hiç zamanını harcama.Oyunda guilde girdim guild deki oyunculara sordum oyunda tutunmak için ne kadar para harcaman gerekiyor en az 100 tl harcaman lazım dediler , bu oyuna bu kadar para verilmez.

İnşallah aydınlatıcı olmuşumdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şenol Güneş -- 27 Temmuz 2011; 22:50:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Grom.Hellscream

quote:

Tr serverına başladım bugün mage açtım. Yanlız bu oyundada Store olayı varmış. Binekler falan paralı daha neler paralıdır kimbilir. Bineğe binmek için paramı ödemem gerekecek yani. Başka yolu yok mudur?

Vendorlardan alabiliyorsun ama oda baya pahalı yine bineğin paralı olması çok dert değil pvp için özel taşlar var o taşlar olmadan pvpde birşey yapamıyorsun ve onlarda para ile satılıyor yani anlayacağın tr de oynamak zor daha sistemler oturmamış oyunda buglı bir staff var bu staffı tutan kişiler görünmez oluyor , oyunda bu staffı tutan vendorlarda var haritadan bakıyorsun görev vereceksin(önemli bir görev) o da ne görevi vereceğin kişi kayıp , benim anlamadığım şey o staffı elinde tutanların ban yemesi bug(hata) oyundan kaynaklanıyor(eu da yok bu bug), yöneticiler bu staffı düzeltmiyor yada kaldırmıyor oyuna yeni başlayan biri bu bugu bilmiyor ve ban yiyor çok garip birşey

İllaki bu oyunu oynamak istiyorsan eu serverında oynamanı tavsiye ederim orada bu kadar bug yok ve herşeye para vermiyorsun tr serverındaki bazı paralı itemler orada oyun parası ile.

Birde oyunda şöyle bir sistem var onu atlama bir moba belirli bir sürede 1 den fazla ölürsen üstündeki herhangi bir itemin lanetleniyor.Lanetlenmek demek o itemi kullanamıyorsun , itemin lanetini kaldırmak içinde kristal ile özel birşey alıyorsun yani anlayacağın oyun para tuzağı olup çıkmış bence hiç zamanını harcama.Oyunda guilde girdim guild deki oyunculara sordum oyunda tutunmak için ne kadar para harcaman gerekiyor en az 100 tl harcaman lazım dediler , bu oyuna bu kadar para verilmez.

Vay ben de sevinmiştim sonunda vakit geçirilecek beleş bir oyun buldum diye.
    Dün euyu indirdim euda başlayacaktım zaten ama çalışmadı düzgün yüklenememiş falan dedi. Ben de tr yükledim o çalıştı.
    Amacım sırf zaman geçirmek, ama öyle hammallık olsun diye değil tabi, sonunda en azından pvp yapayım aksiyonlara girişeyim istiyorum. Euda başlasammı yoksa hiçbirine başlamayıp başka oyun mu arasam?

Wowa tekrar başlamak istemediğimden alternatif oyun aradım bütün yaz. Beleş olsun istedim, para verceksem gider wowa veririm zaten. Bir tane bile bulamadım hepsi paralı. Olmaz olsun böyle şey.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Grom.Hellscream

quote:

Vay ben de sevinmiştim sonunda vakit geçirilecek beleş bir oyun buldum diye.
    Dün euyu indirdim euda başlayacaktım zaten ama çalışmadı düzgün yüklenememiş falan dedi. Ben de tr yükledim o çalıştı.
    Amacım sırf zaman geçirmek, ama öyle hammallık olsun diye değil tabi, sonunda en azından pvp yapayım aksiyonlara girişeyim istiyorum. Euda başlasammı yoksa hiçbirine başlamayıp başka oyun mu arasam?

Wowa tekrar başlamak istemediğimden alternatif oyun aradım bütün yaz. Beleş olsun istedim, para verceksem gider wowa veririm zaten. Bir tane bile bulamadım hepsi paralı. Olmaz olsun böyle şey.

Ben oyun daha iyi olsun diye guilde girmiştim İhtiyarlar diye guild gayet güzeldi ama guilddekilerden böyle laflar duyunca saniyesinde oyunu bırakıp wowa döndüm.Eu hakkında tek bildiğim bugların daha az olduğu ve tr de para ile satılan bazı itemlerin eu da oyun para ile satıldığı.Zaten uo gibi serverlarında 200,300 playerın olduğu oyunda bile premium , guild kurulumları aylık 10 tl gibi bir fiyatlandırma yapılıyorsa allods tarzı oyunlarında bunu yapması doğal ondan dolayı bundan sonra eğer online oyun oynacaksam ücretli oyunları tercih edecem nede olsa paranı veriyorsun herkes eşit oluyor

• 100 TL. masrafla bu oyunda tutunmanız biraz zor, ben henüz harcamadım, harcamamak için inat ediyorum. Fakat 45 lvl, üzerinde Astral itemleri olan bir char olmama rağmen çat çut çattttt hemen kesiliyorum :)

Oyun biraz oyuncuların arz talep ilişkisine göre iş yapıyor, geçtiğimiz hafta 1 hafta bıyunca event yapıldı. Ne eventimi? Bakın size event adı altında yapılanı söyleyeyim.

Premium dükkanından bir sandık alıyorsun, bu sandığı açınca içinden 3 ayrı binek veya abuk subuk itemler çıkıyor. Sırf nadir çıkan Zırhlı Karmola denilen bineği almak için 1 haftada eski tabirle milyar harcayan var. Millet binek diye birbirini yedi nerdeyse, benim tahminim event adı altında yapılan bu nadir nesne satışlarından firma 1 haftada 30 bin TL civarında para kaldırmıştır. Bizim milletimiz böyle, bu gün yeni patch de yükleniyor bakalım hayırlısı.
  • Nick: Cappydh
    Birlik: Freedom

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: *President*

100 TL. masrafla bu oyunda tutunmanız biraz zor, ben henüz harcamadım, harcamamak için inat ediyorum. Fakat 45 lvl, üzerinde Astral itemleri olan bir char olmama rağmen çat çut çattttt hemen kesiliyorum :)

Oyun biraz oyuncuların arz talep ilişkisine göre iş yapıyor, geçtiğimiz hafta 1 hafta bıyunca event yapıldı. Ne eventimi? Bakın size event adı altında yapılanı söyleyeyim.

Premium dükkanından bir sandık alıyorsun, bu sandığı açınca içinden 3 ayrı binek veya abuk subuk itemler çıkıyor. Sırf nadir çıkan Zırhlı Karmola denilen bineği almak için 1 haftada eski tabirle milyar harcayan var. Millet binek diye birbirini yedi nerdeyse, benim tahminim event adı altında yapılan bu nadir nesne satışlarından firma 1 haftada 30 bin TL civarında para kaldırmıştır. Bizim milletimiz böyle, bu gün yeni patch de yükleniyor bakalım hayırlısı.

Ben böyle olduğunu duyduğum gibi bıraktım zaten

• Muadil bir oyun bulana kadar devam :) şöyle seni premiuma zorlamayan kendi zevkin uyarınca para harcayabileceğin zevkli bir oyun bulabilsek keşke. Ama öyle bir oyun yok. Airrivals'e de geri dönmek istemiyorum sırf para tuzağı olması yüzünden.
  • Abi şimdi haklısınız ama şöyle bir olay da var zaten wow dünyanın en iyi oyunu ona aylık para vericcek imkanın varsa ben sana diyorum bu oyunu oynaman mantık dışı. Zaten her oyunda para harcamak zorundasın ve de bir kere harcadımmı devamı da geliyor ve bütün kalın enselilerde para harcamaya doyamıyor.Yinede Bence aylık ücret ödemeden oynayabileceğin en iyi oyun bu.
  • Bide dosya boyutu da 700mb mış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jjaackaal

Abi şimdi haklısınız ama şöyle bir olay da var zaten wow dünyanın en iyi oyunu ona aylık para vericcek imkanın varsa ben sana diyorum bu oyunu oynaman mantık dışı. Zaten her oyunda para harcamak zorundasın ve de bir kere harcadımmı devamı da geliyor ve bütün kalın enselilerde para harcamaya doyamıyor.Yinede Bence aylık ücret ödemeden oynayabileceğin en iyi oyun bu.

katılıyorum bence.eğer oyun içinde store olamsını istemiyorsan aylık ücretli oyunları oynayacaksın.yoksa allods gibi f2p oyunların tek para kazanma yeri zaten store.bu oyunu siz eğlenin diye açmıoki adamlar.adamlar bunu kar yapmak için açıolar.ki baktığımız da allods online ın bütçesi 12 milyon dolar.bundan bi şekilde kar a geçmeleri lazım.ayrıca oyunun masrafları var bunları çıkarmaları lazım.kısacası istediğiniz kadar para vermeden oynanabilecek f2p oyun arayın bulmassanız.

• Araştırdım iyice bir, acaba para vermeye kalksak ne kadara kadar gider falan diye baktım, sonu yok bunun. Bu oyuna 1 yılda harcanacak para wowa harcanacak paranın 2 katı falan olabilir. İşin komik yanı oyun wow klonu ama wowdan daha çok para sayılıyo. Tam bir söğüşleme örneği oyun. Ama yapacak bir şey yok beleş beleş gittiğim yere kadar gidecem. Maksat boş zamanları çıkartmak.
  • quote:

Araştırdım iyice bir, acaba para vermeye kalksak ne kadara kadar gider falan diye baktım, sonu yok bunun. Bu oyuna 1 yılda harcanacak para wowa harcanacak paranın 2 katı falan olabilir. İşin komik yanı oyun wow klonu ama wowdan daha çok para sayılıyo. Tam bir söğüşleme örneği oyun. Ama yapacak bir şey yok beleş beleş gittiğim yere kadar gidecem. Maksat boş zamanları çıkartmak.

Aynen benimde mantığım bu, zaten biz bir grup arkadaş takılıyoruz. Allods da taşlarımı 5 yapar bırakırım, keyfime bakarım. Yok onu kesecem yok bunu kesecem diye hiçbir iddam olmadı olmazda. Oyuna 2-3 bin TL. harcayanla ben aşık atamam gelsin kessin beni umrumda olmaz :) en fazla 200 TL. harcar oyunumu oynarım. Onuda akşamları PC başında takılacağıma dışarı çıksam benzindi, yemeydi içmeydi çok daha fazlasını harcarım zaten.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.