Şimdi Ara

Allods Online TR [.:-Ana Konu-:.] (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.640
Cevap
1
Favori
125.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *President*

quote:

Orijinalden alıntı: Jjaackaal

quote:

En iyi pet karabüyücüde var. Druidlerde 1 tane pet var ve kontrol edemiyorsun, sadece saldır ve dinlen diyebiliyorsun.

Karabüyücüde skill pointlere göre isteğe bağlı 3 ayrı pet açabilirsin her birinin özellikleri farklı. İlk sırada açılan pet en çok kullanılan genelde, asıl işi Tank. Yaratığa peti yollayıp tanklattırıyorsun, sende geriden zehirlerle dps yapıyorsun.

Ayrıca Pet için ayrı bir kontrol skill bar var, ordan saldır, dur, karışma, sahibi koru gibi seçeneklerle peti kontrol edebiliyorsun, bu önemli bir ayrıntı çünkü bazen petin saldırmaması gereken durumlar olabiliyor, Pagan (druid) bu konuda zorlanıyor.

Ben birsey daha soracagım da ben allods un kendı forumlarınada baktım talentlar ıcın ben wow da pet agırlıklı olarak gıtmıstım burda da talent yonunden bana oyle bırsey onerebılırmsıın?

İlk yapacağın şey peti 3 seviye yapmak olsun, gelişim aşamasında pet için birşey vermene gerek yok, talent konusunda sana hazırlar verirdim ama burdan site engelli giremiyorum.

Tamam özelden mesaj olarak atabilirsen baska bi yerden sevinirim birde oyundaki nickini yazarsan iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightful

Şunu da unutmayın her ırktaki summonerın petleri farklıdır.Mesela yükselenlerdeki(arisen) tank görevi üstlenir.Zadaganlar(Xadaganian) atak görevi üstlenir.

Bek ittifak a göre konustum.
  • quote:

quote:

Şunu da unutmayın her ırktaki summonerın petleri farklıdır.Mesela yükselenlerdeki(arisen) tank görevi üstlenir.Zadaganlar(Xadaganian) atak görevi üstlenir.

Bek ittifak a göre konustum.

İttifakta zaten tek summoner Elfler olabiliyor başka seçeneğin yok ama tabii elflerin de 3 farklı peti var.
  • Görünmezlik bugu hala duruyor mu tam rezalet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eru ilúvatar

Görünmezlik bugu hala duruyor mu tam rezalet

Evet işte çok yetenekli arkadaşlar.Bunlar daha ek paket getirecek de ohoo ben Us başladım onlar yeni ek pakete geçmiş bile.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

En iyi pet karabüyücüde var. Druidlerde 1 tane pet var ve kontrol edemiyorsun, sadece saldır ve dinlen diyebiliyorsun.

Karabüyücüde skill pointlere göre isteğe bağlı 3 ayrı pet açabilirsin her birinin özellikleri farklı. İlk sırada açılan pet en çok kullanılan genelde, asıl işi Tank. Yaratığa peti yollayıp tanklattırıyorsun, sende geriden zehirlerle dps yapıyorsun.

Ayrıca Pet için ayrı bir kontrol skill bar var, ordan saldır, dur, karışma, sahibi koru gibi seçeneklerle peti kontrol edebiliyorsun, bu önemli bir ayrıntı çünkü bazen petin saldırmaması gereken durumlar olabiliyor, Pagan (druid) bu konuda zorlanıyor.

Ben birsey daha soracagım da ben allods un kendı forumlarınada baktım talentlar ıcın ben wow da pet agırlıklı olarak gıtmıstım burda da talent yonunden bana oyle bırsey onerebılırmsıın?

İlk yapacağın şey peti 3 seviye yapmak olsun, gelişim aşamasında pet için birşey vermene gerek yok, talent konusunda sana hazırlar verirdim ama burdan site engelli giremiyorum.

Tamam özelden mesaj olarak atabilirsen baska bi yerden sevinirim birde oyundaki nickini yazarsan iyi olur.

Hep mesajlarına iş yerinden bakıyorum burdan da site engelli olduğu için talent veremiyorum :)

REACTION birliğinden President arkadaşlara eklersen oyunda yardımcı olurum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eru ilúvatar

Görünmezlik bugu hala duruyor mu tam rezalet

Evet işte çok yetenekli arkadaşlar.Bunlar daha ek paket getirecek de ohoo ben Us başladım onlar yeni ek pakete geçmiş bile.

TR serverlere yenilikler hep geç gelir, Airrivals TR de aynıydı alıştık artık :)
  • arkadaşlar sıkıldım oyundan ya lwl kasması zor +30olunca iyice bayıyo oyun imparatorluk açtım ama sıkılmış olduğum için devam edemedim
  • Arkadaşlar Savaşçı Dps için bana talent ve skill ağacında tavsiyede buluna bilirmisiniz.
    46 lvl için olsun direk daha sonra değiştirmek zorunda kalmayım :)
  • @ParZ

Sana katılmamak elde değil, oyunu devam ettirebilmenin tek yöntemi ekip olmak ve ekip halinde oynamak, sadece böyle zevk alabiliyorsun tek başına olursan 30 lvl bile dayanamayabilirsin sıkıntıdan.

@Soulblades

Warrior talent lerini netten de bulabilirsin aslında, çok fazla değişiklik göstermiyor sanırım Savaşçı, standart bir build diye hatırlıyorum.
  • Bana bi kanama talent i verdiler bu iş ayparmı anlamadım mob vurup bekliyorum kaçıyorum vs. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soulblades

Bana bi kanama talent i verdiler bu iş ayparmı anlamadım mob vurup bekliyorum kaçıyorum vs. :)

Bence daha iyisi olamaz ;)

Kanama Wariiorun en önemli talenti bence, 45 lvl olduğunda çift ellik balta kullanacaksın (Astraldan kılıç düşürene kadar), dps sağlam olacak fakat RA düşük olacak, çok yavaş vuracaksın. İşte o zaman hedefe şarjlanıp bir tane çakacak kanamayı atıp kaçacaksın, hedef seni kovaladıkça kanamadan dolayı daha çabuk ölecek ;)
  • Oyuna tekrar başlamayı düşünüyorum ama oyun sanırım pay 2 win olmuş ? Mağazadaki itemlar oyundaki karakter gücünü çok mu etkiliyor ? Öyle birşey varsa sadece para vericekler oynuyordur sanırım o oyunu.
  • etkilemezmi sana tavsiyem hiç bulaşma yenibir online çıkıyor TROY ONLİNE obt tarihi 12 ağustos mutlaka dene
  • p2win oyun . taşlarla kendinden 5-6 lwl yüksek adamı alabilirsin.
  • Malesef öyle, muska kullanmazsan ölünce itemin lanetlenir, lanetlenen itemin lanetini çözmek için arındırma tomarı gerekir, astrala çıkmak için ve bazı etkilerden kurtulmak için tütsü kullanmak şarttır. Taşlar zaten ayrı dert ve bunların hepsi para ile yapılıyor. Hatta nadir nesneler arasından öyle itemler var ki, savaş alanında yatmaz hale gelebiliyorsun. Parası olan düdüğü çalıyor. P2win olayına katılıyorum.
  • Tamam teşekkürler , millet zaten EU serverı p2w olduğu için bıraktı türkçe versiyonunda belki olmaz öyle bir olay diye umut ettiler ama...
  • LV olunca parada oluyo para çok oluncada kristal almak basti bişi oluyo.
  • Aslında pek öyle değil, günde 300 gold veya üstünü kasabiliyorsun, fakat Astral 3 katman için göreve her verdiğin taş senden 135 gold alıyor, ayrıda Astral itemleri yükseltebilmek için 220 gold veriyorsun. Yani gelir gider başabaş gibi bişey. Lvl yükseldikçe zengin olmak kolay değil. Ha hiç astrala çıkmam, item derdim yok elimdekilerle idare ederim, 3. katman olsa ne olmasa ne 47. lvl olmayı düşünmüyorum diyorsan günlük kastığın 300-500 goldu cebe atabilirsin.
  • @President

Abi oyun dergiden aldım yukluyorum baslıyacagımn sımdı oyundakı nıckım yıne Jjaackaal olucak sen oyunda olursan konusuruz nickini aldım birde isyerinde degilsen bana karabuyucu talentlarını atabilirmisin?
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.