Şimdi Ara

ALLAHINI SEVEN ŞU TAKIMA SAĞ BEK ALSIN !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SABRİ VE TARIK İLE SAĞ TARAFI FOLLOŞ EDERLER ŞLDE. EĞER SAĞ BEK ALINMAYACAKSA BU SEZON YİNE HÜSRAN.
    LİG BENİM UMRUMDA DEĞİL. İSTERSEK 15 sene bu çöp ligde şampiyon olalım. Değeri 0.

• Eboue hala İstanbul'dan ayrılmamış, Galatasaray'dan gelecek bir teklifi bekliyormuş. Bu adam aşırı derecede maç seçer ama CL maçlarında çok iyi oynar.
  • Sabri ve tarık gayet yeterli bir rotasyon.Carolede oynayabilir.Daha ne istiyorsunuz be kardeşim insaf be
  • hamza hamzaoglu isini bilir siz yormayin kafanizi umarim hep bizimle kalir hamzaoglu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eboue şuanki haliyle bile bunlardan 2 gömlek üstündür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DursunOzBeck

Sabri ve tarık gayet yeterli bir rotasyon.Carolede oynayabilir.Daha ne istiyorsunuz be kardeşim insaf be

Nick-mesaj uyumu.
  • Hamit + Yasin + Carole verin Beck sizin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ComandanteBilic

Hamit + Yasin + Carole verin Beck sizin olsun

Hamit+Birlo+Jeme ne dersin?

• Beck boş transfer TS maçında izledim. Cavanda nin 3te 1 i değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ennnes58

Beck boş transfer TS maçında izledim. Cavanda nin 3te 1 i değil.

Adam dün bütün oyunculara yardım etti, defansı gayet iyi bence tek eksiği verkaç yaparak orta yapmamasıdır.

• quote:

quote:

Adam dün bütün oyunculara yardım etti, defansı gayet iyi bence tek eksiği verkaç yaparak orta yapmamasıdır.

Doğrudur hocam bana biraz hantal + hücum eksikliği geldi. Umarım ilerleyen dönemlerde düzeltir kendini daha sezon başı ve yeni bi takım. Uyum sorunu vardir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Defansını ben de beğendim. Hele ideal kadroda önünde Quaresma oynayacaksa tam size uygun transfer olmuş bana kalırsa. Hücum yönünde çok etkili değil, ilerleyen maçlara da bakmak lazım tabi.

Cavanda'yı daha çok beğendim, daha hücum odaklı bir oyuncu gibi geldi Beck'e göre.

Cavanda veya Beck gibi bir oyuncu getiremediler şu takıma, bu adamların maliyetleri de şaka gibi zaten. Bir de para yok diye ağlıyorlar

• Bence Carole yi devsirsinler. Ya da Hamit sakatlıktan çıkar çıkmaz gelsin oynasın.Veya yıllardır maça çıkmayan Eboue var. Aslında neden Sabri as takıma çıkarken o kaldı anlamadım. O da olmazsa Tarık daha genç, özel ilgi falan göstersinler ya da bir sey yapsınlar oynasın şu adam. Hiçbiri olmazsa transfer yapın. Yapamazsınız 3 lü defans oynayıp semihi saga koyalım. Sabri cok hata yapıyor. Kendini hiç gelistiremiyor. Yerini bırakıp gidiyor. Bence oynamasın. Tamam yedekte dursa belki sağ ileride fayda sağlar ama defans gibi önemli yerde çok hata yapıyor.

• Şeneri kaçırmanız çok kötü oldu sizin adiniza

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes carole yi sağ bek yapiyo niye telles i sağ bek olarak dusunmuyonuz carol niye kaysin oraya carol un suçu ne

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.