Şimdi Ara

Allahin evine bir tabur askerle gitmek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tayyibi seversin sevmezsin orası ayrı ama türkiyenin cumhurbaşkanının suikaste kurban gitmesi kimsenin işine gelmez demokraside yöneticiyi indirecek olan halktır teröristin bombası veya mermisi değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allahtan başka kimseden korkmuyoruz diyor. Allahın evine bile korumalarıyla gidiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

Cumhurbaşkanı korumasız mı gitsin. Cidden çok saçma düşünceye sahipsiniz. Tamam biraz fazla koruma sayısı ama cidden dünyanın %60 ı en az bizr düşman. Bu konuda hem fikiriz galiba

Allah'in evine "dunyevi" korkuyla gidiyorsa zaten onun muslumanliginda sorun vardir. Bir isi yapacaksan ya adam gibi yap yada hic yapma. .

Bu arada birine suikast duzenlemek isteseler yuzlerce koruma bile tutamaz. Aksam misil misil uyudugu altin klozetli binlerce odali sarayinda bile oldururler. Dunyanin %60'i dusman falan, dunyada RTE'i "dusundukleri olcude tehdit sayan" yok. RTE gider BTE gelir, arka plan oyunculari degismedikten sonra bir sey degismez.

Edit. Yazdiklarim suc unsuru tasiyormus, "duyarli" arkadaslar hemen uyardi. Bende degistirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0609E675 -- 22 Şubat 2017; 14:52:20 >
  • Sadece erdoğan yok orda. Kral'da var. Ayrıca erdoğan için olduğunu nerden biliyorsunuz? Yoksa amacınız sadece muhalefet etmek mi?

Saçmalıyorsunuz. (Her zaman)
  • Üstünlük takvadaydı ama bu fotoğraf pek öyle gelmedi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kral'da varmış bilmem neymiş. Hikaye hepsi. Kral kendi gidecek olsa zaten Kabe'yi komple kapatır, 1 tabur askerin Kabe'nin etrafına yığmaz. Orada bile biri bana ulaşır da öldürür korkusu var.

Türkiye'de binlerce koruma ile gezen adam orada bile korkar. Zaten SARAY'DA YAKALANAN fuatavni ve güruhu zamanında sayfalarca yazdı nasıl bir durumda olduğunu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.