Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Allah üst komşunun belasını versin!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mahell Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
105
Cevap
2
Favori
17.363
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Allah üst komşunun belasını versin!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2097 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Ev alma, komşu al.
    Bizim alt komşu felaket. 2 ergen kız ve cadı anneleri var. Her gün birbirlerini yiyor. Geçen saat akşam 11 anne kızının odasını basmaya çalıştı ama kapı kitli.

Anne kapıyı tekmeledi. Kız bağırıyor Anne Allah belanı versin falan. Sonra kız kapıyı açtı. Sanırım Anne kızını iş üstünde yakaladı. Artık kızdan ses mi geliyordu ne. Odaya birden dalmak istedi.

Kıyamet koptu resmen :)
    İlk taşındığımız sene aynısı yaşadık bunun bir büyük kızı ile oğlu her akşam kavga ediyorlardı. Öyle bir kavga bina sallanıyor sonra aradan 2 yıl geçti bunların o şişko oğulları ile kızları tek tek kaybolmaya başladı. Sesler kesildi çocuklar gitti anneleri görevi devir aldı. Resmen devir teslim töreni gibi oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    orası benim evim

quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

istediğim saatte seks yaparım
    orası benim evim
    Uza kardeşim uza boş yapma

|
    |
    Birçok kimsenin ortak sorunuymuş meğer yav. Alt katta insan mı var yoksa hayvan mı var ayrımını yapmadan şuursuz ve rahat şekilde yaşam sürdürebiliyor bu kişiler. Apartman olayının ve en üst katta oturmamanın en kötü yanlarından biri bu.

|
    |
    Müstakil olsun çamurdan olsun, insanlar çuvalla parayı apartman dairesine gömüyorlar hayret ediyorum.

Ben de anlamıyorum. Ciddi paralar veriyorlar gidip otoban kenarından satın alıyorlar, Amerika da bir ev otobana yakınsa değeri düşüyor. Biz de tam tersi

|
    |
    herseyinhayirlisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bu durumlarda yapılması gereken en çok sevdiğim davranış ne biliyon mu ? sert bi süpürge tarzı sopa alıp tavana güm güm vurup dans etmek xD evin içinde havai fişek patlat polisle -zabıtayla mahkemeyle uğraşılmaz eğer ediceksen'de karşı komşuları topla komple şikayet edin şahit'in olur hem böylece
    |
    |
    Tobirama & Hashirama Senju ♥♥ @nickiminaj♥ MARYSE OUELLET @marysemizanin ♥ @lelepons ♥ @twan ♥ @hannahstocking @inanna ƒɑνღʀɨ̇тє Ĝωεπ chαƦʍcα$†εƦ -- God of War | Last of Us | Blur | Smite | İnjustice 2 | Tekken | Street Fighter | Mortal Kombat | Dragon Ball | Naruto Ultimate Ninja Storm | WWE 2008 - 2K19 | Gta SA - GTA V
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.