Şimdi Ara

Allah sizi bildiği gibi yapsın AKDENİZ CLK ELEKTRİK DAĞITIM. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
17.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
264 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: trabzonizm

Çk akdeniz elektrik hakkinda cimere 5 kez sikayet kayiti biraktim ne oldu hic hir sey. 800 lira dolap masrafi yaptim neymis elektrik aboneligi uzerimizde degilmis akim koruyucu makinesi almak zorundaymisiz ki varmıs sonradan öğrendim görevli beni keklemiş bende sazan gibi yemisim, Akdeniz insani bilincsiz kardesim herseyi kabulleniyor özellikle oturdugum bölge allaha emanet yaşıyor dünyanın en güzel sahilleri güneslenme süresi ve para eden topraklar ama nerede eksiklik zihinde bana dokunmayan insan bin yasasin bende bu devletsiz yerde kanun nizamn tanimadan isimi goreyim.
    Tek başına bir yere kadar gidiyor canı yanan yandiğıyla kalıyor gecmis olsun gecirmelerine izin verenlerler sizede haram zıkkım olsun en ufak bir hakkım varsa.

Düzenleme.gereği duydum.bazı bilmis arkadaslar dolap eskimistir yok habersiz kesemezler yazmış :) benim 2 yıllık siemens dolabım bozuldu eskimiydi , ayda 15 sefermi onun gibi kesim hakkı var sirketlerin haberli habersiz hic fark etmez o elektriğin gitmesi problem değil gelirken gelme sekli problem.
    Hocam aynı olay başımıza geldi
    Benim iki esyam yandi
    Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi
    Abonelik üzerimde olmadığı için ugrasamadim
    O arada apartmanımizda bulunan arkadaşımin çamaşır makinesi yanmıştı aynı anda
    Garsntiyi çağırdık apartmanca herkes garantiye girmediği için masrafını cebinden ödedi
    Ortalama o zaman makine başı 330 TL ye denk geliyordu
    Bizde essek gibi ödedik çünkü temel ihtiyaç olmazsa olmaz
    Arkadaşımın ev sahibi yakinindaydi onun üzerinden dava açtı ve aradan 5-6 ay sonra parasını fazla fazla geri aldı
    Bende acmaya çalıştım ama ev sahibimi araki bulasin
    Uğraştım başaramadım o zaman bir kira parasına yakın param gitmişti
    Şuan kiraları 700 civarı ilçede olan durumu söylüyorum
    İşin özeti servise parayı bayilin
    Tüketici hakeme gidip davanizi açın
    Ne derlerse desinler suçu kanullenecek halleri yok
    Kesinlikle paranızı geri alırsınız
    Ama ev sahibindeyse abonelik o biraz ugrastirir
    Para kolay kazanilmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende Alanyadayım burda en ufak yağmurda elektrik gitmesi kuraldır. Yapacak bişey yok bu bizim kaderimiz. Geçen yıl tv nin anakartı yandı. Geçen hafta da yine tvnin panelde bikaç led patlamış bazı noktalar karanlık gibi.
    O kadar sık 186 elektrik arızayı arıyoruz ki açınca ismimizle hitap edip adresi mahalleyi sormuyorlar bile. Birde bikaç gün önce 186’dan anket için aradılar 1 AYda elektrik kesintisi 2’den az mı fazla mı diye sordu :)

• Bu cihazı sayaç çıkışına hattınıza bağlayın evde bir daha hiç bir alet yanmaz. ( Üst limit 248V alt limit 190V olmalı)

https://login.aliexpress.com/?from=sm&return_url=http://tr.aliexpress.com/item/32488126807.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dkO61j3 Allah sizi bildiği gibi yapsın AKDENİZ CLK ELEKTRİK DAĞITIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedatkerem -- 19 Aralık 2019; 2:40:24 >

• Cok gecmis olsun kardesim malasef muz cumhuriyetini gectik dagitim sirketini sikayet etsen bile zor

Cunku adamlar zengin adalet onlardan yana

• Arkadaşlar bi tanıdığıma teyit ettirdim elektrik dağıtım şirketlerinin zararınızı ödemesi için kaçak akım rölesi kullanma şartı varmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • serdarski S kullanıcısına yanıt
    özelleşen hangi şirket yatırım yapmışki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedatkerem

Bu cihazı sayaç çıkışına hattınıza bağlayın evde bir daha hiç bir alet yanmaz. ( Üst limit 248V alt limit 190V olmalı)

https://login.aliexpress.com/?from=sm&return_url=http://tr.aliexpress.com/item/32488126807.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dkO61j3
    Bak güzel insan bunu alırım iki gün sonra bu yanmasın? Ev kullaniciyim

• trabzonizm kullanıcısına yanıt
    70 tl zarar edersin. Ama bozulmazsa..... ben evime bağladım. Kaliteli ürün. Birde evinize kasko yaptırın 280TL felan yıllık. Kafa rahat olur. Allah sizi bildiği gibi yapsın AKDENİZ CLK ELEKTRİK DAĞITIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedatkerem -- 19 Aralık 2019; 2:37:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPHAR3X

Şaka falan mısın 20 yıla yakın kullandığımız Arçelik vardı geçtiğimiz aylarda sadece dolap kapaklarının kapanmaması ve küçük gelmesinden dolayı değiştirdik . 4 yılda buzdolabı mı bozulur ? Telefon mu bu .
    buzdolabı ve çamaşır makinemi tam 30 yıl kullandım ,aslında daha çalışıyorlardı ama artık bazı sıkıntılar vermeye başlamışlardı :)
    buzdolabının sadece kapı lastikleri ölmüştü ve masrafa değmez dedik aynı zamanda çok küçüktü ,çamaşır makinesi ise artık çok fazla ses yapıyordu komşulara ayıp oluyor diye değiştirdik

lakin şimdiki cihazlarda çok fazla elektronik malzeme kullanılıyor ,tabi bunlar eskisi gibi dayanıklı da değil ,o nedenle voltaj dalgalanmalarında falan çabuk arızalanabilir ama bunun nedeni 4 yıllık olduğundan falan değil ,elektrik kurumundan kaynaklı tabi

• C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle beyaz eşyalar diğer elektronik ürünlere oranla zaten daha uzun ömürlüdür . 4 yılda bozulmasının 2 açıklaması olabilir . Ya fabrikasyon hatalı bir üründür yada tamamen elektrik dağıtıcısının hatası . Yoksa ömrünü tükettiğini hiç zannetmiyorum .
  • Arkadaşlar bu gece yaklaşık 2-3 dakika boyunca elektrikler aralıksız disko topu gibi çok aşırı hızlı şekilde gitti-geldi.

Ondan 3 saat öncesinde de normal kesinti olmuş ve 1 saat sonra gelmişti. Sonrasında da bu bahsettiğim ve o an beni korkutan durum yaşandı. Taramalı gibi sürekli gidip geldi Allah korusun yangın falan çıksa kim hesap verecek? Belli ki arıza var 3 saat öncesinde de kesmenizden belli. O zaman arıza giderilene dek vermeyin şu elektriği.

İnşallah hiçbir şey bozulmamıştır, endişeliyim biraz. Şu an hala gidik elektrikler o yüzden bakamıyorum, fişten çekebildiklerimi çektim de bakalım sabaha anlayacağız durumu.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.