Şimdi Ara

Allah sanayiye düşürmesin kimseyi arkadaşlar yardım lütfen.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar detaylı yazıcagım için okursanız çok memlun olurum.

Aracım
    Ford Mondeo 1999 Model Ghia 2.0 araç yıgılıyor....

Arkadaşlar aracımda 2 ay önce çekiş sıkıntısı vardı devir almıyordu araba ve arabayı belli bir süre trafikte kullandıkdan sonra motor şişme yapıyor sanki aracı vitese takıyorum arabanın özellikle yokuşta ışıklarda felan durdugun zaman vites'i 1 e takıyorum araba vitese geçiyor ama hareket etmesi o kadar güç oluyorduki dedim kesin baskı balata bitti. Gittim afedersiniz m.l gibi baskı balata degiştirdim baskı balata degiştirdigimde sanki düzeldi gibi oldu ama gaz yemiyodu sanki gene gaza basıyorum araç gazı sonradan algılıyo gibi oluyodu ara ara umursamadım 1 haftadır trafige girmiyordum bugun itibari ile yürüyüşden dolayı ankarada gene trafige maruz kaldım ve bugun aynı hareketi tekrarladı arabayı uzun kullanımda dur kak durkak debriyaj sertleşmesi ve araba mükemmel derecede ısınıyor ayagım altındaki gaz pedalının ateş gibi yandıgını hissediyorum hareret ibresi normal ama ortalarda yani ve bugün eve gelirken gaza basıyorum trafikde oldukca yogundu araba çekmiyo debriyaj semsert gitmiyo gaza basıyorum araba gaz yemiyo sonra hafif yüklendim dip gaz yaptım sanki yer gibi oldu ve bugun arabamdan gerçekten sogudum yagını suyunu baskı balatasını daha 1 hafta once degiştirdim.

Dip Not: Aracla 100 120 arasında egzozdan yırtık varmış gibi bir ses geliyo.

Yardımcı olursanız gerçekten memlun olurum kafayı yıcem aracı satıcam artık.

• yokmu yardm edıcekler arkadaşlar?
  • Araba gazlı mı dizel mi?

Gazlı ise gaz bakımını yaptır düzelir. Benzinli ise bujilerden olabilir. Motor kondisyon ölçümü de yaptır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.