Şimdi Ara

Allah Sanayiye Düşürmesin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Selam 2012 Skoda Roomster aracım var temizlik yaparken süpürge ile debriyaj pedalını yuvasından çıkardım ve düzeltmeye çalışırken yuvayı iyice kırmışım,velhasıl debriyaj basıyordu ve ustaya kadar götürüp yerine taktırdık,ama yuvayı kırmışsın dedi bu böyle de gider istersen yaptırma komple parça 650 lira+150 işcilik alırım dedi,tamam usta eyvallah deyip ayrıldım ve yaklaşık 3 hafta aracı bu şekilde kullandım,bugün ışıklarda beklerken korktuğum oldu ve debriyaj iyicene yuvasından çıktı,ne basıyor ne de vitese geçiyordu,allahtan sanayiye 2 sokak uzaktaydım,yoldan geçen liseli çocuklar sağolsun el attılar ışıklarda kenara çektik,6 senedir gittiğim ustayı aradım abi ben gelip seni alamam dedi,eyvallah dedik,arkadaşı aradım geldi o çekti,sanayide usta aramaya başladık.önce arkadaşın tavsiye ettiği ustaya gittik,yok dedi abi akü sökülcek torpido sökülcek alt merkez patlak vermiş falan filan dedi,dedim tamam abi sen boşver dedim,gene taktık çeki demirini başka bir skoda özel servisine adam aldı baktı alt merkez üst merkez debriyaj pedalı be pedal plastiğini bile listeye yazmış abi bu ne dedim abi bunların değişmesi gerekiyo,hepsi orjinal oem parça doğuş otodan gelecek 1 haftayı bulur dedi,arabayı bırktım mecbur dükkanda,adam 1500 lira fiyat listeyi çıkardı,ruhsatı anahtarı bıraktım içim buruk eve döndüm,pazardan balık da almıştım arabanın bagajında unutmuşum o telaşla,abi al onları da yiyin afiyet olsun dedim arabada kokacaktı yoksa..

• geçmiş olsun balık neydi palamut mu almıştın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 18 Eylül 2018; 19:41:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parça nasıl bişey bilmiyorumda kaynak atılmazmı

Ayrıca ustalara neden kızdın onu anlamadım 650 lirayı adam kendine istemiyorki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Knock0uT_ -- 18 Eylül 2018; 19:48:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Csb

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Csb

• Babanız bu duruma kızmadı mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

geçmiş olsun balık neydi palamut mu almıştın
    aynen hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Knock0uT_

Parça nasıl bişey bilmiyorumda kaynak atılmazmı

Ayrıca ustalara neden kızdın onu anlamadım 650 lirayı adam kendine istemiyorki
    değişmesi gereken parça 650 lira değil 270 liraymış.
    bende o anlık bana 650 çok geldi sonra yaptırırız dedim ve ordan ayrılmıştım,anlayacağınız daha büyük iş actı,plastik olduğu için yapıştırılması olmazmış,plastik kaynakta ben sağlıklı bulmadım yoksa onu da düşündük
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sönmeyen Arıza Lambası.

Babanız bu duruma kızmadı mı ?
    Yok hocam sonuçta ben bozdum ve benden çıktı parası.
  • Allahtqn balık bozulmamış diğer parçalar yapılır bir şekilde de balık koku yapsaydı birde temizlik yıkama masrafı çok olurdu

• kazma küreklemi temizlik yaptım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balık kısmı üzdü, keşke bana getirseydiniz arabayı. Debriyajı yapamazdım ama balığı güzel yerdim.
  • Çok para be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.