Şimdi Ara

Allah rizasi icin yardim please Herkezden ..!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ArkadaşLar SLm aleykum ya oyun bende cd si war di kurdum 2 inci bi bolum war helikopterden kacip mavi bi noktaya gidiyom orada helikopter roket atiyor ve araba zipliyor adam 2 eli ile tutuyor ole duruyor tab basin diyor basiom ondan sonra bazi seyler yazior karşida helikopter adamin elinin ustunde taksi atmiyor...helikoptere ... yapiom yapiom oLmuyor oyuınu kurup oynayan bu benim takildigim bolumu gecen yada bitiren bi arkadas warsa yardim edebilirmi ?????

resimde bu arkadaşlar ....!!!!

• önce mause ile bütün imgelere nişan almayı gösteriyor orda... bende takılmıştım önce nişan al herkese..
  • Türkçenin içine etmişsin resmen o nasıl bir yazma şeklidir arkadaş ya.
  • taba basıp hedefler arasında mouse ile değişiklik yapabiliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voilet

Türkçenin içine etmişsin resmen o nasıl bir yazma şeklidir arkadaş ya.

Böylelerine, işte bu yüzden yardım edesim gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: br4akdance

ArkadaşLar SLm aleykum ya oyun bende cd si war di kurdum 2 inci bi bolum war helikopterden kacip mavi bi noktaya gidiyom orada helikopter roket atiyor ve araba zipliyor adam 2 eli ile tutuyor ole duruyor tab basin diyor basiom ondan sonra bazi seyler yazior karşida helikopter adamin elinin ustunde taksi atmiyor...helikoptere ... yapiom yapiom oLmuyor oyuınu kurup oynayan bu benim takildigim bolumu gecen yada bitiren bi arkadas warsa yardim edebilirmi ?????

resimde bu arkadaşlar ....!!!!

biraz bozuk bir cümle olmuş ama bende orda takılmıştım şimdi taba bastıktan sonra mouse ile helikoptere bir nişan daha tutturman gerek şansa fare hareketiyle tutturdum onun için açık olmadı k.b

• Türkçe öğretmenine selamlarımı ilet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk_Magician

quote:

Sorma Hocam aynı şekilde benimde hiç yardım edesim gelmiyor.
  • Ana konu denilen birşey var.bu topiclere mesaj yazmazsanız forum duzene girer.Ama cvb gelirse kimse Ana konu denilen icaadı sallamaz aha böyle konu açıp durur zırt pırt
  • Bu forumu da başka forumlar gibi zannediyorlar.
  • Yani şu soru Prototype konusunda belki 50 defa soruldu.Her 3 yada 4 sayfa bu soru kesin vardır. İsteyen araştırabilir.Hatta SS alın bu arkadaş ilerde gelip Elizabeth Quenn'i nasıl geçeçeğiz diyede konu açacak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Turk_Magician

quote:

Sorma Hocam aynı şekilde benimde hiç yardım edesim gelmiyor.

Aşırı Dinci değilimdir fakat başlıkta Allah'ın adını verip yardım please demek çok saçma geliyor. Sanki Türkiyede değil de farklı bir ülkede yaşıyorlarmış gibi güzelim dilimizi çekip değiştiriyorlar. Ondan sonra cevap alamayınca 50 kez konuya mesaj atıp sinir bozarlar. Bunları sormak yerine günlerinin 30 dakikasını İngilizce kelime öğrenmekle geçirseler herkesi dertten kurtarırlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Rancour

önce mause ile bütün imgelere nişan almayı gösteriyor orda... bende takılmıştım önce nişan al herkese..

• Biraz da noktalama işareti kullanırsan belki derdini daha rahat anlatabilirsin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.