Şimdi Ara

ALLAH RIZASI İÇİN TECRÜBELİLER YARDIM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İyi akşamlar.Ben Endüstri meslek lisesi teknik lise 11.sınıf öğrencisiyim . Durumumu özet geçeyim yaklaşık 1 ay önce aldığım bir kararla matematik 1 bitirmeye karar vermiştim yaklaşık 6 konuyuda bitirdim fakat diğer konular hala duruyor . Kaynaklar desem bir tane açı ygs soru bankası bir tane fem ilk adım soru bankası var maddi durumum fazla iyi değil o yüzden kaynak alamıyorum . Dershaneye zar zor borç harç yazıldım Dershanem ağustosta başlıyacak yazıldığım dershane birey şimdi aklımdaki soruları söylüyorum aydınlatırsanız çok sevineceğim . Hedefim hukuk fakültesi Şimdiden yorum yapan herkesten ALLAH razı olsun .

1) Endüstri Meslek lisesinde olmam hukuk kazanmama ne kadar engel teşkil eder ?
    2) Öğretmenlerimiz bu sınıftan adam akıllı bir yer kazanacak kimse yok demelerinde ne kadar haklıdırlar ? (Hiçbiriside Sınıfla ilgilendiği yok ders anlatıp giderler..)
    3) Bu hafta hep yazılım var bu hafta kaynak dizmek için uğraşacağım yardımsever birilerinden dizmeye çalışacağım Pazartesi itibari ilede bir program yapıp 0'Dan ygs çalışmaya başlıyacağım öncelik matematik1 geometri bunlar dershanem açılmadan biterse coğrafya kasmayı düşünüyorum bu program ne kadar doğrudur ?
    4) Ağustosa kadar neler yapabilirim ? Sizin önerileriniz nelerdir ? Haftaya pazartesi 0'dan başlasam geçmi kalmış olurum.?

Son olarak çevrenizde kitaplarını atacak kişiler olursa yırtık , çizili vs. farketmez sadece çalışabilecek bir kitap olursa ve vermek isterse bana yönlendirirmisiniz ?

Şimdiden yorum yapan yapmayan herkesten ALLAH razı olsun iyi akşamlar..

• kardeş geçen sene bende endüstri teknik bilişim mezunuyum çoğu hoca sizden zaten birşey olmayacak diyorlar sen onları takma şimdiden çalışmaya başla allahın yardımıyla ınş kazanırsın . Birşey tavsiye edeyim şimdiden çalışmaya başla yoksa olmaz kendinden biliyorum bizim temelimiz yok o yüzden diğerleri 1 çalışıyorsa sen 2 çalış ınş istediğin üniye gidersin [kimsenin sen yapamassın edemessin demesine bakma ]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oquzuqur

kardeş geçen sene bende endüstri teknik bilişim mezunuyum çoğu hoca sizden zaten birşey olmayacak diyorlar sen onları takma şimdiden çalışmaya başla allahın yardımıyla ınş kazanırsın . Birşey tavsiye edeyim şimdiden çalışmaya başla yoksa olmaz kendinden biliyorum bizim temelimiz yok o yüzden diğerleri 1 çalışıyorsa sen 2 çalış ınş istediğin üniye gidersin [kimsenin sen yapamassın edemessin demesine bakma ]

Sen nereyi kazandın hocam ? Pazartesi başlıyacağım ama yazılı günleri hiç bakamıyacağım dershaneye kadar 4 ay var 1 ayı yazılı felan desek parça parça gitse 3 ay 3 ayda mat-1 geometri bitiririm diyorum kendi kendime ama sence ? ALLAH Razı olsun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: abidin45

quote:

kardeş geçen sene bende endüstri teknik bilişim mezunuyum çoğu hoca sizden zaten birşey olmayacak diyorlar sen onları takma şimdiden çalışmaya başla allahın yardımıyla ınş kazanırsın . Birşey tavsiye edeyim şimdiden çalışmaya başla yoksa olmaz kendinden biliyorum bizim temelimiz yok o yüzden diğerleri 1 çalışıyorsa sen 2 çalış ınş istediğin üniye gidersin [kimsenin sen yapamassın edemessin demesine bakma ]

Sen nereyi kazandın hocam ? Pazartesi başlıyacağım ama yazılı günleri hiç bakamıyacağım dershaneye kadar 4 ay var 1 ayı yazılı felan desek parça parça gitse 3 ay 3 ayda mat-1 geometri bitiririm diyorum kendi kendime ama sence ? ALLAH Razı olsun .

Lütfen yorum arkadaşlar

• quote:

quote:

kardeş ben bu sene denemelerde felan çok iyi gidiyordum tek istediğim din kültürü öğretmenliği idi ama allah nasip etmedi puanlar açıklanmadı ama gazeteden baktım o puan gelmiyecek neyse . Sen dershane baslıyana kadar ne kadar konu bitirirsen kar konuları bitiriyorken adam akıllı bitir mesela matdan 1 konu bitirdin onunla ilgili en az 2 kitapdan testleri çöz

• quote:

quote:

quote:

kardeş ben bu sene denemelerde felan çok iyi gidiyordum tek istediğim din kültürü öğretmenliği idi ama allah nasip etmedi puanlar açıklanmadı ama gazeteden baktım o puan gelmiyecek neyse . Sen dershane baslıyana kadar ne kadar konu bitirirsen kar konuları bitiriyorken adam akıllı bitir mesela matdan 1 konu bitirdin onunla ilgili en az 2 kitapdan testleri çöz

Anladım hocam Herşeyin hayırlısı rabbim herkesi istediği düşlediğini bölüme sokar inşallah.

• Şimdi şuda var mat 1 çalışmaya başlasan soruları çözebilecek misin rahatlıkla onuda düşünmek lazım.Tamam kitabı eline alacan soruları çözmeye çalışcan ama çözemeyince psikolojik bir baskı oluşacak üstünde okuldaki matematiğimi halledecen mat 1 mi halledecen benimde aynı sorun başımda var napsam bilmiyorum valla
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Anladım hocam Herşeyin hayırlısı rabbim herkesi istediği düşlediğini bölüme sokar inşallah.

ınş

• quote:

Orijinalden alıntı: FrkN67

Şimdi şuda var mat 1 çalışmaya başlasan soruları çözebilecek misin rahatlıkla onuda düşünmek lazım.Tamam kitabı eline alacan soruları çözmeye çalışcan ama çözemeyince psikolojik bir baskı oluşacak üstünde okuldaki matematiğimi halledecen mat 1 mi halledecen benimde aynı sorun başımda var napsam bilmiyorum valla

Hocam ben başlamıştım 6*7 konu bitti denemelerde çıkınca yapamıyordum anladımki konuları yüzeysel geçiyorum bu böyle olmıyacak dedim pazartesiden itibaren kaynaklarımı toparlayıp 0'dan başlıyacağım 5 Ay var Dershane başlamasına Mat1-Geo aynı anda götürcem 2'si bittiğinde hala dershanem açılmamışsa kalan zamandada coğrafya kasacağım benim program bu :)
  • 2 nin cevabı için bu yeterli olur sanırım;
    http://www.youtube.com/watch?v=3MFvsQ7O9rw
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurulmac11

2 nin cevabı için bu yeterli olur sanırım;

ALLAH razı olsun kardeşim :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nurulmac11

2 nin cevabı için bu yeterli olur sanırım;

ALLAH razı olsun kardeşim :)

yorumlarınızı esirgemeyin arkadaşlar
  • Bende 11.sınıf Meslek Lisesi öğrencisiyim,çalışırsak neden olmasın ? Sadece yukarıda arkadaşımızın da dediği gibi bizim 2 kat daha fazla çalışmamız gerek bu bir gerçek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemerakedersen -- 28 Mart 2013; 21:41:24 >
  • evet
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.