Şimdi Ara

Allah Kahretsin Vista Yükledim :@

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sabah bilgisiyarı açtım ne güzel bota koydum charım kasıyordu.Birden pc dondu ve ekran karardı öyle ilk önce bişeyler oldu herhalde dedim kapatıp tekrar açtım.1 saat sonra aynı olay tekrar oldu.Bende bilgisiyarı aldığımızda verilen vistayı yüklemeye karar verdim.Ben kendimce formatı attım fakat eski windowsu windows.old diye bir dosya yaptı silmedi.Sonra tekrar takdım cdyi abimden telefonla destek alıyorum fakat abimin dediği hiçbirşey yok.Dh teknik yardımdan nasıl format atılıra baktım abimin dediği herşey oradaki SSlerde var fakat ben kendi bilgisiyarıma bakıyorm öyle birşey yok neyse dedim windows.old dosyasını siler kullanırım dedim uzun sürdü silmesi ama bilgisiyar sildi.Sonra D den silkroadun setup dosyasını aldım masaüstüne attım tıkladım fakat pc hiç bi tepki vermedi tekrar tıkladım yine birşey yok aç dedim yine birşey yok.Yardım Ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

• format at.. daha doğrusu bilen birisi atsın
  • BIOS BOOT ayarlarından birincil sürücüyü Dvd / Cd sürücün yapıyorsun. F10 a basıp kaydedip çıkıyorsun
    pc yeniden başlıycak, osırada Vista dvd si takılı olduğundan windows dosyalarını yüklemeye başlıycak.
    Sonra Vista kurulumu gelicek , ileri - ileri yapıp yüklemeye başlıycaksın. Sonra pc yeniden başlycak, vista kurulmuş olcak.

Bide umarım Ekran kartı sürücüsünü yüklemişsindir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

BIOS BOOT ayarlarından birincil sürücüyü Dvd / Cd sürücün yapıyorsun. F10 a basıp kaydedip çıkıyorsun
    pc yeniden başlıycak, osırada Vista dvd si takılı olduğundan windows dosyalarını yüklemeye başlıycak.
    Sonra Vista kurulumu gelicek , ileri - ileri yapıp yüklemeye başlıycaksın. Sonra pc yeniden başlycak, vista kurulmuş olcak.

Bide umarım Ekran kartı sürücüsünü yüklemişsindir ?

Bende bi sorun daha var bilgisiyar ilk açıldığında Drive error A: diyor. MSI felan yazıor en başta F1 e basınca açılıyor pc o sorunuda bi türlü halledemedim formatlada geçmedi.Birincil sürücüyü normalde ne yapmalıyım ?
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.