Şimdi Ara

Allah Çocuğumdan Ömür Alsın Size Versin Cumhurbaşkanım (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
0
Favori
16.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
313 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senin anneliğin batsın şimdi eve gidip utanmadan çocuklarının yüzüne bakacak birde yalaka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadın "allah çocuğumdan ömür alsın size versin" diyor. Erdoğan "hayır yetiştirmeyi nasip etsin" diyor. Kadın ondan sonra "amin amin" diyor. daha demin çocuklarının ömrünü veriyordun. 2 dakikada döndü. nasıl yalakalık yapacağını şaşırmış bu tipler düşmanın başına şeytan gibi la. böyle anneliğin ben ta.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1301 -- 23 Mayıs 2020; 20:31:32 >
  • Amin. Belki azalarak bitersiniz bu sayede.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vampir partisi zaten canınızı da alır ömrünüzü de, kanınızı da ömrünüzü de, hıyar tayfası sömürülmek için yalvarıyor. Bari kendimi ve ailemi akepeye bağışlıyorum tepe tepe kullanın deseydi, çocuğunu hayvan bile bağışlamaz.

• aga genelde bu tarz dua yada niyet söylemi Allah benim ömrümden alsın falan yada filan kişiye versin diye söylenir bu söylemi de genelde evlatlar ana babaları yada ana babalar evlatları için söyler işin özünde aşırı sevgi vardır.. yani vatandaş diyor ki evlatlarımdan al reis ime ver = ben bu yalakalığımla makam mevki para pul sahibi olayım afiyetle yiyeyim benim çocuklarım mı sittir et para daha önemli demeye getiriyor herhal de
    lan çocuklar üvey olmasın yoksa haa bak şimdi işin rengi değişti....
  • Allah bu tiplerden korusun.
    Herseyin bir ölçüsü var. Allah'ta herseyin hazinesi var. Cok yanlis bir ifade. Şöyle dersin. Allahim uzun ömür ver. Niye senden alip ona versin. Elinde ömür mü yok Allahin. Tovbe tovbe. Bari duayi düzgün yapin. Millet sizin yüzünüzden dinsiz oldu oluyor.

• karısını kızını tayyip'in koynuna göndermeye hazır olanlar, çoluğunun çocuğunun ömründen vazgeçip tayyip'e yollayanlar, allah'ın tüm vasıflarını onda görenler.. binlerce yıllık türk tarihi böyle karaktersizlik görmedi.
  • "bu biatçılık ve köle ruhluluk" sizin de gün geçtikçe midenizi daha fazla bulandırmıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 23 Mayıs 2020; 21:15:16 >
  • Peygamber bile gurura kapıldı o kapılmadığı duydu bu kulaklar şaşırmayın.

• Harbi yazık lan bu kafayla devam aq bu kafayla yakında marsa çıkar orda rte nin heykelinide dikersiniz aptal çomarlar

• Ömrü için demiş, beni ilgilendirmez. Ya koltuğu için deseydi?

Sonuçta Sayın Cumhurbaşkanımız 150 yaşına kadar yaşayabilir. Benim için sıkıntı yok. 150 yaşına kadar o koltukta oturursa benim için sıkıntı var.

Biz mümkünse kendisini emekli edelim, adamcağız isterse 150'sine kadar yaşasın, isterse bu hanım ablanın dileği de gerçek olsun...

Tabi geriye bir tek soru kalıyor. Adalet bakanımızın da dediği gibi: "Çocuğun rızası var mıydı?" Bazı şeyler unutulmaz.
  • Her geçen gün daha fazla nasıl saçmalanırı çalışıyorlar sanırım

• Allah canını alsın da çocuklar düzgün bi insanın elinde büyüsün

• Hadi bakalım inşallah diyelimde evlat acısını bir tatsın o zaman anlar şu hayatta evlat acısından daha büyük bir acının olmadığını
  • Hep beraber amin diyelim a dostlar .Duaya amin demek müslümanlık görevidir
    Amiiinnn

• Bu tipler de bir de Atatürk'e duyulan saygıyı putpereslik diyip bunları yapıyorlar.
  • Para için yalakalık için çocuğunu satıyor vay a..

Gerçi forumdaki aktroller de çok farklı değiller bundan.
  • Yalama dedikleri tip bu işte!

Her pozisyonda yalarlar. Rezil şey...

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet kontuy

resmi toplantı var diye kendi söylüyorsun. toplantının tamamı var ise internetde eyvallah da yoksa ve sadece bu kısım var ise art niyet olduğu aşikar. ne üzerine söylendiğine de bakmak lazım. yoksa cımbızla çekince söylenenleri her tarafa çekebilirsin. bunun değerlendirmesini yapmak o kadar zor olmasa gerek. sana ait görüntülerin ye aldığı videoyu bir başkası senden izin almadan kullanmasına sen izin verebilirsin. bir başkası izin vermek zorunda değil. hal böyleyken sen eleştiriyi nasıl eleştirebiliyorsun bunu anlamak zor.
    Ne gizlisi? Akparti Çorum il başkanlığı Twitter hesabına girin. Direk toplantının canlı linki verilmiş. Buyrun:
    https://www.pscp.tv/w/cZZnZDFWR1F2b2J6TnhQS098MU1ZeE5rb1lCWFJLd_vouNB1_angoEDdhAFOI-UrEBFQZs1geV9nHDDp_Wg4

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Hocam olabilir diyebilir ama bunu kim ifşa etti ortada gizli bir toplantı var
    Gizli mi? Akparti Çorum il başkanlığı resmi Twitter hesabından verilen toplantının canlı linki:
    https://www.pscp.tv/w/cZZnZDFWR1F2b2J6TnhQS098MU1ZeE5rb1lCWFJLd_vouNB1_angoEDdhAFOI-UrEBFQZs1geV9nHDDp_Wg4

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.