Şimdi Ara

Allah belanı versin vodafone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4g olacak bide verdiğim para haram olsun 12gb var zerre kullanamıyorum hız testindeki reklam bile yüklenmiyor inşallah batarsınız
    Allah belanı versin vodafone

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana yeterli olmuyor. Bulunduğum yerde 3g'de de sürekli kopmalar var. Sizin gibi azla yetinmeyi marifet sananlar olmasa belki utanır düzeltmeye çalışırlardı hızı da. Kapsama kalitesi de buysa zaten diyecek bir şey yok. 2018'de 4G hız testinden 0.12 hız alıyorum. Bunu savunuyorsunuz üstüne.
  • 4 g kullanmaktaki amacınız nedir ?

3G kullanın. Sanki hız var da 4g de zor ediyorsunuz

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Yıl 2018. 5G gelmek üzere. İnsan az da olsa bir düzelme bekliyor. O da yok.

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Vodafone nin 4g de amacı hız değil kapsama

Telefondan zaten yeterli oluyor her türlü 100 verse ne yazar

Bana yeterli olmuyor. Bulunduğum yerde 3g'de de sürekli kopmalar var. Sizin gibi azla yetinmeyi marifet sananlar olmasa belki utanır düzeltmeye çalışırlardı hızı da. Kapsama kalitesi de buysa zaten diyecek bir şey yok. 2018'de 4G hız testinden 0.12 hız alıyorum. Bunu savunuyorsunuz üstüne.

Savunduğumu nerden nasıl çıkardınız bilmiyorum ama

Ben Telekom kullanıyorum önümde kendim diktirdiğim 3G Baz istasyon ve beleş internetim var

Vodafone pişmanlık yazan benim sürekli.

Abone sayısı ve band kaynaklı senin hızının yavaşlığı

• Bulunduğun yerde vodafone çekimi zayıfmış

Benim evde en hızlı net vodafonun

Durum buyken 3g de farklı mı sanıyorsunuz? Daha forum yüklenmiyor utanın be

Sikayeti oletin halldiyorlar. Bizim burada 5 1parasi gelirken suan yenidirk kuruldu supeonine altyapisindan 75veriyor

• EdnanBey kullanıcısına yanıt
    forum ne zaman düzgün çalışıyor ki başka sayfada deneyin
  • 4g vodafone’un elinde patladı bence sistem sorunlarını saymıyorum bile. Mesela hattında iki paket vardır, önce geç bitecek paketi kullandırır. Turkcell dediğimiz operatörde bile bu durum yoktur.

Azla yetinmek mi dedin sen adama? Adamın baz istasyonu tek bu adama çalışıyor, her ay terabaytlarca veri indirmekten görenler istasyondan hep duman çıktığını söylüyorlar. Arıyorlar soruyorlar, istasyondan duman çıkması normalmidir diye. :D

Vodafone 4G'de yatırıma pek meraklı değil. En düşük bantları satın aldı ki, hiç almadılar demesinler diye. Onun üstüne de varolan donanımı 2G + 4G çalıştırarak 4G vermeye çalışıyorlar. 5G'ye kadar pek bir şey beklemeyiniz hani. Ama arayın müşteri hizmetlerini, şikayette bulunun sık sık. Muhtemelen bir gün şikayetlerinize sıra gelir de bölgenizdeki istasyonları güncellerler.
  • Konumumda vodafone hızlı sanırdım. Türkcell geldiğimden beri hız nedir öğrendim. Arka planda 5 tane internetli uygulama var bana mısın demiyor. Türk Telekom ise çekince iyi çekiyor. Vodafone çekiyor ama çekmiyor

• 1 mbit altında hız alırsanız bunu btkya ve operatöre şikayet oalrak bildirin o zaman ilgileneceklerdir. Cunku 1 mbit ve ustu hız alınca btk bunu sorun olarak görmüyormus cunku 1 mbit geniş bant internete giriyormus. O yuzden sizde ki olcumlere bakınca 1 mbitin altında oldugu için şikayet ettiğinizde mutlaka ilgilenilecektir.
  • Vf pişmanlıktır 3G'si 4.5G'den daha hızlı böyle rezillik olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.