Şimdi Ara

ALLAH BELANI VERSİN TÜRKNET Herkes Hız Arttırıyor Türknet Hız Dşürüyor. YAZIKLAR OLSUN... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
4.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de de hız düşürdü hem de saçma sapan bir hıza düştüm. 1-2 ay öncesinde 50 mbit çok rahat görürken son haftalarda ya internetim olmuyor ya da ortalama 11 mbitlerde ama kaç tane destek açtıysam hiç biri bir işe yaramadı. Birisinde evet düşük araştırıyoruz deyip 1 hafta bekletip bir halt yapmadılar sonrakinde hızınız 40mbit görünüyor dediler çünkü ben gerizekalıyım(!) 2 yıldır kullandığım hızımı bilmiyorum. İyice sapıttı artık. Bir firma nasıl kendi topuğuna sıkar durumunu gösteriyor.Böyle saçmalayan firmaların sonu genelde batış oluyor.
  • Ya niye niye
    Her akşam her akşam neden bu kadar düşüyor
    Gündüz sıkıntı yok Allahlari var 35 de 33 hız alıyorum
    Ama akşam 6 dan gece 2 ye kadar durum bu
    Niyeyse Fire TV de sıkıntısız Netflix YouTube takılıyorum
    O yönden hiç sıkıntı yok donma yok
    Ama online oyun denemedim bile
    Deneyemedim
    Hayırlısı düzelmesini bekliyoruz

ALLAH BELANI VERSİN TÜRKNET Herkes Hız Arttırıyor Türknet Hız Dşürüyor. YAZIKLAR OLSUN...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• QUINRY kullanıcısına yanıt
    Tek Sıkıntı Bende Değilmiş Demek. Bu Forumda Bir Konuya Denk gelmiştim Turknet Veri Tasarrufu Yapmak için Hızları Düşürüyor Diye Demek ki Doğruymuş...
  • En Azından Upload Hızınız İyi. Gerçekten Pişmanlık Ya. Ben En Kısa Sürede Bir Web Sitesi Açacağım. Türknet Pişmanlıktır Diye...
  • Fatic kullanıcısına yanıt
    Zaten cevapların çoğu Önceden hazırlanmış cevaplar. Kopyala Yapıştır Yapıp Söz de Hizmet Verdik Diyorlar. o Değilde Bu Forumda Turknet Destek Vardı O Neden Halen bu Konuya Teşrif Etmedi...
  • KelKodVer kullanıcısına yanıt
    Yükleme Hızı Süpermiş Yıl 2002 Devam...
  • isimsizkahraman İ kullanıcısına yanıt
    Ekşi Sözlük ve Twitter de Konular Açacağım. Hatta Changede İmza Kampanyası başlatıp Sesimizi Duyurmak Lazım. Yoksa Bunların Akıllanacağı Yok...
  • Twitter
    Ekşi Sözlük
    Buralar da Konular Açıp Daha Büyük Destek Toplamamız Lazım.

Hatta Birde Change de İmza Kampanyası Başiatmak Lazım. Yoksa Başka Türlü Sesimizi Duyuramayacağız.

O Değilde Bu @TurkNetDestek Nerelerde Bu Konuya Halen Teşrif Etmediler. Demek Yazık Zavallı Adam da Bıkmış Durumda. Kime Hangi Konuya Nasıl Destek Olacak Diye Kara Kara Düşünüyordur.

Ortaklık Yapısı

Mehmet İzzi Çelebiler Yönetim Kurulu Başkanı
    Cem Mehmet Çelebiler Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Mudur
    Nedim Halet Çelebiler Yönetim Kurulu Üyesi
    Yunus Sami Çelebiler Yönetim Kurulu Üyesi
    Mustafa Saka Yönetim Kurulu Üyesi - Bağımsız

Bu Kişiler Turknet Yönetimi ben Şimdi Hepsine Twitterden Twit Atacağım Bu kadar olmaz Ya. Ya İstifa Etsinler Yada Yerlerine Daha Deneyimli Kişiler Seçilsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLoveDoctor -- 17 Nisan 2020; 23:6:53 >

• Arkadaşlar Oy verelim de Konuyu En Üste Çıkaralım BAri Yoksa Sesimizi Duymayacaklar...
  • Konu ismi gerçekten çok güzel hocam sürekli içimden tekrarlıyorum ben de 480p yayın izleyemiyoruz 1mbps şu anda güncel hızım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuroxy -- 18 Nisan 2020; 0:15:49 >
  • Arkadaşlar şuan ttnet kullaniyorum bu ay sonu sözleşme bitiyor sizce hangi firmaya geçiş yapayim öneriniz var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: serssseri

hocam yanlış anlamayın ama bu üslubunuz ile bir yere varabileceğiniz sanmıyorum, kısıtlı hukuk bilgilerim ile bize satılan paketlerin hepsinin ... kadar hızlar olduğunu ve herhangi bir dava açamayacağınızı söyleyebilirim. kaldı ki tahhütsüz bir hizmet veren bir internet sağlaycısını kullanıyorsunuz 2 ay tahammül edip sağlığınızı bozmanızdansa iptal ettirmeniz sizin yararınıza olacaktır.
    aynı şeyleri bir üstte bende söyledim, arkadaş HAKLIYKEN HAKSIZ DURUMA DÜŞMENİN yürüyen kanıtı.

• Türknet istikrarlı bir şekilde devam ediyor

ALLAH BELANI VERSİN TÜRKNET Herkes Hız Arttırıyor Türknet Hız Dşürüyor. YAZIKLAR OLSUN...

Destek: 32530663

• taahhüt yok diye sadece fatura kesme hizmetinden mi sorumlu mantığa bak
  • Merhaba, hız testi sonucunuzu destek kaydınıza ekler misiniz? Teknik arkadaşlarım kontrol ederek dönüş sağlasın.
    Merhaba, hız testi sonucunuz ile birlikte destek kaydı oluşturur musunuz? Teknik ekiplerimiz kontrol ederek dönüş sağlayacaktır.
  • Dünyanın en komik Müşteri Hizmetleri, TurkNete aittir.

CHANGE MY MIND ALLAH BELANI VERSİN TÜRKNET Herkes Hız Arttırıyor Türknet Hız Dşürüyor. YAZIKLAR OLSUN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QUINRY -- 18 Nisan 2020; 15:34:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, hız testi sonucunuzu destek kaydınıza ekler misiniz? Teknik arkadaşlarım kontrol ederek dönüş sağlasın.
    Ekledim 1 haftadır ekliyorum ama sonuç yok

Modeme gelen değerlerde sorun yok bu sebeple Telekom bizden kaynaklı arıza yok diyor , sorun cgnat yani sizin cgn havuzundan kaynaklanıyor , cgn havuzundan çıkarıp deneyelim isterseniz sizde anlayacaksınız

yalandan test istiyorlar inanmayın sadece oyalama.

cimer ve btk üzerinden şikayet açsanız daha güvenilir olur öim den yazılanlar btk ya düşmeyebilir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.