Şimdi Ara

ALLAH BELANI VERSİN TÜRKNET Herkes Hız Arttırıyor Türknet Hız Dşürüyor. YAZIKLAR OLSUN... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
4.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gün Geçtikçe Hız Düşüyor Ya Var mı Böyle Bir şey. Herhalde Yarın İnternet Olmayacak... Durun Siz Akıl Dengemi Alt üst Ettiniz. O Gizem A. kimse Onunla Özellikle Mahkemelik Olacağım. 36 Saat mak Süre Veriyor Sonra Süreyi Tekrar uzatıyor. Türk telekoma Sözünüz Geçmiyorsa Bırakın Bu İşi...
  • hocam yanlış anlamayın ama bu üslubunuz ile bir yere varabileceğiniz sanmıyorum, kısıtlı hukuk bilgilerim ile bize satılan paketlerin hepsinin ... kadar hızlar olduğunu ve herhangi bir dava açamayacağınızı söyleyebilirim. kaldı ki tahhütsüz bir hizmet veren bir internet sağlaycısını kullanıyorsunuz 2 ay tahammül edip sağlığınızı bozmanızdansa iptal ettirmeniz sizin yararınıza olacaktır.
  • TheLoveDoctor kullanıcısına yanıt
    turknetten simetrik internet hizmeti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • serssseri kullanıcısına yanıt
    Hocam Bilişim Üzerine ve Hukuk Üzerine Bilgim Sonsuz. bence Tartışmaya Girmeyelim. Eğer Beni Üst Komşum 32-34 Mb Alıp Diğer Komşum 30 Mb Alıyorsa İkliside Türk telekom Alt Yapısı Bana Vaad Edilen hız Verilmek Zorunda. Zaten Ben Anlaşma Yaparken Onlar Bana Maks yada Min Bu Hız Alabilirsiniz Diyor. Taş Devrinden Kalma 0,5 Mb İnternet Vermesi Değil. Ben Aynı Evde 5 Yıldır Oturuyorum 5 Sene Türk telekomda Hız Konusunda Sıkıntı Yaşamamışım 3 Aydır Türknetteyim Şimdimi Sıkıntı Yaşıyorum. Bu Uslüplede Varış Noktam Var. Diğer Hukuksal Yönden de Sonuçta Küfür Yok Argo kelime Yok. Allah Belanı Versin Demek de Hakaret Suçuna Girmiyor. İstersen Cumuğu Baştan Sona Okuayım Sana. İnternetten İki Kelime Araştırıp ve Sonra Gelip bana hukuk ve Bişlişim Dersi Verme İstersen...
  • YellowBase kullanıcısına yanıt
    Şubat Mart Ayında Sıkıntı Yok da Ne Oldu Birden Bire bu Nisan Ayın da Düşürüldü de Düşürüldü...
    Tekrar bu üslubunuz ile bir yere varamayacağınızı yineliyorum, sadece burada değil hiçbir kurum ve kişi ile bu üslubunuz ile bir yere varamazsınız. Kimseye hukuk yada bilişim dersi verme gibi bir iddiam yok zaten kısıtlı bilgim ile diye eklemiştim cümlenin başında. Size tavsiyem kendinizi boşuna yıpratmamanız olur sağlığınız alacağınız 3-5 mbit hızdan daha önemli. Umarım sorununuz çözülür, sağlıklı günler.
  • Tekrar başladık.

ALLAH BELANI VERSİN TÜRKNET Herkes Hız Arttırıyor Türknet Hız Dşürüyor. YAZIKLAR OLSUN...
    Bire bir aynı sorunu ben de yaşıyorum, Ankara'da mı oturuyorsunuz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: runorunoruno

Bire bir aynı sorunu ben de yaşıyorum, Ankara'da mı oturuyorsunuz acaba?
    Aynen Ankara da Oturuyorum.
  • QUINRY kullanıcısına yanıt
    Sizde de mi Aynı Sıkıntı Var Hocam. Yine Sizin ki 1 Mb İyiymiş :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLoveDoctor

Sizde de mi Aynı Sıkıntı Var Hocam. Yine Sizin ki 1 Mb İyiymiş :)))
    Modem resledim düzeldi...
  • Forumda sizin gibi birkaç arkadaş daha var ve hepimizin ortak noktası Ankara'da olmamız, Türknet'in kapasitesi açıkça yetmiyor Ankara'ya.
  • runorunoruno kullanıcısına yanıt
    Ben Manisa'dayım hocam. Bence fotoğraf her şeyi anlatıyor 3 gündür bıktım.

ALLAH BELANI VERSİN TÜRKNET Herkes Hız Arttırıyor Türknet Hız Dşürüyor. YAZIKLAR OLSUN...
  • runorunoruno kullanıcısına yanıt
    Hocam Şubat Mart Ayında Sıkıntı Yoktu da Nisan Ayında mı Başladı. bence Ya Bilerek Düşürülüyor Hızlar Yada Bir Bir Yeniği Var...
  • QUINRY kullanıcısına yanıt
    Ben neler Yapmadım ki. Şimdilik Alt Komşu da Bir Kırığımız Var Onunla Ortak Kullanıyorum Geçici Olarak...
  • Nuroxy kullanıcısına yanıt
    Türknetin En Büyük Eksisi BirMüşteri Hizmetleri Yüz yüze Görüşeceğimiz Kimse yok. Hangi Devirde Kaldıysak Ticket Açın Diyorlar. Kardeşim ben Çağrı Merkezi İstiyorum. ha Birde Elemanlarının Çoğu Bilgisiz. İnternetten Okuyorlarlar Yada Hazır cevaplar...
  • ALLAH BELANI VERSİN TÜRKNET Herkes Hız Arttırıyor Türknet Hız Dşürüyor. YAZIKLAR OLSUN...
  • ALLAH BELANI VERSİN TÜRKNET Herkes Hız Arttırıyor Türknet Hız Dşürüyor. YAZIKLAR OLSUN...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-4 gündür bende aynı durumla karşı karşıyayım her gün destek kaydı açıyorum hep düzelttik diyorlar ama sonuç aynı geçen hafta 75 hız alıyordum şimdi 6 maksimum gördüm anlık pazartesi ilk işim başka bir servis sağlayıcıya geçmek olucak.
  • Türknet pişmanlıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KelKodVer -- 17 Nisan 2020; 22:10:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.