Şimdi Ara

Allah aşkına şu TTnet'in yaptığı nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son 3 gündür internetim aşırı yavaş, speedtest e girdiğimde normalde host yerim olarak adana göküyordu ve osmaniyede olduğum için sanırım yakın olduğundan dolayı 7-8 mbps geliyordu normaldi yani. son 3 gündür host yerim olarak kıbrısı gösteriyor ve 1 mbps bile geçmiyor internet hızım ben bunu nasıl yükseltmeliyim geri nasıl adanaya almalıyım? İnternet aşırı yavaş dh ye bile zor giriyor

• up.
  • Modem arayüzünden hat değerlerinizi atın , host kısmını ankara seçin tekrar deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Modem arayüzünden hat değerlerinizi atın , host kısmını ankara seçin tekrar deneyin.

Ankara seçiyorum hala eskisi gibi 2 mbps bulmuyor. Ayrıca bunu gene Adana yapmanın yolu yok mu? Yani eskiden Adana'da gösteriyordu artık adana kalkmış sanırım, nasıl halledebilirim bunu? İnternet aşırı yavaş Pc'ye bile oturmak istemiyorum artık sırf şu TTNET yüzünden. 1 ay öncesine kadar herşey normaldi bir sıkıntı yoktu son 2 haftadır durum bundan ibaret.
  • Bu konuda size yardımcı olabileceğimizi sanmıyorum çünkü sorun sizden kaynaklanmıyor büyük ihtimalle. TTnet Müşteri Hizmetleri ile görüşün. Onlar size yardımcı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lcn(R)

Son 3 gündür internetim aşırı yavaş, speedtest e girdiğimde normalde host yerim olarak adana göküyordu ve osmaniyede olduğum için sanırım yakın olduğundan dolayı 7-8 mbps geliyordu normaldi yani. son 3 gündür host yerim olarak kıbrısı gösteriyor ve 1 mbps bile geçmiyor internet hızım ben bunu nasıl yükseltmeliyim geri nasıl adanaya almalıyım? İnternet aşırı yavaş dh ye bile zor giriyor

Hocam ben istanbulda oturmama rağmen lokasyon olarak ADANA'da olduğum zamanlar oldu. Bu senden değil TTNET'ten kaynaklanıyor.
    Arıyosun ttneti mevzuyu anlatıyosun biraz sesini yükseltiyosun akşamına ayarlıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morphinz

quote:

Son 3 gündür internetim aşırı yavaş, speedtest e girdiğimde normalde host yerim olarak adana göküyordu ve osmaniyede olduğum için sanırım yakın olduğundan dolayı 7-8 mbps geliyordu normaldi yani. son 3 gündür host yerim olarak kıbrısı gösteriyor ve 1 mbps bile geçmiyor internet hızım ben bunu nasıl yükseltmeliyim geri nasıl adanaya almalıyım? İnternet aşırı yavaş dh ye bile zor giriyor

Hocam ben istanbulda oturmama rağmen lokasyon olarak ADANA'da olduğum zamanlar oldu. Bu senden değil TTNET'ten kaynaklanıyor.
    Arıyosun ttneti mevzuyu anlatıyosun biraz sesini yükseltiyosun akşamına ayarlıyolar

Tam olarak ne demeliyim hocam? Yarın ilk fırsatta arayacağım. Yani Adana yapın lokasyon yerini veya hızımı yükseltin?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Morphinz

quote:

Tam olarak ne demeliyim hocam? Yarın ilk fırsatta arayacağım. Yani Adana yapın lokasyon yerini veya hızımı yükseltin?

Şimdide arıyabilirsiniz. 24 saat açıklar.. Ben gece 2 de bile bazen sinirlenip arıyorum...
    Benim adana'da gösterdiği zaman bildiğiniz dalga geçmiştim..
    -Sorununuz nedir?
    +Ben istanbulda oturuyorum modemim ise adanada.
    -Nasıl yani?

Hocam diyinki Benim şuan lokasyonum KIBRIS olarak gözüküyor. DERHAL adana'ya alınmasını istiyorum. başka birşey söylemeye gerek yok.

Bende bi araştırmaya girdim şimdi adana olduğunda lokasyonum kıbrısdan 20 ping alıyodum.. Acaba lokasyonumu Frankfurt falan yapma ihtimalimiz varmı

• Eyvallah hocam hemen arıyorum o zaman şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can8063 -- 20 Mayıs 2013; 23:17:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.