Şimdi Ara

Allah aşkına mmorpg önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
19.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir oyuna başlamak istiyorum mmorpg türünde. Non target olmasın ve oyunda türk player olsun, birileriyle oynamak daha güzel oluyor. Böyle lineage 2, metin2 tarzı falan nispeten daha eski bir oyun olabilir. Var mı önerileriniz?

• Allahını seven üstüme MMORPG atsın. Şaka maka artık mmorpg devri kapandı gibi, millet uğraşmıyor büyük bir dünya olsun, içine hikaye koyayım envai çeşit yaratık olsun görevler koyayım falan. Yapıyosun bir battle royale, hikaye kasmaya gerek yok, seslendirmeye gerek yok, dünya yapısı çok daha basit, bütün maliyetler az, millet de oynuyor. Risk almaya ne gerek var diyor oyun yapımcıları da.
  • Kardesim vallahi bende bayadır arıyorum ama bulamadım adam gibi bir wow var birde gw2 final fantasy online esoda var ama bana göre değil diğerleri çöp oynanmaz bosa vakit kaybı free oyunlar zaten mmorpg devri bitti zaten cok oynamak istiyosan pvp serverlere bak metin 2 kniht vb ama oyun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • non target olmasın dersen wow veya gw2

başka oyun bakma.
  • Echo of soul piyasada bir suru mmorpg oynadim ama hic biri bu oyun kadar etkilemedi beni muzikleriyle ortamıyla classlariyla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Albion online gelin, tavsiye ederim. türk oyuncu da baya var. pve, pvp, savaş, craft her şey var. en önemlisi p2w değil

• Şuan mmorpg oyunlarının çoğuna çöp diyebiliriz.Uzun zamandır araştırıyorum ama 1 tane oyun çıkmıyor maalesef karşıma.
  • malesef mmo devrı kapandı ben cıkan her yenı mmo oyunu ındırıp denerım pıyasadakı butun oyunlarıda oynamısımdır hıc bırı 5 para etmez cop oyunlar aylık preye dunya para verırım dersen wow oyna yoksa baska da oyun yok dedıklerı gıbı prıvate sw lerde ko sro falan artık hangısını sevıyosan ona takıl gercı onlarda en fazla 2 3 ay dayanıyo sonra kapatıyolar
  • Kardeşim istersen steamden echo of soul indirebilirsin nada oynuyoruz aktif 30-40 kişilik türk guildi var oyunda 0 p2w sadece oyunu satın alman yeterli oyuncu sayısı biraz az ama yapacak bir şey yok gold editionu indirimde 7,70 tl şuanda 77 tl
  • wow kesinlike tavsiye etmiyorum çöp çöp çöp blizard ın balonu demek yerinde 6 ay oynadım 100 den fazla mmo tecrubem var en keyfisiz en çöpü wow dur

air online yi bekle 2 3 aya eu sunucusu gelir
  • Ultima online
    Dark eden pc kotuyse

fallen earth
    Runes of magic
    neverwinter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deisler -- 1 Haziran 2019; 23:11:15 >
  • amops2 A kullanıcısına yanıt
    Sen lütfen knight online'a geri döner misin?
  • Valla cogu oyun p2w oynmaya degmiyor hem yeni bir oyunu ogrenmeyi kimse istemiyor bende cok denedim 1hfta oyun arastirdim adam akilli oyun yok 3-4 oyun haric onlardada fazla turk ortami yok o yuzden millet knightla metin 2 oynuyor hem herkesin bildigi oyun hemde millet para basıyor bnece bosa mmorpg arama

• albion online pisman olmazsiniz bagimlilik yapiyor tabiki bastan premium almak gerekli ama sonrasinda oyun ici silver kasarak alabilirsiniz
  • Allahını seven üstüme MMORPG atsın. Şaka maka artık mmorpg devri kapandı gibi, millet uğraşmıyor büyük bir dünya olsun, içine hikaye koyayım envai çeşit yaratık olsun görevler koyayım falan. Yapıyosun bir battle royale, hikaye kasmaya gerek yok, seslendirmeye gerek yok, dünya yapısı çok daha basit, bütün maliyetler az, millet de oynuyor. Risk almaya ne gerek var diyor oyun yapımcıları da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: remdq

albion online pisman olmazsiniz bagimlilik yapiyor tabiki bastan premium almak gerekli ama sonrasinda oyun ici silver kasarak alabilirsiniz
    Albion online casual oyunculara hitap ediyor mu?

• Her türden oyuncuya hitap ediyor bende casual oyuncuyum aksamları giriyorum bikaç pvp gather dungeon atıyorum guild ile beraber premium biraz sıkıntı olabilir ilk başlarda ama birkez alındıgında parasını 1 ayda cıkarıyor bunu söyliyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: remdq

Her türden oyuncuya hitap ediyor bende casual oyuncuyum aksamları giriyorum bikaç pvp gather dungeon atıyorum guild ile beraber premium biraz sıkıntı olabilir ilk başlarda ama birkez alındıgında parasını 1 ayda cıkarıyor bunu söyliyeyim
    Albion aslında iyi oyunda kamera açısı benim hoşuma gitmiyor sanki hack and slash tarzı bir oyun oynuyormuşsun hissi veriyor. yine kamera açısından dolayı bazen mobil oyun oynuyor gibi oluyorum. Her oyunda illaki seni cins edecek bir şey oluyor. Beni tek rahatsız etmeyen oyun gw2 ve Aion oldu. GW2 2 yıl kadar, Aion ise 6 yıl kadar oynamıştım. Aion'un ağır p2w'e dönmesinden, GW2'nin de hot paketini berbat yapmasından dolayı 2 oyunu da artık oynamıyorum. Uzun zamandır battle royal ve fifa serilerine takılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 15 Ekim 2019; 11:29:46 >
  • nisan reis Archeage i denedinmi almaya değermi ? gideri varmı cidden baydı lol battle royal anime vs vs valla keyif alamıyorum bi mmo şart
  • Kısa ve net: Final Fantasy XIV. Şu an (ve uzun zamandır) MMORPG.com'da rating zirvesinde, şu an ulaştığı seviyede yanına eklenebilecek bir oyun yok, olması da zor gözüküyor.
    https://forum.donanimhaber.com/final-fantasy-xiv-online--139971306
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.