Şimdi Ara

ALLAH AŞKINA BİRİ BANA AÇIKLASIN...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şubat ayı faturamı incelediğimde 30 küsür liralık rabarba mobil pazarlama adına gönderilmiş mesaj, 0.45 krş adet, gördüm...turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda mesajları benim gönderdiğimi söylediler, ama adım gibi eminimki her hangi bir mesaj göndermedim...elemanın açıklamasında pepsi kapaklarının altındaki şifrelerin dk kazanmak maksatlı gönderdiğimden falan bahsetti, ben ise her ay zaten tarife dk larımı bitiremediğimden devir ettiğini söyledim...akıl almaz, açıklanamaz bir durum...iphone kullanıyorum bilmeden birşey mi yaptım diye düşünüyorum, iphone ile aldığım uygulamaları zaten kredi kartımdan ödüyorum...biri bana bunu açıklayabilir mi? sinir katsayım fırladı.....rabarba turkcellin partner programı diyor yaptığım araştırmalarda...olayda bir katakulli var....

• Classic turkcell dedemide kafalarına göre paket yapmışlardı önce 5 sonra 10 tlsi gitmişti. Geç vodafone a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkcell gerçekten cok kazık bendede internet diyor davalık bilene oldum faturalıydım bana mesaj geliyordu durduk yere internet kullabnımnınız..astıgı için 9 tl ile ucretlenmiştir cokğu kez oldu telefonumlada internetlede alakam yok zaten wap ayarlarım bilene dogru duzgun deyil turkceli aradıgımdayok hattını gunceleniyor felan filan derken ben herkeze sorudum bizde olmuyor diyince turkcelli aradım sinirlendim ve kufuru bastım felan derken davcacı oldum sonundada bir şey cıkmadı anlıcagın turkcell milleti nasıl kazıklıcam derdinde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.